Skocz do zawartości
samhain

Bloki F2g & F2n ! Finalna !beta!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

ze wzgledu na zepsucie jednej z frezarek CNC zmuszeni jestesmy robic srodkami zastepczymi to co juz dawno obiecalismy wydac i mialo trafic do sprzedazy... w kazdym razie ujawniam fotki blokow z kroccami wypuszczonymi prosto!

 

wiecej mozecie zobaczyc klikajac >> TU <<

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zapinek ok :) ale z nimi to jest troche mniej atrakcyjne ;] zmiencie je moze na jakies bardzie polyskujace albo sposob mocowania :)

1687166[/snapback]

przeciez napisane ze to beta... a bety maja do siebie to ze sa sprawdze pod wzgledem JAK DZIALAJA nie jak wygladaja...

 

zapinki w sprzedaznej wersji beta insze - ladniej zrobione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh

to po co dales same fotki ? lepsze by bylo jakies porownanie ... jesli mam nie oceniac bloku to co mam sie na niego patrzyc ?

1687174[/snapback]

 

z prostego wzgledu:

 

1) wiele osob pytalo o WYGLAD zapinki a nie jej dopieszczenie,

2) jako producent nie podaje nigdy swoich pomiarow bo zawsze moga byc wziete jako przesadzone

 

kilka osob chcialo zobaczyc jak beda wygladac (schemat mocowan itp)... tadaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekna kampania

moze jeszcze wspomnij o sugerowanych kwotach sprzedazy oraz mozliwosci zastosowania innych kruccow bo malo kto ma w pelni proste na grafie ;]

1687181[/snapback]

ceny ustalone, mozna inne krocce... tylko po co teraz? powiem jak bedzie czas... jak wejda do sprzedazy... (na pewno nie przekroczy 100 z kroccami)

 

co do grafiki, jesli ktos woli 'na boku' ;) to f2g bedzie takze w wersji 'na boku' - zaprezentowanej na zjezdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zapinek ok :) ale z nimi to jest troche mniej atrakcyjne ;] zmiencie je moze na jakies bardzie polyskujace albo sposob mocowania :)

1687166[/snapback]

mnie sie tam podoba a pozatym to przecież i tak jak zmaontujesz blok na grafe to nie będziesz go widział, no chyba że masz bude na wysokości ponad 1m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) wiele osob pytalo o WYGLAD zapinki a nie jej dopieszczenie,

2) jako producent nie podaje nigdy swoich pomiarow bo zawsze moga byc wziete jako przesadzone

 

kilka osob chcialo zobaczyc jak beda wygladac (schemat mocowan itp)... tadaaaaa

Sam, jest szansa na mocowanie F2N do płyt na i865 (%^#!* haczyki...)? Jest w opcji do Abadona. A tu mój AI7:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliście jeszcze coś ciekawego z plexi wyskrobać, bo to jest zbyt proste i już obcykane jak na dzisiejsze czasy :wink: . To nie jest krytyka tylko luźna sugestia :D

1688279[/snapback]

zrezygnowalismy z finezji na rzecz funkcjonalnosci... :) thx za sugestie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nasza jest magiczna hyhyhy

 

kwestia oswietlenia fotki ;)

1688242[/snapback]

tak, fotki rzeczywiscie mizerne - jak robione w szopie ( bez urazy )

 

kto sie bawił miedzią wie , że jest jasna i śliczna swierzo po obróbce,

im wiecej czasu mija tym robi sie bardziej brązowa, dodatkowo

na zdjęciach widać ze bloki zostały potraktowane kwasem zeby zgubić

widoczne slady ruchów freza - a po tej operacji miedz nabiera brzydkiego

koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, fotki rzeczywiscie mizerne - jak robione w szopie ( bez urazy )

 

kto sie bawił miedzią wie , że jest jasna i śliczna swierzo po obróbce,

im wiecej czasu mija tym robi sie bardziej brązowa, dodatkowo

na zdjęciach widać ze bloki zostały potraktowane kwasem zeby zgubić

widoczne slady ruchów freza - a po tej operacji miedz nabiera brzydkiego

koloru.

1689433[/snapback]

zasmuce Ciebie... nie kwas - piaskowanie, nie dlatego aby zatrzec slady... a dlatego ze wygada ladniej...

 

co do kolorow, coz przyznam nie sa najlepsze... w pn postaram sie zaspokoic naszych spragnionych artystycznych fotek wielbicieli :lol2: :lol:

 

edit:

------------

 

nowe fotki juz w watku... lepiej (mam nadzieje) sie prezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT.

Jakim aparatem robisz zdjęcia Sam? Bo mimo iż są lepsze od poprzednich, to nadal brakuje im dość sporo do pełni pforesjonalizmu (wygląda to tak jakby podczas zdjęcia było ciemno - oświetl je dobrze). Uwierz mi dobre zdjęcie to połowa (jak nie więcej) sukcesu.

 

Zresztą porównaj sobie dwa zdjęcia:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A teraz zastanów się, który produkt byś wybrał będąc totalnym laikiem, który na WC zna się jak księgowa na chronodynamice kwantowej?

Nie istotne będzie dla takiego gościa, który blok jest wydajniejszy, tylko który ładniej wygląda.

Mniej wiecej jak z zakupami w hipermarkecie, masz do wyboru dwie czekolady nieznanych Ci firm, jedna opakowana w śliczny kolorowy, kredowy papier, a druga w zwykły niczym nie rzucający się w oczy. Którą wybierzesz (zakładając, że jedynym kryterium jest opakowanie/wygląd)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotka x2p jest lepsza, nie chodzi o aparat, chodzi o cos innego...

 

fotki ktore pokazalem sa lepsze od poprzednich i takie bylo zadanie...

 

to ze nie sa super - wiem, ale tez nie sa to fotki towarow do sprzedazy... jak trafia do sprzedazy beda duzo lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie wypowiem :wink: Wg mnie z punktu widzenia marketingowego zdjecia sa BARDZO wazne i to nie tylko jesli chodzi o laikow. Czesto nawet znawcy, ktorzy oczekuja wydajnosci podswiadomie kieruja sie wygladem i efektem estetycznym. Zawsze pozostaje jakis niedosyt gdy zdjecia pozbawiaja produkt jego calego potencjalu. A zrobienie "profesjonalnej" sesji nie jest znowu takim problemem. Podstawa to duze biale tlo, rownomierne oswietlenie swiatlem dziennym i jakis w miare przywoity aparat z dobrym trybem makro. Do tego mala zabawa photoshopem i mamy foty jak z x2p, przy czym nie trzeba wynajmowac "zawodowca" zeby uzyskac taki efekt. Wyjdzie to tylko i wylacznie na + zarowno dla klientow jak i dla sprzedawcy. A w przypadku frostow ktore sa bardzo dokladnie wykonane naprawde nie ma sie czego wstydzic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...