Skocz do zawartości
Destiny

Winda Z Usb...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

potrzebuje odpalic pewien programik ktory uruchamia sie tylko pod windowsem... niestety musze zrobic to bez wpietego twardziela i tylko z nagrywarka ktorej mam zflashowac firmware tym programem.

 

Mam do dyspozycji pendrive 128mb.

 

Da sie to wogole zrobic??

 

Jakies inne pomysly zeby ten program uruchomic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pod usb to raczej chyba nie ruszy, (z tego co słyszałem jeszcze nikomu to się nie udało). Może ja bym zaproponował przerobienie windy (używanie ramu dysku zamiast dysku) (start z płyty cd .... nie wiem czy to przejdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja bym zaproponował przerobienie windy (używanie ramu dysku zamiast dysku) (start z płyty cd .... nie wiem czy to przejdzie).

Mysle ze by przeszlo. najwazniejsze zeby to byla winda bo chyba na zadnym Linuxie mi ten programik nie ruszy :mur: ach ta kompatybilnosc ;)

 

Bylo gdzies cos na forum o takim przerabianiu windy?? albo jakies inne zrodla??

 

 

http://witq.wi.funpic.de/index.php?showtopic=1110

Ściągnij sobie to, jezeli dobrze pamietam była to płytka z Windą która sie uruchamiała z CD-ka ;] Moze się przydać

Yyyy, link nie działa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy działa ;]

 

P.s Sorry zapomniałem ze jezeli nie jestes zarejestrowany na tym forum to ne masz do niego wglądu. Rozwiązanie jest proste :]

Edytowane przez pruff_smd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...