Skocz do zawartości
cinos

Podpiszcie Sie I Przekazcie Dalej....

Rekomendowane odpowiedzi

I tak rząd sobie to wszystko olewa, ich tylko śmieszą takie akcje... niech sobie 'szare ludziki' wyprawiają co chcą a oni i tak będą robić swoje... Żeby się coś zmieniło to musiałby chyba w kraju nastąpić jakiś przewrót z prawdziwego zdarzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie podpisałem, bierność to akcepracja dla szamba w jakim przyszło nam stać z winy przygłópów którzy z jakiegoś tajemniczego powodu stoją u sterów naszego Kraju

 

...chyba nic by się nie stało gdyby temat został przyklejony? Niech sie podpisze chociaż połowa aktywnych użytkowników.

Edytowane przez sir Afeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nic przeciwko nie mam, tylko chcę wiedzieć do kogo ta lista trafi.

Juz widziałem podobne akcje, które kończyły sie wyrzuceniem listy z podpisami do kosza, bo organizatorzy nie wiedzieli do kogo ją zanieść :mur:

 

edit:

Nie twierdze, że tutaj tez tak jest, tylko chciałbym miec pewność, że akcja zostanie doprowadzona do końca.

Edytowane przez sithh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Strata czasu IMHO .... to nic nie da... 'polski' bur***  :-|  :mad:

1530980[/snapback]

Właśnie przez takie myślenie jest jak jest. Nikomu się nic nie chce. :angry:

Wpisałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez takie myślenie jest jak jest. Nikomu się nic nie chce. :angry:

Wpisałem się.

1531147[/snapback]

 

Co jak co ale w resocjalizacja polskiego rządu nie wierze :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wpisałem, i też jestem za zmianami... ale już tyle lat się tylko o tym mówi (ale nic się nie robi) że już powoli zaczyna mi być wszystko jedno i widząc tysiące niepowodzeń akcji tego pokroju po prostu nie wierze że ta akcja coś zmieni, musiałby się jakiś cud w dosłownym tego słowa znaczeniu zdarzyć :( Jakbym tylko mógł to bym uciekł z tego kraju... pewnie niektórzy stwierdzą że utopia nie istnieje, ale gorzej niż w Polsce to już chyba w żadnym kraju nie jest pomijając kraje Afrykańskie itp.

 

Ja osobiście już straciłem nadzieję na lepszą ptrzyszłość, może w następnym wcieleniu przyjdzie mi żyć jako obywatel USA... ten kraj przynajmniej dba o własne interesy, nie daje się robić 'w bambuko' tak jak Polska..

Edytowane przez SilentMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby obecny resort finansów obniżył akcyzę na paliwo to jestem pewny jednej rzeczy - SLD by wygrało najbliższe wybory ;)

1531181[/snapback]

To ja się nie podpisze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie takie coś. Prawie jak łańcuszki na gadu, a nawet gorsze.

 

Nie uczyli was, że podpis z klawiatury komputera (taki inny niż podpis elektroniczny) nic nie znaczy?

Podajecie tylko swoje dane... a potem zdziwienie że listonosz przynosi imienne wiadomości o wygranej, masa spamu jak się podało email, i Bóg wie co jeszcze. Róbcie tak dalej. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...