Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

Laptop Do 1000$

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

Czesc.

Musze sie zdecydowac do konca tygodnia na jakiegos lapka do 1000$. Sprzet bedzie kupowany na terenie USA wiec najlepiej jak by ktos odrazu dawal linka do sklepu internetowego z oferte. Zadnych portali handlowych ani nic takiego nie bierze udzialu.

Wymagania to:

-14,1-15,4

-min 512ramu

-40gb dysk

-w miare dobre wykonanie

-najlepiej gdyby karta nie byla zintegrowana(cos ala 7400), no ale jak ktos bedzie mial cos ciekawego to moze byc integra od intela albo ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę akurat w Stanach i mogę ci polecić tą stronę http://www.pricegrabber.com/search_attrib.php/page_id=13 Tu znajdziesz sobie lapka-jest to coś na kształt skąpca. Mogę polecić jeszcze ten sklep: http://www.amazon.com/Notebooks-Computers-...amp;node=565108 ale nie jest najtańszy. Na pewno sobie coś wybierzesz. ( tu masz kategorię do 1000$ http://www.amazon.com/s/ref=sr_nr_p_3_5/10...4999&page=1 )

Sorka za długie linki.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecil mi go kolega Shantillas. Mysle, ze bedzie w sam raz ;)

 

HP Pavilion dv8408us

Heyka, czy twoj model tez ma 1,83ghz i GF 7600??? poniewaz niedawano mialem go w lapkach po tym jak przylecial z usa i sie mocno zdziwilem widzac te "gratisy", o ktorych nie wspomnieli na stronie :) a wszystko za jedyne 750* dolkow B)

 

* - 750 w czasie promocji

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka, czy twoj model tez ma 1,83ghz i GF 7600??? poniewaz niedawano mialem go w lapkach po tym jak przylecial z usa i sie mocno zdziwilem widzac te "gratisy", o ktorych nie wspomnieli na stronie :) a wszystko za jedyne 750* dolkow B)

 

* - 750 w czasie promocji

Ostatecznie znajomy (nie znajacy sie zbytnio na rzeczy) kupil model dv8000 w innym sklepie, bez promoji. Wyszlo jakies $1100 :|

 

Model ten ma gf7600 ale procek niestety 1.73GHz. Takze Shantillas trafila Ci sie ladna okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to juz poruszane kilka razy i jak pamietam to nawet na gg Ci pisalem.

Ale dla przypomnienia: np.

Widzisz towar za cene 400 dolarow a nizej (zazwyczaj malutka) cene 500 i dopisek price 400$ after 100$ mail in rebate. tzn ze kupujesz to za 500 dolkow a po wypelnieniu odpowiedniego kwitka, ktory mozesz dostac w sklepie oni odsylaja Tobie czek na te 100$. Proste nie?? W kazdym innym sklepie gdzie widzisz aki rabat zasada dzialania jest identyczna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

thx:)

bede pamietal na przyszlosc:).Sadze ze go wezme... tylko czemu w tech spec jest napisane ze grafa jest gf7400 a ludzie dostaja gf7600? w sumie to nie mam nic przeciwko tylko czy tak z kazdym jest czy np moze mi sie "trafic" z 7400?:).

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

czy mozna w tym modelu HP Pavilion dv8408us dac pamieci powyzej 400mhz?.Teraz sa pc 333. To chyba zalezy od chipsetu

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...