Skocz do zawartości
konio68

Samsung U700

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie miał ktos kontakt z tym fonem?

Chodzi mi głównie o wykonanie ..... solidnosć itd.

ma służyć do dzwonienia , więc mp3 czy aparat mnie średnio interesuje...

nie piszcie tylko ze nokia lepsza , bo o noki mam swoje zdanie .....chodzi konkretnie o ten model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem w lapkach u600 jak i u700.Bardzo ladny telefonik,dobre wykonanie,lecz jak dla mnie za delikatny,no i te dotykowe przyciski.Nie moglem do tego przywyknac.Narazie zostalem przy lg shine,ale tez pewnie niedlugo zmienie,na cos czarnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tylko nie probować wmówić, że dajesz za telefon 1k zł tylko do dzwonienia ;P

Telefon jest piękny i świetny.

Testy nie mówią aby był jakiś tandetnie wykonany, a wręcz przeciwnie.

Pomału funkcja dzwonienia w tych cudeńkach to tylko dodatek.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do u700 to telefonik fajny, z wytrzymałością jest raczej słabo, jesli nim rzucisz z duzej albo nawet sredniej wysokosci to nie ma co liczyc ze to przetrwa... wkońcu tak jak u600 jest bardzo płaski jak na slidera...

 

A co do samego telefonu to raczej przejsc się gdzies i pobawic się nim troche bo nie jest to telefon dla kazdego... liczba dotykowych klawiszy, niektorych wprowadza w zaklopotanie a czasami nawet nie mozliwosc uzywania... a przeciez telefon potrzebny Ci nie do szpanu czy zdjec tylko do dzwonienia... wiec zwroc uwage na latwosc obslugi....

 

Co do nokii to nikt nie mowi ze jest lepsza tak naprawde nokia nie ma takiego slidera jak samsung ktory wg mnie juz dzis wyrasta na dominatora rynku telefonów komórkowych...

 

pozdro,

 

P.S. jesli chociaz 10% tych informacji bedzie przydatnych to fajnie :D

 

Co do wykonania... jest na wysokim poziomie aczkolwiek mi o wiele bardziej pod wzgledem designu podoba sie u600 ktory rozni sie nie wiele, ale domyslam sie ze podpisujesz umowe z play'em wiec nie ma co sie zastanawiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tylko nie probować wmówić, że dajesz za telefon 1k zł tylko do dzwonienia ;P

Telefon jest piękny i świetny.

Testy nie mówią aby był jakiś tandetnie wykonany, a wręcz przeciwnie.

Pomału funkcja dzwonienia w tych cudeńkach to tylko dodatek.

Do rozmów , i to 2 sztuki , kończą mi się umowy na 2 i chyba do Pleya przejdę , a że potrzebuje mieć conajmniej 250 -300 mimut na numer , to zakupię je po 1 ce. a nie za klocka.

Dlatego chodzi mi o opinie związane z prowadzeniem rozmowy a nie fotki czy mp3.

 

Co do u700 to telefonik fajny, z wytrzymałością jest raczej słabo, jesli nim rzucisz z duzej albo nawet sredniej wysokosci to nie ma co liczyc ze to przetrwa... wkońcu tak jak u600 jest bardzo płaski jak na slidera...

 

A co do samego telefonu to raczej przejsc się gdzies i pobawic się nim troche bo nie jest to telefon dla kazdego... liczba dotykowych klawiszy, niektorych wprowadza w zaklopotanie a czasami nawet nie mozliwosc uzywania... a przeciez telefon potrzebny Ci nie do szpanu czy zdjec tylko do dzwonienia... wiec zwroc uwage na latwosc obslugi....

 

Co do nokii to nikt nie mowi ze jest lepsza tak naprawde nokia nie ma takiego slidera jak samsung ktory wg mnie juz dzis wyrasta na dominatora rynku telefonów komórkowych...

 

pozdro,

 

P.S. jesli chociaz 10% tych informacji bedzie przydatnych to fajnie :D

 

Co do wykonania... jest na wysokim poziomie aczkolwiek mi o wiele bardziej pod wzgledem designu podoba sie u600 ktory rozni sie nie wiele, ale domyslam sie ze podpisujesz umowe z play'em wiec nie ma co sie zastanawiac...

dzięki no właśnie z Playem , bo era ostatnio dziaduje z fonami albo mają ceny chore ... pozdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Twój największy błąd, miałem ten telefon i po miesiącu dbania jak skur....n zaczynał mi spadać ten pseudo chrom - pozbyłem sie go bardzo szybko i teraz mam U 600 jest w porządku polecam jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chcialem wziac tego fona ale jak zobaczylem uzywane U700 na allegro to wygladaja tragicznie jak ten chrom odpadnie :/

Ponoć to poprawili , mój ma za sobą 1,5 miecha uzytkowania i chrom jak nowy - zero sladów , a te pierwsze modele juz po 2 tyg ostro obchodziły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to poprawili , mój ma za sobą 1,5 miecha uzytkowania i chrom jak nowy - zero sladów , a te pierwsze modele juz po 2 tyg ostro obchodziły...

Nadal chrom odpada, dziewczyna ma niecaly rok i sie juz sypie pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam ponad rok. Stan idealny , nic nie odlazi i nic samo nie dzwoni. Ale ogolnie w tej cenie mozna miec lepsze telefony. Aparat hmm... nie bardzo mam z czym porownac. Duzo zalezy od pogody. Lampa raczej nic nie ratuje. Wg mnie lepiej kupic cos na symbianie lub Windows M. bo Samsung duzego pola manewru nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze niE wypowiadam sie na temat ale nie moglem znalesc innego forum... Gdyz mam samsunga u700 z rozlanym ekranem i bodajrze spalona tasma gdyz dotykowy panel nie chce dzieałac ,i bardzo mi zalezy na nim lecz naprawa jest troche droga i ni oplacalna czy mozna by bylo kupic samsunga dawce z ktorego bym wzial ekran i wlozyl do swojego. ??

 

 

 

Z gory dziekuje

 

 

Ps. MILE WIDZIANE ODP. NA GG 8297191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze niE wypowiadam sie na temat ale nie moglem znalesc innego forum... Gdyz mam samsunga u700 z rozlanym ekranem i bodajrze spalona tasma gdyz dotykowy panel nie chce dzieałac ,i bardzo mi zalezy na nim lecz naprawa jest troche droga i ni oplacalna czy mozna by bylo kupic samsunga dawce z ktorego bym wzial ekran i wlozyl do swojego. ??

 

 

 

Z gory dziekuje

 

 

Ps. MILE WIDZIANE ODP. NA GG 8297191

 

Obczaj co nie działa, kup to na Allegro i zmontuj. Wrzucam dla Ciebie instrukcję serwisową. Według niej wymieniałem taśmę łączącą moduł klawiatury z modułem Ekranu. Wszystko w niej jest.

 

INSTRUKCJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...