Skocz do zawartości
darch

Tekken 3

Rekomendowane odpowiedzi

jejku tyle polskich i zageranicznych stron o tekkenie i nie ma nigddzie cheatow żeby odkryc wszystkie postacie ,bo gram na emulatorku z kolegami i nie chce mi sie przechodzić go 600 razy z pozatym sie wiesza jak przejde całego i z postaci nowych nici

pomózcie

ps szukałem ze 45 min byłem na około 50 stronkach (hmm,.ale moze niema takich kodów jednak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma kodow(chyba ze sie myle) , mozna bylo uzyc action costam i  mialo sie  wszystkie postacie

Action Replay, zgadza sie , inaczej doopa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki gram zminiłem emulator na epxe jest o niebo lepiej ,savy sie nauczylem sie i juz się nie wiesza

co to ten action replay??????

Liquid - niegram tyle żeby przechodzic ,gram z kolegami okazyjnie

a te postacie mnie interesuja i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki gram zminiłem emulator na epxe jest o niebo lepiej ,savy sie nauczylem sie i juz się nie wiesza

co to ten action replay??????

Liquid - niegram tyle żeby przechodzic ,gram z kolegami okazyjnie 

a te postacie mnie interesuja i tyle

action replay poslancza sie do psx z tylu po prawej stronie takie zasloniete klapka bylo to do modelu 5502 , po pozniejszych zrezygnowano z tego wejscia , ale producenci zrobili game shark wpinany w port od karty pamieci , i wpisywalo sie ciagi liczb , nie wiem jak to dalej przebiega bo nie uzywalem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Juz wsio zrobione:)dzieki:) poprostu cos sie z padem stalo i nie laczyl start na poczatku:)dzieki i narazie:)

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre TeKKen 3 i mam Emulator ePSXe.exe - Gra mi wchodzi ale Obraz jest czarny i głosu nie ma - nie da sie grac - ale cos slyszalem na innych forach ze cos czeba z Robić w Biosie . Widze ze tyle osub gra - wiec wie co czeba zrobic = czego brakuje = wiec czekammm .>>???? Odp nara :angry: :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre TeKKen 3 i mam Emulator ePSXe.exe - Gra mi wchodzi ale Obraz jest czarny i głosu nie ma - nie da sie grac - ale cos slyszalem na innych forach ze cos czeba z Robić w Biosie . Widze ze tyle osub gra - wiec wie co czeba zrobic = czego brakuje = wiec czekammm .>>???? Odp nara :angry: :angry: :angry:

trzeba, zrobić, osób

 

Szanujmy mowe polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka - Ponownie - kurka blada jech mi ktos powie - co jest grane = Dalejjjj nic nie wiemmm - Chce se pograc w tekkena na Kompie = Wchodzi mi gra ale nic nie widze - obraz jest czarnyy - i glosu tez nie ma - musze miec jakis jeszcze program - czy jak , czy czeba jakies pliki z gry gdzies w kopiowac - Odp czekam :>>>???/ <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebalem w tych ustawieniach - ale dalej cos mi nie chce wejsc ta Gra TeKKen 3 - wYSKAKUJE eROR - NIE WYKRYWA cD - Z TA GRA - I TAK USTAWIALEM I TAK - WCHODZE NA ePSXe.exe POTEM DAJE fILE - A POTEM DAJE = rUN bIOS = TO MI WCHODZI CALY OBRAZ Z NAPISEM SONY = TAKIM JAK NA Playstation 1 - WSZYSTKO JEST W KOLORZE - DZWIEK TEZ JEST - TYLKO DALEJ NIE MOGE SIE PORUSZAC - gAME pAD MI NIE DZIALA - A USTAWIALEM GO = WSZYSTKIE KLAWISZE .-= NA KLAWIATURCE TEZ NIE MOGE NIC ZROBIC = NIE WIEM CO JEST gRANE = DALEJJ - >>>>>?????????????????? JECH MI KTOS POMOZE - TO JAKOS USTAWIC .>>>??/ NIE WIEM CZEGO JESZCZE bRAKUJJJJJJJJJEEEE

post-122921-1144270037_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nie pisz duzymi literami to raz!

 

Po drugie zanim sie zabierzesz za emulowanie to wez pod uwage ze musisz dobrac odpowiednie pluginy GPU/Audio oraz ten odpowiadajacy za

czytnik CD.

Musisz je odpowiednio skonfigurowac.

 

Wiec zacznijmy od samego emulatora. Zainstaluj wersje 1.60

 

Teraz dobierz Bios (najlepiej 1001)

 

A teraz wybierz pluginy dla:

 

Video: Pete's OpenGL Driver 1.75

 

Audio: Eternal SPU najlepiej 1.30

 

CD-ROM: ePSXe CDR WNT/W2K core 1.5.2 ja tej uzywam i dziala.

 

Konfiguracja

 

Pete's OpenGL Driver 1.75

 

Dołączona grafika

 

Eternal SPU plugin 1.30:

 

http://img521.imageshack.us/my.php?image=spuete1bd.gif

 

ePSXe CDR WNT/W2K core 1.5.2:

 

Wystarczy ustawic odpowiednia litere napedu CD/DVD jaka posiadasz...

 

Gre odpalamy nie poprzez run BIOS tylko run CDROM. Poprostu wkladasz plytke do napedu i odpalasz run CDROM

 

A co do gamepada to musisz go sobie zbindowac w Config/Game Pad. Jak nie dziala to daj na

 

I tyle !

 

Powodzenia

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...