Skocz do zawartości
Michał1

Co znaleźliście pod choinką ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak narazie dostałem Odtwarzać mp3, Głosniki nowe do pokoju <lol> oraz Budę Jakaś Super Case z zasiłką 350 Wat Oraz szybką z boku brakuje tylko neonu :cry: (Buda z niemiec) zobaczymy co jescze dostane jak ciotka wpadnie itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki Philips(zajebiste :D)

2grill do wentyli 80x80

uszczelka do szyby 1m

szyba szklana do obudowy :D (po swietach)

slodycze..

Athlon XP - jaki jeszcze niewiem.. dowiem sie jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie podoba mi sie ten temat :?

Zaraz sie rzucicie ze nic mi sie nie podoba, ale tym razem nie chodzi o to ze bylo, czy nie bylo czy cos takiego.

Uwazam ze przechwalanie sie tym co kto dostal jest nie na miejscu, bo na pewno ktos nic nie dostanie, ktos dostanie jakis drobiazg, i nie bedzie mu wcale przyjemnie czytajac jak ktos wymienia pentium8, geforce16 czy co tam jeszcze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sprawilem sobie Atholna xp 2000+,nowe mobo asussa A7V8Xi no i Gainwarda GeForce3 Ti200 / 500 TV Jumbo Golden Sample PowerPack!!! jak z rodzina skoncze wigilie to sie biore za skladanie i odrazu sie pytam czy ktos niechce durona 950 + jakies mobo na via266???????? Pozdrówki for all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sprawilem sobie Atholna xp 2000+,nowe mobo asussa A7V8Xi no i Gainwarda  GeForce3 Ti200 / 500 TV Jumbo Golden Sample PowerPack!!!  jak z rodzina skoncze wigilie to sie biore za skladanie i odrazu sie pytam czy ktos niechce durona 950 + jakies mobo na via266???????? Pozdrówki for all.

Ten Gainward kręci sie super - 3d mark bez artefaktów na tyle ile w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie podoba mi sie ten temat :?

Zaraz sie rzucicie ze nic mi sie nie podoba, ale tym razem nie chodzi o to ze bylo, czy nie bylo czy cos takiego.

Uwazam ze przechwalanie sie tym co kto dostal jest nie na miejscu, bo na pewno ktos nic nie dostanie, ktos dostanie jakis drobiazg, i nie bedzie mu wcale przyjemnie czytajac jak ktos wymienia pentium8, geforce16 czy co tam jeszcze :?

stary ja naleze do takich osob co dstanie jakąs pierdułke i sie tym nieprzejmuje.... hehe mikolaj już u mnie byl... prezenty leza pod choinka.. ale boje się otworzyc :wink: ciekawe co tam znajde.... jak zwykle mama mnie rozwali czyms po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie podoba mi sie ten temat :?

Zaraz sie rzucicie ze nic mi sie nie podoba, ale tym razem nie chodzi o to ze bylo, czy nie bylo czy cos takiego.

Uwazam ze przechwalanie sie tym co kto dostal jest nie na miejscu, bo na pewno ktos nic nie dostanie, ktos dostanie jakis drobiazg, i nie bedzie mu wcale przyjemnie czytajac jak ktos wymienia pentium8, geforce16 czy co tam jeszcze :?

stary ja naleze do takich osob co dstanie jakąs pierdułke i sie tym nieprzejmuje.... hehe mikolaj już u mnie byl... prezenty leza pod choinka.. ale boje się otworzyc :wink: ciekawe co tam znajde.... jak zwykle mama mnie rozwali czyms po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym... 8O

nie jestes sam ! i tez na to laske klade ! ide zaraz do pracy ! i dzien jak dzien jak codzien !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...