Skocz do zawartości
nrl

Jericho

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Clive Barker's Jericho will feature a quest within a mysterious land called Jericho, the center of which holds some powerful evil. The player will serve as a member on a special forces squad that wields traditional weapons and magical abilities on their mission to reach the center and save humanity. The game is currently scheduled to ship in late 2007 for next-generation consoles and the PC, and Barker also noted that the concept could also be made into a film at a later date.

 

"I don't want to give too much away just yet, but the concept is that somewhere in northern Africa there is a walled city which is not just a walled city but walls within walls within walls," Barker said. "It's like Russian dolls, spaces within each other, and trapped inside each space is a slice of time where the warriors of good have gone against ultimate evil and have lost."

 

It's that fourth dimension that makes Jericho more than a maze. The first battles encountered on the quest are against relatively modern imprisoned soldiers, while further in are World War I infantrymen, Crusaders and other warriors, each drawn from an earlier historical era than the last. "Some are evil, some are not, and you have to make up your own mind," Barker said.

Codemasters zapowiedziało Clive Barker's Jericho - grę określaną jako Horror Action Adventure, która ma ukazać się w czwartym kwartale przyszłego roku na X360, PS3 i PC.

 

Baker mówi:

"...nie chcę zdradzać zbyt wiele w tym momencie, ale pomysł polega na tym, że jest gdzieś w północnej Afryce otoczone murem miasto zwane Jericho, które nie tylko jest otoczone murem, ale zawiera mury w murach, a w tych dodatkowe mury. To tak jak Rosyjskie Matrioszki, przestrzenie jedna w drugiej, a w każdej z przestrzeni uwięziony odcinek czasu w którym wojownicy dobra przegrali w ostatecznej walce ze Złem..."

 

Tymi wojownikami są żołnierze z różnych okresów historii. Podczas gdy na początku gry będzie to współczesna armia, w następnych etapach pojawią się wojownicy z bardziej starożytnych epok, wyposażeni w umiejętności magiczne. Niektózy są dobrzy, inni źli - do gracza należy wybór strony...

zapowiada się super choć w Undying grałem aby w demko :)

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie podpinam do tych poboznych zyczeń :) mam tylko nadzieje ze lepszy los spotka ta giere niz Undyinga który notabene był gra świetna ale komercyjnego sukcesu nie odniosł :|

Ufam że ze strony C.B. można sie spodziewać nietuźinkowej fabuły, zaskakujących zwortów akcji oraz czegoś czego brakuje większości nowych horrorów - strachu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undying wspominam miło, więc ten tytuł zapewne też będzie trzymać poziom :) ----- swoją drogą gość ma talent do wymyślania koszmarów :lol2:

 

Pozdrawiam!!!! --- F51 .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt. Denerwuje mnie jak z HDR przesadzają i wszystko świeci jak psu jajca. Za bardzo rozjaśnione IMO to wszystko. Jestem ciekaw co z tego będzie. Zapowiada się nieźle. A teraz muszę się zainteresować Undying ,bo (niemożliwe ) nie grałem w to. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer krótki, ale - hmm - treściwy. Dobre mięso, dzieci nie będą mogły zasnąć.

 

A Undying super gierka, pamiętam do dziś obraz rodziny wiszący w korytarzu - jak spojrzałeś na niego w trybie wizji (no wiadomo...) pokazywał "trochę" inne oblicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zapowiedz plus nowe skriny: http://www.gamespot.com/xbox360/adventure/...amp;tag=nl.e513

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Currently scheduled for release in September, Clive Barker's Jericho is a squad-based first-person shooter in which you'll be tasked with destroying an ancient evil that's threatening the world in multiple time zones.

Squad-based FPS :blink:. Zobaczymy jak to wypali chociaż ja zawsze wole chodzić sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

... ale tu będzie możliwość przełączania się pomiędzy postaciami w dowolnym momencie.

ani to nowe ani fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nienawidze jak gram z teamem

-brothers in arm

-Q4

-SWAT4

niezainteresowaly mnei te gierki przez ten glupi team ktory musze utrzymywac albo ktory psuje mi strategie.

wyjątkiem był R6:Vegas ktory byl super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nienawidze jak gram z teamem

-brothers in arm

-Q4

-SWAT4

niezainteresowaly mnei te gierki przez ten glupi team ktory musze utrzymywac albo ktory psuje mi strategie.

wyjątkiem był R6:Vegas ktory byl super

To samo z wyjątkiem Q4 (akurat gra była średnia ale team nie przeszkadzał - właściwie grałem tylko po to aby obczaić DMG ;0 i imo warto przejść tą gre tylko dla tej broni (a raczej dźwięku jej reload'a ;]).

 

Tutaj niestety ma być inaczej jak napisał qqrydza i moim zdaniem to jest jeszcze gorsze rozwiązanie ;]. Zamiast super klimatu będziemy sie bawić w wykonywanie misji ? :blink:. Ja tam już nic nie pisze. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

po obejrzeniu ostatnich trailerow z gameplaya juz wiem ze tej gierki nie kupie!!-a zapowiadalo sie tak fajnie po renderach:fajny klimat ,dobry scenariusz itp itd ,niestety z tego wszystkiego zostala tylko zwykla jatka na skale masowa,taki tournament kto szybciej i wiecej-zupelnie jak bym ogladal zmagania online-ogolnie wieka szkoda!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...