Skocz do zawartości
nox

24" Na Matrycach Pva Poniżej 2000zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo nosiłem sie z zamiarem kupna 22-24" na TN. Po przeczytaniu licznych opinii internautów zdecydowany jestem na matryce Samsung S-PVA. Jako, że nie ma S-PVA w rozmiarze 22" pozostaje 24", a to już znacznie większy wydatek niż 22" na TN.

 

Mimo wszystko udało mi się znaleść dwa modele 24" na S-PVA poniżej 2000 zł. Jeżeli znacie inne - podzielcie sie wiedzą.

 

Daewoo LCD24KAL - 1750zł

Gateway FPD2485W - 2000zł

 

Pytanie, który wybrać?

Edytowane przez nox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej zamiast 24" w marnym wydaniu (hjundai daewoo gateway) za 2000zł - dołożyć 500zł i kupić doskonały monitor ale mniejszy jak EIZO 22" S2231?

 

 

 

to rzes doradzil <_< , nie dosc ze dolozyc 25% to jeszcze brac mniejszy - szczegolnie ze za 2500zl kupi sie juz bezproblemu 24" w dobrym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rzes doradzil <_< , nie dosc ze dolozyc 25% to jeszcze brac mniejszy - szczegolnie ze za 2500zl kupi sie juz bezproblemu 24" w dobrym wydaniu

wow od kiedy wyznacznikiem jakości jest wielkość, gdyby tak było jak piszesz to nikt nie kupował by 19" eizo za 1750zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten hiunaj ma sporo wad jak widze, inverse ghosting, IL 25ms, niedokladną czern - i problem z ustawieniem jasności, ktos zauważył banding...banding to ja mam na tn, ale na PVA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten hiunaj ma sporo wad jak widze, inverse ghosting, IL 25ms, niedokladną czern - i problem z ustawieniem jasności, ktos zauważył banding...banding to ja mam na tn, ale na PVA?

banding zalezy od elektroniki monitora a nie od matrycy

kazda PVA od 19" w gorę ma INPUTLAG

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej zamiast 24" w marnym wydaniu (hjundai daewoo gateway) za 2000zł - dołożyć 500zł i kupić doskonały monitor ale mniejszy jak EIZO 22" S2231?

Ale ale ale nie jest powiedziane ,ze to Eizo jest doskonale.

Samemu bylem sklonny wziac 24" eizo na raty, ale doczytalem ze bynajmniej nie sa takie wspaniale do grania i uzytkownicy ktorzy je zakupili na Hardocp byli rozczarowani glownie IL i overdrivem.

 

Nie ma sie co rzucac od razu na niego poki testow nie bedzie - bo co z tego ze bedzie mial rewelacyjne kolory jak sie na nim grac nie da np.

 

PS. Aczkolwiek wydawac 2k na gatewaya to juz lepiej dobre LG, Belinee, Benq-a albo Neca kupic za 2300-2400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...