Skocz do zawartości
Kczychoo

Słuchawki Do Creative Muvo

Rekomendowane odpowiedzi

po kolejnym lutowaniu moje oryginalne sluchawki od muvo zakonczyly swoj polroczny zywot. przyznam ze nie byly najgorsze jak na douszne sluchawki, ale spotkalem lepsze ;)

chce kupic nowe rownie dobre albo lepsze sluchawki z tym ze wszystkie jakie do tej pory podlaczalem do playera graja cicho - tak cicho jak oryginalne od muvo do polowy. To nie jest kwestia mojego playera, bo u kumpla w playerze jest to samo. Player wiec ma pewnie mniejszy sygnal ale dla oryginalnych sluchawek w zupelnosci to wystarcza. Jak podlaczylem je np do kompa albo innego playera graly rzeczywiscie glosniej. Moze to kwestia impedancji i wszystkie jakie sprawdzalem do tej pory mialy ja niewlasciowa i przez to graly ciszej.

Chcialbym kupic sluchawki ktore beda graly wystarczajaco glosno na tym playerze i brzmialy przynajmniej jak te oryginalne, wytrzymale np jak Creative HQ60(czyli pewnie philipsa odpadna)douszne lub nie - nie ma wiekszego znaczenia. Cenowo nie chcialbym przekroczyc 100zl. Znajde cos takiego?

tylko mi nie piszcie ze takie rzeczy to tylko w erze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA polecam te kumpel ma takie:http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?product=MDR-G42LP&site=odw_pl_PL&pageType=Overview&category=HEA+Walkman

Dosc dobre wykoanie ladne brzmienie()bass ejst b.dobry chociaz sam sposob zakladania jest dosc upierdliwy przynajmniej wedlug mnie (osobiscie wole do uszne). Graja troche ciszej ale wedlug mnie wystarczajaco, jest to zwiazane z sama budowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem w koncu - tak jak mowilem nie bylo dopasania impedancji wiec wydzielana moc nie byla maksymalna w przypadku muvo jest to 16ohm. Co polecicie do 100zl?

moglbym mi ktos jeszcze napisac cos o sluchawkach SENNHEISER z serii MX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze mx 500 graja dobrze ale doceni to tylko koneser powniewaz rewelacyjnie, az do przesady, przenosza wysokie tony gorzej jest natiomiast z srednimi i niskim. zamiast ich ponoc lepiej kupic mx400... jest tak rzeczywiscie?

co do mx 700 to ani na allegro ani na stronie irviera nie moge ich znalezc...

jak z trwaloscia Sennheiser'ow z tej serii?

jest jakas roznica miedzy mx 300 a mx 400 poza pudelkiem do nawijania kabla?

Edytowane przez Kczychoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...