Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

Problem Z Nietypowym Bledem- Blue Screen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś za co odpowiada ten błąd?

 

driver_irql_not_less_or_equal 0x000000d1 0x00000000 0x00000002 0x00000008 0x00000000

Zdjecie

 

 

wyskakuje gdy odpalam demo pes2008, przy żadnej innej operacji to nie wyskakuje.

Czy może ktoś doradzić o co chodzi w tym błędzie i jak go usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem format.

Od nowa instalacja systemy, sterowniki wszystkie najnowsze...

 

i nadal to samo.

 

p.s

 

wymieniłem kości ramu na inne i także nic nie pomogło, jutro sprawdzę na innym dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki od grafiki zmieniałem, ale nic to nie dało

 

 

 

W Narzędziach administracyjnych mam cos takiego przy krzyzyku na czerwonym tle:

identyfikator zdarzenia 1013

"Product: Pro Evolution Soccer 2008 -- This installation cannot be run by directly launching the MSI package. You must run setup.exe."

 

i parę wykrzykników:

"System Windows zapisał rejestr użytkownika KOMPUTER\User, kiedy aplikacja lub usługa nadal użytkowała rejestr podczas wylogowania. Pamięć używana przez rejestr użytkownika nie została zwolniona. Rejestr zostanie zwolniony, kiedy nie będzie używany.

 

Najczęstszą tego przyczyną są usługi uruchamiane z konta użytkownika. Próbuj skonfigurować te usługi, aby były uruchamiane z konta LocalService lub NetworkService."

 

 

 

 

"Dostawca, Rsop Planning Mode Provider, został zarejestrowany w obszarze nazw WMI, root\RSOP, ale nie określił właściwości HostingModel. Ten dostawca będzie działał za pomocą konta LocalSystem. To konto jest uprzywilejowane i dostawca może spowodować naruszenie zabezpieczeń, jeśli niepoprawnie spersonifikuje żądania użytkownika. Upewnij się, że dostawca został sprawdzony pod względem bezpieczeństwa i zaktualizuj właściwość HostingModel rejestracji dostawcy z kontem o możliwie najmniejszych uprawnieniach dla wymaganej funkcjonalności."

 

 

"Dostawca, CmdTriggerConsumer, został zarejestrowany w obszarze nazw WMI, Root\cimv2, i może korzystać z konta LocalSystem. To konto jest uprzywilejowane i dostawca może naruszyć zabezpieczenia, jeśli poprawnie nie spersonifikuje żądań użytkownika."

 

 

 

ściągniecie emco msi pakage builder nic nie pomogło chyba ze to nie to co powinienem ściągnąć;p

 

w necie znalazlem tylko cos takiego na temat bledow w pes'ie ale po rosyjsku nie specjalnie rozumiem:)

http://peswe.com/fm/showthread.php?t=4119

http://www.planetamd64.com/index.php?showtopic=33702

http://peswe.com/fm/showthread.php?t=4086&page=19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ten błąd odpowiada karta dźwiękowa ((Conexant High Definition Audio)) wyłącz ja i będziesz mógł grać (oczywiście bez dźwięku ;) )

 

 

 

 

Żeby można było grać z dźwiękiem musisz wejść w panel sterowania -> dźwięki i urządzenia audio -> audio -> odtwarzanie dźwięku, zaawansowane -> wydajność i zmniejszyć „przyspieszenie sprzętowe „ wtedy gra powinna chodzić bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You are a MASTER:D

 

Pisałem do HP i do MS i nikt nie robił tak zajebistej diagnozy jak kolega:D. PES chodzi choć bez dźwięku to nie jest to dla mnie najważniejsze:D

 

WIELKIE DZIĘKI!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...