Skocz do zawartości
lukasrz

Ii Targi Komputerowe W Lublinie 17-18maja 2008 Oraz Lan Party!

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

W moim imieniu oraz organizatorów mam przyjemność zaprosić Was na imprezę poświęconą komputerom oraz wszelkim urządzeniom elektronicznym uprzyjemniającym nam codzienne życie, która odbędzie się w dniach 17-18 maja. Postaramy się zaprezentować dla Was wszelkie nowości z rynku komputerowego. Niecodzienne i nietypowe rozwiązania upiększające i ulepszające nasze PeCety, gadżety, sprzęt audio i video, najnowsze pozycje z rynku gier komputerowych, sprzęt car audio! Nie zabraknie również maniaków dla których dzień bez podkręcania komputera jest dniem straconym. Tak jak rok temu głodni wiedzy będą mogli posłuchać wykładów naszych gości. Liczne konkursy, turnieje ,mnóstwo nagród oraz wiele nowych atrakcji, to wszystko tylko w Lublinie. Oczywiście na imprezie nie zabraknie naszego portalu, który jest partnerem strategicznym. Zapraszamy na stronę imprezy TargiKomputerowe.pl

 

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ze sie podobało. W tym roku szykujemy sporo nowych atrakcji. Impreza będzie w tym samym miejscu aczkolwiek będzie znacznie większa :]

 

Wszelkie sugestie w tym temacie mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Hall przed barem, przy fontannie, przejscie miedzy stoiskami a barem, korytarz 100m w druga strone + to co bylo zastawione] x 2 (bo + drugie piętro)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Sobota-Niedziela? :blink:

No w zasadzie lepiej to niż tak jak poprzednio - w tygodniu

jak zawsze pojawie sie z furą sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wiem, że były załatwiane noclegi chyba w akademiku, albo jakimś niedrogim hotelu, który był niedaleko całego kompleksu. Ja niestety się nie załapałem i musiałem mieszkać w innym miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co moze daloby sie zalatwic miejsce do spania u mnie w piwnicy ;) Ale prosze mnie nie katowac, najpierw musi zostac oprozniona z gratow znajomego ktory sie przeprowadza!

 

Piwnica nie najgorsza, cieplo jest i mysle ze tak 4 osoby spokojnie moga spac, spiwory i jazda.

 

A zreszta to bedzie maj, ognisko pod starym lasem i w kime pod spiwor ^^

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

a jak wygląda sprawa noclegu? Nie znam nikogo z Lublina :?

w akademikach taniocha, poza tym integracja

w Lublinie ogólnie całe miasteczko akademickie jest w jednym miejscu wiec nie ma dużo jeżdzenia. Nie licząc własnie AR która część budynków ma na Felinie- na szczeście rok temu bylo tam tylko spotkanie po targach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjawię się napewno

 

Nie zabraknie również maniaków dla których dzień bez podkręcania komputera jest dniem straconym

To może chcecie pokręcić mojego procka :P AMD X2 3800, ja zatrzymałem się na 3,7ghz (AC Freezer) i kingstony zdechły

Edytowane przez M-Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku targi były w tygodniu, trochę to kolidowało z moimi zajęciami. W tym jest lepiej, bo w weekend. Tylko akurat w ten weekend, w którym mam kurs na przewóz rzeczy. Biednemu to na ten przykład zawsze wiatr w oczy :lol2: . Ale na pewno postaram się zjawić :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku targi były w tygodniu, trochę to kolidowało z moimi zajęciami. W tym jest lepiej, bo w weekend. Tylko akurat w ten weekend, w którym mam kurs na przewóz rzeczy. Biednemu to na ten przykład zawsze wiatr w oczy :lol2: . Ale na pewno postaram się zjawić :) .

Zjaw zjaw :)

Wróciłem własnie z dekoracji stoiska - atmosfera będzie dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy azot, mamy DI, cos tam krecimy (a wlasciwie Konrad kreci) ;) Ale targi ogolnie sa malo kretliwe - nikomu nic nie idzie...

Jak to? Przeciez ja krece browce u siebie ;) Zdrowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...