Skocz do zawartości
tobiasz15

windows Xp -co jest u licha??

Rekomendowane odpowiedzi

mam rpółtora roczny koma tego co w podpisie

 

otuż od jakiegoś miesiąca windows Xp zamiast całkowicie zgasić komputer po poleceniu wyłacz .pokazuje ekran <,możesz teraz bezpiecznie wyłaczyć komputer" a nad tym niapisem logo win da Xp

 

kiedyś takiego czegoś nie miałem i normalnie sie wyłaczał a teraz normalnie sie zamyka tylko ze wyskakuje to okno

co to może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko, teksty "Szukaj i szukaj" sa chytrym sposobem nabijania postow.

Jakby komus bardzo przeszkadzalo ze znow jest jakis tam post,

ktory juz wczesniej widzial. No, gdyby to pisal "Inkwizytor" czy jakis tam inny "Adm", rozumiem

ale pisza to zwykli uzytkownicy.

 

Pozdro... (PS. Tez jednego nabilem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... zdarza sie tak ze poszukam jekiegos posta i dostane 200 wynikow.

Przejrze pierwsze 50 i mam dosc bo nie znajduje odpowiedzi tylko wplatane slowa ktorych szukam.

 

Wiec wole napisac nowego posta, ktory bedzie na wierzchu. Wszyscy beda widzieli i ktos na pewno odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... zdarza sie tak ze poszukam jekiegos posta i dostane 200 wynikow.

Przejrze pierwsze 50 i mam dosc bo nie znajduje odpowiedzi tylko wplatane slowa ktorych szukam.

 

Wiec wole napisac nowego posta, ktory bedzie na wierzchu. Wszyscy beda widzieli i ktos na pewno odpowie.

Sam sobie odpowiedziałeś skąd taki nacisk na "szukaj" - każdy ma dość po przeglądnięciu 50 postów, więc jeśli część znich to w kółko to samo, to ludzie z problemami nierozwiązanymi dotychczas mogą się nie dopchać. Ja osobiście przeglądam góra do dwóch stron, jak ktoś kogoś zepchnie na trzecią postami, które widzimy po raz dziesiąty ode mnie odpowiedzi nie dostanie (jeśli np. mógłbym jej udzielić) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...