Skocz do zawartości
dymy

Srebrne A8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam srebrny zasilacz AT :P

Dołączona grafika

 

Jakby przyjechał do Polski, to by mu zostały z tego auta tylko czarne resztki :D

 

3d1t

 

http://www.mtm-online.de/en/highlights_aud...d3_poliert.html

 

I wszystko jasne.

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zobaczcie, takie Araby kupia sobie takiego zajefajnego Audika za kilka set tysiecy $ lub E, a rope kupuja sobie 5 groszy za litr :blink:....

 

 

I gdzie jest sprawiedliwosc :roll:... A no jest oni maja audika i paliwo za 5 groszy, a my mamy kompy i neta 8) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty i stosowny opis tej A8 autorstwa mtm'u były już do znalezienia chociażby na polskim SSS już rok temu... to nie srebro (:lol:) a ulepszony fantachrom. Gwarancja na powłokę lakierniczą- 6... miesięcy. Czym się chłopcy podniecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przecież srebro jest bardzo ciężkie, więc chyba nie byłby to zbyt dobry wybór.

1687934[/snapback]

Hmm.. a kto by nim jezdzil? ;]

Do garażu z 30stoma innymi.. [;

 

Foty i stosowny opis tej A8 autorstwa mtm'u były już do znalezienia chociażby na polskim SSS już rok temu... to nie srebro (:lol:) a ulepszony fantachrom. Gwarancja na powłokę lakierniczą- 6... miesięcy. Czym się chłopcy podniecacie?

1688456[/snapback]

Zmień nastawienie chłopcze..

Jakbys nie zauważył Tweak nie jest forum motoryzacyjnym więc mamy prawo nie wiedzieć o takich rzeczach..

A ciekawie info wiec i takie wypowiiedzi..

 

Maybach sie przy nim kryje...

1687761[/snapback]

Szczegolnie cenowo.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh jak dla mnie najpiękniejsyzm autem jakie kiedykolwiek powstało to audi s8 z lat 96-97 - lekkie, bo w końcu całe z aluminium, z moooocnym silnikiem(4,2L V8, założy do tego biturbo i ahhh :D ) no i dające niesamowity komfort z jazdy - kiedyś sobie sprawie ten samochód....jak będzie miał ze 20 lat będzie na moją kieszeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...