Skocz do zawartości
Slayer

Jakie Konto W Banku Dla Pracującego Studenta?

Rekomendowane odpowiedzi

WBK

www.bzwbk.pl

otwarcie za darmo, prowadzenie, przelewy, obsluga przez internet, wyplaty z bankomatow, tez za darmo i bez prowizji.

Do tego swietne pozyczki studenckie, i fundusz inwestycyjny Arka jak komus sie przyda :).

 

Mi bonusowo, zupelnie za darmo przedluzyli do 30 roku zycia prowadzenie konta na dotychczasowych zasadach.

 

Jestem bardzo zadowolony. Mam ten rachunek od 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w multibanku i wszystkie przelewy są za darmo. Posiadam to konto od pół roku i ani razu nie płaciłem zadnych opłat ani za karte ani za konto. No jak dla mnie wazne jest to zebym miał oddział gdzie łatwo moge wpłacac pieniadze na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze i kazdemu polecam inteligo , od 3 lat mam i nigdy mnie nie zawiodło :] Oczywisćie największa dostepnosć bankomatów , szybkie przelewy.Ranny przelew jest na koncie innego banku juz po 12.00.....

A mnie zawiodlo nieraz, pozatym bratu do tej pory nie oddali kasy (minelo 1.5roku ) , ktos zklonowal sobie jego karte i wyplacil kase z konta.

 

Każdego dnia od północy do godziny pierwszej nad ranem, system Inteligo jest niedostępny :lol: :lol:

 

Akurat kiedys dosc czesto wyplacalem kase albo robilem zakupy okolo 24-2 i byla lipa :mur: Co to za bank ktory niedziala godzinne dzienie ? :lol:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równieże polecam mBank,przelewy potrafią dotrzeć na inne konto nawet w ciągu 2-3godz.,do tego żadnych kosztów utrzymania,i bardzo nieskie opłaty za przelewy.Gorąco polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx jak Cie zawiodło??akurat sprawa brata to mnie nie dziwi :/ glupia sutuacja zresztą :/ .Nie codziennie w nocy inteligo nie działą tylko czasem.Mi to nie przeszkadza bo w nocy nie robie zakupów :] .PS: jak strona internetowa inteligo nie działą to mozna wyupąłcić z bankomatu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie codziennie w nocy inteligo nie działą tylko czasem.Mi to nie przeszkadza bo w nocy nie robie zakupów :] .PS: jak strona internetowa inteligo nie działą to mozna wyupąłcić z bankomatu :]

 

Niestety nie, CODZIENNIE o tej godzinie nie mozna wyplacac z bankomatu, ani placic NIGDZIE KARTA.

Nie chodzi mi o strone bankowa, tylko o ich caly system. Ty nie robisz ale sporo ludzi korzysta w nocy z bankomatu.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

Niestety nie, CODZIENNIE o tej godzinie nie mozna wyplacac z bankomatu, ani placic NIGDZIE KARTA.

Nie chodzi mi o strone bankowa, tylko o ich caly system. Ty nie robisz ale sporo ludzi korzysta w nocy z bankomatu.

 

az musze to sprawdzic

ja mam konta w bzwbk, mBanku i Inteligo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMX dziwne historie opowiadasz, też musze sprawdzic bo pare razy(podczas pijackich eskapad :P ) wypłącałem kase w nocy i nie miałem problemów :/ czyli o ktorej godzinie mam sprawdzić czy działą?

Miedzy 24-1

 

 

Nieraz cala godzina nieraz do 24.30

 

Zreszta poczytaj :

http://groups.google.com/group/pl.pregierz...7e4e6495e1d0d20

 

http://groups.google.com/groups?client=ope...f-8&sa=N&tab=ig

 

 

Zawsze tak bylo

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki muszą zrzucac swoja bazę do kopii zapasowej i na ten czas baza

musi byc wylaczona. Baza jest dosc duza, wyobraz sobie dane o tysiacach

trasnakcji milionow klientow w pliku i jego rozmiar. Pomysl ile czasu

trwa skopiowanie takiego pliku i odpowiedz na pytanie jakie jest

prawdopodob. ze w czasie zrzucania pracującej bazy nie zdazy sie ze

jeden z milionow klientow nie przeprowadzi transakcji.

Przynajmniej tak to sobie tlumacze

Ile w tym prawdy niewiem...ale akurat mi ta ich przerwa nie przeszkadza.Pozatym jak dlamnie ilosć bankomató gra pierwsze skrzypce :] np. w giżycku są dwa bankomaty PKO jeden Dominet jeden BGZ i zadnego euronetu.Najblizszy euronetu czy też innego który bez prowizji wypąłci kase dla ludkó z mbanku jest w olsztynie :] W krainie wielkich jezior nie znajdziesz :] Dlatego mam inteligo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA POLECAM TAM GDZIE JA SAM MAM, BGŻ MAAX, DOSTAJESZ KATRE PŁATNICZĄ, MASZ HOMEBANKING, TELEINTEGRUM I ZADNYCH KOSZTÓW NIEPONOSISZ, ZA NIC NIEPŁACISZ* NIE MA OPŁAT CO MIESIĄC ANI PROWIZJI !!! WKŁADAM KASE I NAWET 1ZŁ Z NIEJ NIEUBYWA :D

 

* opłaty są ko za przelew 0,50zł i za wypłącenie kasy z obcego bankomatu 5zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA POLECAM TAM GDZIE JA SAM MAM, BGŻ MAAX, DOSTAJESZ KATRE PŁATNICZĄ, MASZ HOMEBANKING, TELEINTEGRUM I ZADNYCH KOSZTÓW NIEPONOSISZ, ZA NIC NIEPŁACISZ* NIE MA OPŁAT CO MIESIĄC ANI PROWIZJI !!! WKŁADAM KASE I NAWET 1ZŁ Z NIEJ NIEUBYWA :D

 

* opłaty są ko za przelew 0,50zł i za wypłącenie kasy z obcego bankomatu 5zł

To mało?? Piszesz jak ktoś układający oferty handlowe/maarketingowiec.. gwiazdki sobie dodajesz.. IMO przelewy bez prowizji to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...