Skocz do zawartości
SGJ

Dwa Zestawy Komputerowe Od Ntt

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre czasy popularności gotowych zestawów sygnowanych marką dużych firm skończyły się bardzo dawno temu. Powoli ta sytuacja się zmienia i komputery składane na zapleczu małych sklepików zaczynają ponownie odchodzić na drugi plan, ustępując miejsca "markowym" komputerom. W dzisiejszym teście przyjrzymy się dwóm propozycjom od firmy NTT System. Zapraszam do leORT: ORT: ORT: ktury.

 

Dołączona grafika

 

 

Autor: Ryba - Marcin Rywak

 

Dwa zestawy komputerowe od NTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee no to już lekka przesada z takimi zestawami. Ja, osobiście wolę składaki, a tutaj jest niby Quadzik, ale średnie mobo... już pamiętam, mam 2 kumpli co kupili coś podobnego i potem nie nadawały się do grania w właściwie do niczego - małe dyski :-P

Ogólnie jestem przeciwnikiem takich zestawów w supermarketach <_<

DEVILEK, ja tam mam AM2 a na mobaskach do c2d to sie raczej nie znam, więc dlatego... aaa, i jestem przyzwyczajony do mobo ASUS'a ... nie wiem, czemu akurat tak padło, że na obydwu kompach mam plyte główną Asusa...?

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee no to już lekka przesada z takimi zestawami. Ja, osobiście wolę składaki, a tutaj jest niby Quadzik, ale średnie mobo... już pamiętam, mam 2 kumpli co kupili coś podobnego i potem nie nadawały się do grania w właściwie do niczego - małe dyski :-P

Ogólnie jestem przeciwnikiem takich zestawów w supermarketach <_<

High end na 975X, a On sobie powie "srednie mobo" :lol:

 

A co do ES'a to :lol2: Ciekawe, ciekawe. Ktos kto kupi i bedzie mial o tym pojecie jakies, to moze miec niezly fun.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do ES'a to :lol2: Ciekawe, ciekawe. Ktos kto kupi i bedzie mial o tym pojecie jakies, to moze miec niezly fun.

To byl komputer pokazowy i probna konfiguracja, procek pozyczony byl on Intela, w wersji sprzedazowej jest juz Retail na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm albo mi sie wydaje albo w artykule w zadnym miejscu na padlo magiczne slowo zestaw kosztuje xxxx zlotych ;) Tylko w podsumowaniu pojawia sie w zaletach niska cena zestawu ;)

 

Zreszta ta ich najslabsza konfiguracja jest zaledwie porownywalna do mojej ktora ostatnie zmiany miala rok temu a juz wtedy byla na granicy lowbudget/middleend.

 

No ale jak kazdy artykul na purepc z tego rowniez dowiedzialem sie czegos nowego a mianowicie ,ze NTT jest markowa firma :D

 

Ehh kolejny art dla ktorego targetem sa komputerowe warzywa, ktore z ledwoscia windowsa odpalaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wstęp chyba troszkę przesadzony i winien być opatrzony dopiskiem "w podziękowaniu za..."

Sorki nie mogłem się powstrzymać ;)

 

chodzi o to ze ktos kogos zasponsorował na jednej z imprez ?

 

czemu w minusach pierwszego zestawu nie ma napisanego

 

- słaby zasilacz

 

 

 

do tego sprzętu zamontowali najzyklejszego modecoma fell z tego co widzę (ludzie na ppc nie polecają tego nawet do s. 754/939 który jest mniej prądożerny niż c2d)

Edytowane przez romek-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Wytłumaczcie mi to. Testowano sprzęt dla graczy, tak? To dlaczego widzę tam tylko CS:S'a i F.E.A.R.'a?

 

Dla mnie testowanie komputerów "niby" skierowanych dla graczy w SPi to delikatnie mówiąc/pisząc pomyłka <_< . Tak wiem chcieliście pokazać na ile wydajne są zestawy ale liczby w SPi nie odzwierciedlają ilości FPS'ów w poszczególnych grach. Poza tym jest wiele innych ciekawych tytułów jak chociażby CoH, CoD 2, itd. :wink:

Edytowane przez -brutal1ty-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiłem się ntt w takiej budzie,, komp miał problemy z rebotami, czasem 5 razy przed ładowaniem windy czasem po 3h w 3d jeszcze działał ;) winnym okazał się uszkodzony wyświetlacz obudowy, po odłączeniu zwisów zero.. w formie anegdotki :]

 

recka taka imho niekonieczna ale nie narzekam lepiej coś niż nic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...