Skocz do zawartości
wilczek

Operation Flashpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gierke Operation Flashpoint i działa ona bardzo dobrze.

Dokupiłem ostatnio dodatek z nowymi misjami Resistance i mam z nim małe kłopoty.

Gdy chce uruchomic jakas misje z tego dodatku to wyskakuje mi taki błąd : "No entry `binconfig.bin::cfgvehicles.Vulcan'"

 

Czy wiecie może co z tym zrobić. może ktoś z was przesłał by mi ten pliczek (binconfig.bin) bo może mam go uszkodzonego na płycie

a jesli mieliście podobne problemy to napiscie jak je rozwiązać

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba jakiegoś patcha zainstalować. Weź też pod uwagę, że gry oryginalne inaczej są czasami lekko przerobione i jak masz np. dodatek przerobiony, a gierkę nie (labo na odwrót), to mogą być problemy. Ale myślę, że tu raczej patch jest potrzebny, albo wpisz ręcznie do konfigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy<span style="color:red;">[ciach!]</span>l całego OFP z kompa, następnie zainstaluj podstawke OFP a na nią - path ofp 1.46 oraz OFICIAL PL ADDONSPACK (poszukaj na stronkach o OFP).

I dopiero na to Resistance.

Możesz jeszcze spróbować nagrać ADDONSPACK na to co masz.

Powodzenia.

Jak co to mam ten plik o którym mówisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze wszystkich, ktorzy grali/graja w OF o podanie ustawien przy jakich mozecie w miare plynnie, komfortowo grac w ta gre oraz sprzetu, na jakim jest to mozliwe. Prosze nie pisac po prostu MAX - chyba, ze rzeczywiscie oznacza to WSZYSTKIE opcje ustawione na maksimum.

 

Prosba nr.2: Nie moge wlaczyc u siebie opcji Sprzetowe T&L. Czy spotkaliscie sie z takim problemem? Skad sie to moze brac? :?

 

Wymienilem GF2 na GF3 (Gainward Ti200 - chodzi na 250/500, a puszczalem tez na 550) liczac na znaczaca poprawe, a tu [gluteus maximus] - jest tylko troche lepiej. :?

 

Mam polska OF i Resistance oraz pakiet Gold Upgrade. Oryginaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na tym co w podpisie mam w opcjach gry wsio na MAX, w konfiguratorze rozmiary textur na MAX, tylko na tej ostatniej zakładce mam tak jak ustawilo sie automatycznie. Gra mi chodzi ~40fps, nawet jak patrze na duzy teren. HW T&L ustawiasz na początku w konfiguratorze, zakładka sterownik. Gram w 1024x768x32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na tym co w podpisie mam w opcjach gry wsio na MAX, w konfiguratorze rozmiary textur na MAX, tylko na tej ostatniej zakładce mam tak jak ustawilo sie automatycznie. Gra mi chodzi ~40fps, nawet jak patrze na duzy teren. HW T&L ustawiasz na początku w konfiguratorze, zakładka sterownik. Gram w 1024x768x32.

NIE WIERZĘ !!! Krecisz nie moze ci chodzic w tej konfiguracji na fulldetalach

 

no chyba ze FPS mierzyłes na pustyni :lol:

 

mam 1700@2200 i aby płynnie grac w wiekszych misjach MP lub SP

to wyłaczam cienie ,tekstury widoczność na 1500m szczegółowośc terenu na połowe skali.

Za mało masz pamięci aby to chodziło jak piszesz .Gram w te gre od poczatku i zęby zjadłem na ustawieniu płynnej grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Flasha i resistance oryginalne i nie ma szans by na wszystkim ustawionym na max gra chodziła płynnie kto ma zakładki z wersji 1,75 i wyżej będzie wiedział o co chodzi :). Nie ma na świecie sprzetu na którym ta gra poszłaby bez krztuszenia się przy widoczności 5000 i jakości terenu ustawionej na Bardzo wysoką. A kluczem do wydajności w Flashpoincie jest Procesor i ram im więcej mhz na procu tym lepiej i tak oto mój kumpel naprawdę przyjemnie gra na AXP1700 i GF2mx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem się zdarza po instalce gdy podczas pierwszego uruchamiania masz pootwierane jakieś inne programy bądź foldery. Jeżeli chcesz żeby znikł to naciśnij alt + tab gdy wywali Cie do windy wróć zpowrotem do gry drugi kursor powinien zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem się zdarza po instalce gdy podczas pierwszego uruchamiania masz pootwierane jakieś inne programy bądź foldery. Jeżeli chcesz żeby znikł to naciśnij alt + tab gdy wywali Cie do windy wróć zpowrotem do gry drugi kursor powinien zniknąć.

no też sposób :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was spotkal sie z tym? Zmniejszalem zegar CPU, taktowanie pamieci i nic, ale nie chodzi tu chyba o wyciskanie ostatnich potow z kompa bo z Mafia takich problemow nie ma a grafa rownie wymagajaca.

W normalnych misjach zdarza sie raz na jakis czas ale w misji gdzie wsiadam do MI-24 to po minusie reset kompa.

Moj system to Win XP Pro+SP1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Niedawno kupilem w Empiku gre OPERATION FLASHPOINT. Jest to jakas tam jubileuszowa edycjia z dodatkim RESISTANCE i jakimis dodatkowymi mapami i misjami... W ta gre zagrywalem sie jakies dwa lata tenu u kolegi kiedy jeszcze nie mialem kompa i bardzo mi sie spodobala wiec postanowilem ja kupic teraz. Moj problem polega na tym ze mimo dosc mocnego sprzetu jakim dysponuje gra ta nie wiedziec czemu dziala mi tragicznie wolno na standardowych detalach- ciagle przycinki animacji ktore swiadcza niby ze mam za malo ramu, animacjia slimaczo wolna przy jakichkolwiek dymach na ekranie- slowem gra chodzi o wiele gorzej niz u wspomnianego kumpla ktory ma kompa z przed ok trzech laty!!! U mojego innego kolesia ze wspolczesnym sprzetem :) gra dziala tak samo badziewnie jak u mnie... Nie pomaga najnowszy patch ani zabawa sterownikami... Czy moze ktos wie w czym lezy problem?? Moze to wina Win XP- u kolesia dwa lata temu gralem na Win 98?? Wiem ze wielu ludzi gra w ta gre do dzis i watpie ze wszyscy maja kompy-zlomy na ktorych ten FLaSHPOINT chodzi ok... Prosze o pilna pomoc i z gory dziekuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra ma tak skopany engine, juz chyba sie tego nie naprawi. Podejrzewam ze przed laty u kumpla ona chodzila równie paskudnie jak teraz tylko tego nie pamietasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia dlaczego tak paskudnie ta gra chodzi u Ciebie ale u mnie smiga ze az milo 0 problemow na WinXP tez gram w OF odkad wyszlo demo i moge powiedziec ze dopiero teraz gra moze rowinac skrzydla ze wzgledu na moc obliczeniowa prockow (wysokie AI przeciwnkow) no czeste zmiany w scenariuszu akcji , postaraj sie posciagac wszelkie patche dostepne na stronce code masters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK pewnie wiecie w CDAction jest OPF Gold!!!

 

a teraz

szukam serwera pod golda operation flashpoint

jestem dzis cały dzien wiec moge grać

jak ktos załozy to niech poda ip i port

wszystkie dostepne teraz są pod resistance

jak ktos znajdzie np na xfire to niech poda pare ip

 

To kto ZAŁOŻY SERWEREK!!??? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 10 minut grania powiem ze grafa to tragedia [;

 

(....)

1735122[/snapback]

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

do twojej wiadomości ta gra ma więcej lat niż Ty grasz wogóle w "gierki"

 

szkoda ,że nikt nie chce grać ,dla mnie to jest najlepsza gra wojenna a też mam BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...