Skocz do zawartości
P3ch

Toshiba Satellite A200-14d

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poratujcie jak możecie, namówiłem koleżanke na laptopa ale nie zwróciłem uwagi że tam vista, a ona musi mieć xp bo troche dopiero się uczu i się przyzwyczaiła, wziołem go do domu zainstalowałem xp i tutaj sie już zaczeła tragedia.

 

Wszedłem na strone toshiby wchodze w sterowniki itd a tam tylko bios pod XP , nie moge znaleść do tego modelu żadnego sterownika a przedewszystkim do karty graficznej. Próbowałem różne sterowniki zainstalować nvidi ale dalej kupa.Z Asusa próbowałem podebrać też z różnych modeli.

 

Raport

 

Jeśli możecie pomóżcie , dziewczyna kupiła dziś laptopa i nie zdążyła się jeszcze nim nacieszyć

 

 

Widze że ciężko ciężko.

Edytowane przez P3ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, że nie ma sterowników bo to nowy model. Ja kupiłem swoją A100-036 w marcu, a kompletne stery były dopiero 2 miesiące później ! :| Dopasuj z innych modeli, albo firm. Ja np. do karty dźwiękowej ściągałem ze strony Acera. Te podstawowe może Ci się uda znaleźc, ale nie licz na hot keye itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficzke udało mi się zainstalować, dziś jak przyjde z pracy bede walczył dalej, ale jak by ktoś był chetny podesłać jakieś linki do sterowników bede wdzieczny. I z góry dzieki za linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Nie dziw się, że nie ma sterowników bo to nowy model. Ja kupiłem swoją A100-036 w marcu, a kompletne stery były dopiero 2 miesiące później ! :| Dopasuj z innych modeli, albo firm. Ja np. do karty dźwiękowej ściągałem ze strony Acera. Te podstawowe może Ci się uda znaleźc, ale nie licz na hot keye itp.

dokladnie tak jak wyzej. To samo mialem ze swoja Toshiba. Dopiero po miesiacu do A100-599 sie pojawily kompletne stery do XP. Ale ja juz doszedlem do ladu ze wszystki i w sumie zrezygnowalem juz z XP na Toshibie i spokojnie jade na viscie z takim samym komfortem jak na XP.

 

Jak kolezanka nie uzywa specjalistycznych programow ktore nie toleruja visty to powinienes odpuscic XP i zostawic jej ta viste. Naprawde ciekawy system dla usera ktory golnie surfuje po necie i kozysta z multimediow.... bo dla gracza to trzeba posiedziec nad sterami B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem wczorejsza nocke i zrobiłem jej wszystko na cacy indywidualnie sterowniki dopasowywałem z róznych stron producentów sprzetu komputerowego i da sie zrobic , jedynie czego mi sie nie udało zrobic to aktywnych klawiszów i troszke szkoda bo mam w menager urzadzen , nieznane urzadzenie mysle ze chodzi wlasnie o te klawisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem wczorejsza nocke i zrobiłem jej wszystko na cacy indywidualnie sterowniki dopasowywałem z róznych stron producentów sprzetu komputerowego i da sie zrobic , jedynie czego mi sie nie udało zrobic to aktywnych klawiszów i troszke szkoda bo mam w menager urzadzen , nieznane urzadzenie mysle ze chodzi wlasnie o te klawisze.

O jakie aktywne klawisze Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze ktoś będzie potrzebował sterowników do Toshiby A200 to tu znajdzie wszystko

 

part1

 

part2

 

Jeżeli LAN nie będzie działał to tu jeszcze jedna paczka

 

LAN

 

hasło do archiwum to: toshiba

 

 

 

życzę miłej pracy pod windowsem XP :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez @rtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze ktoś będzie potrzebował sterowników do Toshiby A200 to tu znajdzie wszystko

 

part1

 

part2

 

Jeżeli LAN nie będzie działał to tu jeszcze jedna paczka

 

LAN

 

życzę miłej pracy pod windowsem XP :lol2: :lol2: :lol2:

 

Witam

A mogłbyś mi napisać co pokolei mam zrobić pod tymi linkami żeby ściągnąć te stery bo kompletnie nic tam nie czaje. Bardzo prosze. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A mogłbyś mi napisać co pokolei mam zrobić pod tymi linkami żeby ściągnąć te stery bo kompletnie nic tam nie czaje. Bardzo prosze. Z góry wielkie dzięki

Przecież to jest proste jak barszcz :mur: :mur:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Jak nie będzie ci sie chciało ściągać to prawdopodobnie będziesz musiał się zarejestrować na tej stronie

albo możesz poczekać ze 2 godziny i wtedy ściągaj

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez @rtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Bardzo dziekuje za podanie namiarow na stery. Sprawuja sie wysmienicie. Od momentu nabycia tego notebooka uzywalem visty, lecz teraz moge delektowac sie wszystkimi moimi aplikacjami pod xp. Gorace pozdrowienia!

 

Jeżeli jeszcze ktoś będzie potrzebował sterowników do Toshiby A200 to tu znajdzie wszystko

 

part1

 

part2

 

Jeżeli LAN nie będzie działał to tu jeszcze jedna paczka

 

LAN

 

hasło do archiwum to: toshiba

życzę miłej pracy pod windowsem XP :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, jest jedynie problem z wyświetlaniem trybar od webkamery. Pewnie w niedalekiej przyszlosci przyjdzie jakies uaktualnienie do xp. No i mozemy zapomniec o menu klawiszy funkcyjnych, lecz to juz kosmetyka :)

Pozdrawiam i zycze samych przyjemnosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka napewno nie jest pusta. Sprobuj zaciagnac jeszcze raz. Zasysalem ja na poczatku tygodnia i zeszla pelna. Byc moze miales blad pobierania. Natomiast jest to archiwum zabezpieczone haslem. Aby je wypakowac program sam poprosi Cie o podanie hasla. toshiba z malych liter. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem kupić laptopa i kumpel doradzał mi własnie tośke. Ale ostatecznie chcac zakupić model A100-003 okazało sie że już ich nie robią :( No ale polecono mi Asusa F3Sv i jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej ze ma lepsza matryce bo 1440 na 1280!! czytnik linii papilarnych i wiele inncy atutów:)

 

Co do sterów to właśnie to ma do siebie tośka ze robi cośi potemsie zastanawia nad sterownikami :P

 

 

pozdrawiam

 

PS: wole asusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety sciagnałem juz 4 raz i katalog jest pusty choc wielkosc wskazuje 53 MB-dziwne?! cos jest nie tak --ale co???

moze pliki sa ukryte?? .. ja to spróbuje sciagnac .. bede mial za jakas godzinke... jesli sie uda to wrzuce na moj serwer i damCi linka do sciagniecia.

 

 

CD...

 

no to tak własnie przed chwilkąto ściągnąłem i wszystko jest !! Musiałes coś źle zrobić przy ściąganiu.. nie wiem jak ale ok...

 

Wrzuce to na serwer i zapodam tu linka... Pozdrawiam

 

 

CD2...

 

Plik został już sciągniety przez użytkownika... Niestety ale musze usunąć go z serwera ponieważ potrzebuje na nim miejsca. Gdyby coś to link powyższy jest poprawny z tym że troszke trzeba sie pobawic aby poprawnie go ściągnąć Nie uzywajcie zadnych flasfgetów ani np: mozilli Sciagajcie zwyklym IE

pozdro

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przeinstalować system?? Az tak bardzo w nim namieszałes :) ??

 

To nic trudnego jak juz musisz :)

nie nic nie namieszałem ale srasznie mnie ten system wkurza błedy sa raszace a o ograniczeniach i blokadach nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie namieszałem ale srasznie mnie ten system wkurza błedy sa raszace a o ograniczeniach i blokadach nie wspomne.

Fakt średnio co jakieś 3 miesiące należy postawić nowy. Choćby po to aby "odnowić" subskrypcję antywira ;) Ale uczucie po tym jak się już to zrobi ?? Wyśmienite, komp od razu szybszy i nie zamula.

 

Powodzenia!!!

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze pliki sa ukryte?? .. ja to spróbuje sciagnac .. bede mial za jakas godzinke... jesli sie uda to wrzuce na moj serwer i damCi linka do sciagniecia.

CD...

 

no to tak własnie przed chwilkąto ściągnąłem i wszystko jest !! Musiałes coś źle zrobić przy ściąganiu.. nie wiem jak ale ok...

 

Wrzuce to na serwer i zapodam tu linka... Pozdrawiam

CD2...

 

Plik został już sciągniety przez użytkownika... Niestety ale musze usunąć go z serwera ponieważ potrzebuje na nim miejsca. Gdyby coś to link powyższy jest poprawny z tym że troszke trzeba sie pobawic aby poprawnie go ściągnąć Nie uzywajcie zadnych flasfgetów ani np: mozilli Sciagajcie zwyklym IE

pozdro

Bardzo prosze wrzuć jeszcze raz bo mam straszny problem z tymi sterownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze wrzuć jeszcze raz bo mam straszny problem z tymi sterownikami.

Troszke to potrwa, proszę o cierpliwość.

 

PS: poradźcie mi jakiś mega upload do 60MB zebym nie musial trzymać tego na swoim serwerze. Taki aby trzymanie tam pliku było nieskończone :)

 

Lub proszę Administratora forum o udzielenie 60MB wolnego miejsca na serwerze na ten włąśnie plik. Jeśli opinia bedzie pozytywna to proszę o przesłanie instrukcji jako prywatną wiadomośc.

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma sterow jak sa?

LINK

wybierasz notebook - satellite - a series - i szukasz w a200 do xp

 

twoj model to A200-14D PSAECE-00400DPL

Pelna Specyfikacja

w specyfikacji masz pelne dane o komponentach a programy toshiby sa uniwersalne

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...