Skocz do zawartości
Santi

Pilka Nozna: Jakiemu Polskiemu Klubowi Kibicujesz?

Ktorego klubu jestes kibicem?  

189 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Orange Ekstraklasa

    • Amica Wronki
      0
    • Arka Gdynia
      5
    • Cracovia Krakow
      10
    • GKS Belchatow
      2
    • Gornik leczna
      2
    • Gornik Zabrze
      4
    • Groclin Grodzisk Wlkp.
      0
    • Korona Kielce
      9
    • Lech Poznan
      20
    • Legia Warszawa
      29
    • Odra Wodzislaw
      3
    • Pogon Szczecin
      4
    • Polonia Warszawa
      1
    • Wisla Krakow
      49
    • Wisla Plock
      1
    • Zaglebie Lubin
      3
    • Nie kibicuje zadnemu klubowi Orange Ekstraklasa
      46
    • Ruch Chorzow
      5
  2. 2. II liga

    • Drweca Nowe Miasto
      1
    • Gornik Polkowice
      2
    • Heko Czermno
      1
    • Jagiellonia Bialystok
      13
    • Kujawiak Wloclawek
      1
    • KSZO Ostrowiec sw.
      8
    • Lechia Gdansk
      8
    • lKS lodz
      2
    • Piast Gliwice
      7
    • Podbeskidzie Bielsko-Biala
      3
    • Polonia Bytom
      3
    • Radomiak Radom
      4
    • Szczakowianka Jaworzno
      2
    • slask Wroclaw
      15
    • swit Nowy Dwor Maz.
      5
    • Widzew lodz
      17
    • Zaglebie Sosnowiec
      15
    • Nie kibicuje zadnemu klubowi II ligii
      78


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zapraszam wszystkich kibicow polskiej I i II ligii do oddania glosu w ankiecie. Mam nadzieje, ze temat bedzie sie cieszyl duza popularnoscia wsrod uzytkownikow tweaka ;) Oczywiscie wskazane jest napisanie na ktory klub oddaliscie swoj glos. Ja osobiscie od 1910 roku kibicuje Widzewowi i moj glos oddalem oczywiscie na ten klub :twisted2:

 

Temat ten ma za zadanie poznac preferencje dotyczace klubow polskich wsrod uzytkownikow naszego forum.

 

UWAGA:

Jak kogos wypowiedz bedzie miala na celu sprowokowanie klotni to lepiej niech takie osoby sie nie wypowiadaja.

 

Pozdrawiam fanow wszystkich klubow.

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mieszkal w Krakowie to kibicowal bym Wisle - najlepszemu polskiemu zespolowi (a tak musze Legii ;] ).

Poza tym polska liga poza malymi wyjatkami reprezentuje bardzo mizerny poziom i troche szkoda mi czasu na ogladanie takich meczy, wole juz cos zza zachodniej granicy, zeby daleko nie szukac.

Polska liga nigdy nie bedzie dobra, ktos sie staje popularny, gra dobrze to i tak odchodzi do zagranicznego klubu (np. 'rozszarpana' Wisla).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ja osobiscie od 1910 roku kibicuje Widzewowi i moj glos oddalem oczywiscie na ten klub :twisted2:

stary kon z Ciebie!

marchewka czy soczki?

 

Pogon Zdunska Wola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary kon z Ciebie!

marchewka czy soczki?

 

Pogon Zdunska Wola

Marchewka, soczki, piwko i czlowiek sie jakos trzyma :D

 

Gdybym mieszkal w Krakowie to kibicowal bym Wisle - najlepszemu polskiemu zespolowi (a tak musze Legii ;] ).

Poza tym polska liga poza malymi wyjatkami reprezentuje bardzo mizerny poziom i troche szkoda mi czasu na ogladanie takich meczy, wole juz cos zza zachodniej granicy, zeby daleko nie szukac.

Polska liga nigdy nie bedzie dobra, ktos sie staje popularny, gra dobrze to i tak odchodzi do zagranicznego klubu (np. 'rozszarpana' Wisla).

Ja mam nadzieje (moze i jest zludna), ze za kilka lat doczekamy sie w miare silnej ligii i bedziemy mogli powalczyc z srednimi druzynami europejskimi, a przy odrobinie szczescia nawet z tymi najlepszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje (moze i jest zludna), ze za kilka lat doczekamy sie w miare silnej ligii i bedziemy mogli powalczyc z srednimi druzynami europejskimi, a przy odrobinie szczescia nawet z tymi najlepszymi.

Tzn. nie jest jeszcze tak tragicznie na maksa, nasi slowianscy bracia (sasiedzi) maja chyba gorzej, nie wiem nawet czy na Litwie, Lotwie czy w Estonii jest jakakolwiek liga. : D

Podoba mi sie, ze Wisla inwestuje w 'przyjezdnych', wczoraj slyszalem, ze bedzie gral jakis nowy Australijczyk (jesli czegos nie pokrecilem), poza tym maja Cantoro, Uche.

Nie chodze na mecze, bo nie chcialbym dostac przypadkowo zagubiona butelka lub krzeselkiem z glowe :] (pseudo kibice sa wszedzie, ale akurat u nas nie ma wystarczajacej kasy na ochrone i wogole na nic ;] ). W takiej Anglii na stadionach jest kilkanascie kamer i to skutecznie hamuje poped chuliganow, pozatym sa legitymacje i byle pierwszego lepszego 'zula' sie na stadion nie wpuszcza. Ale jak mowile to juz inna kultura no i przede wszystkim naklady finansowe. Troche ot, ale chyba nie bedziemy pisac tylko postow w stylu: 'zero kierunkowy tu Mietek, kibicuje Legii, dziekuje'. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź, ale to raczej z sentymentu za czasami ,gdy biegało sie po boisku w koszulkach z ręcznie napisanymi nazwiskami Bońka, Smolarka, Dziekanowskiego, Buncola czy Iwanickiego. To były czasy.... Na pamięć znało się pierwsze jedenastki prawie całej I ligi, a na podwórkowe mecze ściągało się kolegów chodząc od domu do domu,by pod bramą ostatniego stac już niezłym tłumem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaglosowac na klub z I i II ligii.

Maksymalnie mozna dodac 20 odpowiedzi do sondy, a klubow jest razem 34 wiec musialem podzielic na dwie sondy. Nie wiem czy mozna zrobic tak by mozna glosowac tylko w jednej sondzie i byly one niezalezne od siebie (ja przynajmniej nie potrafie).

Jak da sie to jakos naprawic to prosze na PW wiadomosc jak to zrobic.

Pozdrawiam.

 

UPDATE

Wiem, ze dla niektorych lepiej by bylo gdybysmy mogli wybrac jeden klub zamiast dwoch lecz nie mialem pomyslu jak to zrobic, a nie chcialem pominac zadnego klubu wystepujacego w ww ligach.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno przestałem się interseować piłką nożną- ostatnio mnie to rajcowało chyba jak Widzew był na czele Polskiej Ligi ;] A głosy idą na Korone Kielce oraz Kszo Ostrowiec. Czemu? Mam do nich blisko, więc jak większość- kibicuje "swoim".

 

/literówka

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo dodac po jednej neutralnej odpowiedzi do kazdej z subankiet dla tych co chca zaglosowac tylko na jedna lige, ot co..

Oddaje swoj glos na ŁKS Łódź (tzn chcialbym ale nie da sie).. kiedys chodzilem na mecze.. teraz juz mnie pilka nie bardzo interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kazdej z sond zostala dodana dodatkowa odpowiedz by wszyscy mogli wziac w niej udzial ;)

Dla ankiety Orange Ekstraklasa: Nie kibicuję żadnemu klubowi Orange Ekstraklasa

Dla ankiety II liga: Nie kibicuję żadnemu klubowi II ligii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta poprawiona.

Dodałem opcję rezygnacji z wyboru klubu w danej klasie rozrywek na prośbę autora tematu.

 

A co do samego tematu. Ofkorsowo kibicuję Jagiellonii, a w Orange'u to w tej chwili w zasadzie nikomu.

Jednak głos oddałem na krakowską Wisełkę, ale to wynika tylko z sentymentu do dobrych czasów, gdy kibole Wisły i Jagi mieli zgodę. Teraz to już historia. A że kiedyś byłem kibolem i jeździłem z Jagusią po całej Polsce i nie jedną flaszkę z Wiślakami się opróżniło, to jeszcze coś tam się kołacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rownowagi jako ze Sikor opowiedzials ie jako bierny kibic zazanczyle ze nie kibicuje zadnemu klubowi.

Powod jest prsty.

Nie ma komu. Polska pilka zbyt duzo juz ze sportem nie ma wspolnego. KOpanina za ktora zawodnicy kasuja sliczne sumki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sikor

Bylem na meczu Widzew - Jagiellonia i powiem, ze milo bylo uslyszec na koniec spotakania "Zapraszamy do nas" od kibicow Jagi ;) W ogole oprawa meczu stala na bardzo wysokim poziomie (bez niepotrzebnych wyzwisk itd. tylko goracy doping dla wlasnej druzyny). Chcialbym aby wygladal tak kazdy mecz w polskiej lidze. Jeszcze gdyby pilkarze rowniez dostosowali sie do takiego poziomu.

Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedzie tak wygladal kazdy mecz pilki noznej w naszym pieknym kraju i cale rodziny bez zadnych obaw beda przychodzily na stadiony pilkarskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sikor

Bylem na meczu Widzew - Jagiellonia i powiem, ze milo bylo uslyszec na koniec spotakania "Zapraszamy do nas" od kibicow Jagi ;) W ogole oprawa meczu stala na bardzo wysokim poziomie (bez niepotrzebnych wyzwisk itd. tylko goracy doping dla wlasnej druzyny). Chcialbym aby wygladal tak kazdy mecz w polskiej lidze. Jeszcze gdyby pilkarze rowniez dostosowali sie do takiego poziomu.

Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedzie tak wygladal kazdy mecz pilki noznej w naszym pieknym kraju i cale rodziny bez zadnych obaw beda przychodzily na stadiony pilkarskie ;)

Kiedyś Jaga z Widzewem też miała zgodę. Zwykle jest tak, że po zerwaniu takiego porozumienia kibole zachowują się wobec siebie neutralnie i nie ma żadnych wyzwisk, czy bójek.

Z tego co wiem (źródło: fora dyskusyjne), na sektorze szalikowców, zarówno Jagi, jak Widzewa siedzi jeszcze sporo osób, które pamiętają tamte czasy. I głupio by wyszło, gdyby doszło do jakiś ekscesów.

A mecz faktycznie wizualnie ze strony kibiców był, jak na polskie warunki, przygotowany rewelacyjnie (widzałem na wideo i fotkach zamieszczonych na forum Jagi). Poza tym spotkała się czołówka ligi, oba kluby pretendują przecież do Orange'a. I to też jest ważne. W Czermnie takiej oprawy nie było. Bo i po co? Palić race w celu rozbawienia krów na okolicznych pastwiskach :?: :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...