Skocz do zawartości
marco

O rangach dla autorow serwisow sprzetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteś redaktorem serwisu o tematyce komputerowej i chcesz mieć nazwę serwisu w randze użytkownika napisz w tym temacie wraz z linkiem gdzie można potwierdzić Twoje uczestnictwo jako redaktor/administrator/właściciel.

 

 

UPDATE:

Nie dodajemy końcówek adresów, czyli zakładając, że nasza nazwa portalu wygląda tak: www.PurePC.pl to podpis będzie zawierał tylko napis PurePC.

Proszę o tym pamiętać.

 

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopalem : D , ale skoro jest taki temat, to nie bede zakladal nowego.

Czy na dzien dziesiejszy cos sie zmienilo, czy nadal rangi moga miec osoby posiadajace serwis zwiazany z komputerami, czy moga byc tez inne dziedziny ? Nadal obowiazuje jakas wymiana bannerami, bo ten link podany wyzej to juz chyba troche nie aktualny, nie ma tak linkow do serwisow ludzi, ktorzy posiadaja jakies rangi, przynajmniej tych najnowszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopalem : D , ale skoro jest taki temat, to nie bede zakladal nowego.

Czy na dzien dziesiejszy cos sie zmienilo, czy nadal rangi moga miec osoby posiadajace serwis zwiazany z komputerami, czy moga byc tez inne dziedziny ? Nadal obowiazuje jakas wymiana bannerami, bo ten link podany wyzej to juz chyba troche nie aktualny, nie ma tak linkow do serwisow ludzi, ktorzy posiadaja jakies rangi, przynajmniej tych najnowszych.

Nadal tylko do serwisów IT nie będących sklepami. Linki - jak ktoś poprosi to generalnie są chociaż sens osobnego działu linki wydaje mi się dyskusyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie z innej beczki :]

mogę delikatnie pomóc w rozruszaniu serwisu dostarczając to i owo na testy jak też dostane podpis pod Avatarem :]

Sklepem nie jestem :]

 

Raczej firma : " Action S.A. "

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie z innej beczki :]

mogę delikatnie pomóc w rozruszaniu serwisu dostarczając to i owo na testy jak też dostane podpis pod Avatarem :]

Sklepem nie jestem :]

 

Raczej firma : " Action S.A. "

Witam,

 

Dzięki za chęci myśle, że się dogadamy co do recenzji waszego sprzętu.

W profilu mam numer GG, jeśli dalej będziesz zainteresowany współpracą to proszę o kontakt na komunikator lub o wiadomość na PW.

 

Pozdrawiam i proszę wszystkie firmy, które chcą współpracować o kontakt na GG lub PW.

 

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chce range "Nie poznalem romka bo mial napisane Rafał" ;]

Kurcze w pracy byłem i jak to by wyglądało jak bym miał ksywe Romek zamiast imienia Rafał.

Miło było Cię poznać Chaos :D

Wszyscy sie dziwili, skąd ja na stoisku listan wytrzasnąłem Romka, to teraz wiedzą o kim była mowa. W identyfikatorze powinieneś napisać Rafał - Romek ;)

Ja bym nie był, no co wy :D Byłem tylko zrobiłem małą tajemnice, ci co chcieli to mnie poznali prawda Pedro.

Ale nie róbmy tu OT mamy od tego temat Targi Tuningu Komputerów, 22-23 kwietnia Wrocław.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Czy jako czesc redakcji strefapc.pl moge ubiegac sie o taka adnotacje pod av ? ;> (Identycznie jak ma Serchio) ;]

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zmienione wg waszej prośby.

 

Aby otrzymać podpis musi się posiadać status właściciela lub pełno prawnego redaktora danego portalu. Inaczej jest to nie możliwe.

 

Dodajemy tylko osoby z portali, które działąją a nie padają co 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...