Skocz do zawartości
krzysiekkonto

Czym Podzielić Neo 2mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcę podzielić Neo 2MB na 3 komputery.

Wybrałem już 3 urządzenia z których muszę wybrać jeszcze to jedno właściwe :wink:

Wszystkie mają modem ADSL+router+switch 4-portowy.

1. D-Link DSL-504T - 239zł.

2. Linksys WAG54G-XW - 449zł.

3. U.S. Robotics USR999105 - 235zł.

 

O D-Linkach już różne rzeczy słyszałem, że się zawieszają przy max. obciążeniu, rozłączają itp itd etc. i ludzie nie polecają tego sprzętu, choć sam mam karte Wi-Fi D-Linka 520+ i sprawuje się znakomicie...najlepiej ze wszystkich które miałem, ale karta a taki sprzęt to inna bajka.

 

Linksys to niby należy do Cisco, czyli wydawałoby się, że powinno być najlepsze, ale ludzie na forach też potrafili narzekać na ten sprzęt, no i ta cena :?

 

U.S. Robotics...pomimo najniższej ceny wydaje się najbardziej rozsądny...jak do tej pory nie znalazłem ani jednego zdania złego na jego temat...chodzi miesiącami nie ruszany i działa bez zarzutu.

 

Jeżeli ma ktoś doczynienia z którymś z modeli i zna dolegliwości to proszę o za i przeciw który to jeszcze by wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

-linksys posiada punkt dostepowy, wiec to zupelnie inna pulka, odpowiednik 9106.

-opinie na temat 504T moga sie w niedlugim czasie zmienic, bo wyszedl nowy firmware rozszerzajacy funkcje i poprawiajacy wiele bledow.

-robotics sila rzeczy na naszym skromnym rynku faworyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Linksys'a to z tego co wyczytałem ten dokładnie model pozbawiony jest AP'ka...

http://proline.pl/shop.php?prodid=4c494e4b...1473534472d5857

czyli WAG54G ma dodatkowo AP'ka a ten WAG54G-XW jest bez niego.

WAG54G - http://proline.pl/shop.php?prodid=4c494e4b...35f574147353447

WAG54G-XW - tak jak wyżej - http://proline.pl/shop.php?prodid=4c494e4b...1473534472d5857

 

Tylko dziwna jest ta cena...tańszy 449zł a droższy 459zł z AP'kiem :D

 

Początkowo myślałem o D-Linku ale nie będę jednak chyba eksperymentował i wezme tak jak potem pomyślałem U.S. Roboticsa oczywiście 9105 bez AP'ka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

...chyba ich straszy z ta cena za tego linksysa! 9105 bedzie dobrym wyborem, ewentualnie z allegro jakis zyxel 650hw, tyle ze moze sprawiac problemy z konfiguracja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...