Skocz do zawartości
Walker3d

Co wam przyniósł Św. Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Mamy już 15 min po północy i jestem ciekaw czy był już u was Św. Mikołaj ??? Jeżeli już was odwiedził to co wam przyniósł??? Do mnie jeszcze nie dotarł ale mam nadzieje że o mnie nie zapomni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie był. Dziwnie podobny do ojca. Powiedział, żebym ściszył tę cholerną muzykę i poszedł, trzasnąwszy donośnie kotarą. O prezentach zapomniał, może przez pośpiech albo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh mi tam nic nie przyniesie, chyba za stary jestem na to  :wink:

a ja mysle, ze po prostu nie bykles grzeczny ;p

i dostaniesz ruzge :lol:

mi jak narazie nie przyniosl nic :roll: ale mysle ze o tej godzinie to jeszcze gdzies w okolicach finladnii jest 00:33 :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boro Podobno każdy dobry uczynek neutralizuje zły. Moze powinieneś się troche dziś postarać . Pomóc rodzicom itd. Warto spróbować :D Masz czas do 00.00 żeby się poprawić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boro Podobno każdy dobry uczynek neutralizuje zły. Moze powinieneś się troche dziś postarać . Pomóc rodzicom itd. Warto spróbować :D Masz czas do 00.00 żeby się poprawić .

HEHEHE dobry uczynek powiadasz :wink: no dziś od 8:00 mam od groma roboty w DOOMu (malowanie ścian, przewieść meble, tylko ciekawe jak to zrobić gdy się niema ani samochodu, ani Prawka na jazdy :) iść jeszcze musze z dziewuchą do kina, i nie mam pieniędzy na dodatek :wink: , umyć okna na święta, a chałupa dość duża w sumie 8 dużych okien, obiad ugotować, dżewo porąbać) ehh :? troche tego jest, ale myśle że do 14:00 się wyrobie :wink:

 

A z tymi pręzentami od MR. mikoJAJA to raczej z braku funduszy wychodzi (chyba dali 22% VAT na prezęty).

 

 

A tak na marginesie to chciałbym dostać (pobożne życzenia): Gf 4Ti 4200i 0,7 Pana TAdeuSza (Cool Energy Drink :wink: ), no i to chyba wszystko... a bym zapomiał o paczce chusteczek, bo katar męczy niepoważnie.

 

Pozdro Forumowicze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty Mikołaj nie istnieje!

co??? to..nnn..ii..eee mozliwe :( :cry: :cry: :cry: nieeeeeeeee!!! ja nie wierze...niech ktos powie ze to nieprawda...chlip,chlip,chlip :cry: :cry: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu Mikołaja nigdy nie widać :?:

Na dicovery był kiedyś program i mówili że ma ona na odwiedzenie każdego domu 1/10000 sekundy (czy jakoś tak) [zakładając że leci w odwrotną stronę do kierunku ruchu Ziemii (i ma wtedy 48h na rozdanie prezentów)] i dlatego go nigdy nie widać bo on jest u każdego bardzo szybko (w sekundę obskakuje całą dzielnicę :)

Wracając do tematu to dostałem czekoladę, 0,5l. pepsi i 5zł. na kaca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ja dostałem:

-szklaną kule z Mikołajem.

-książkę("Dobry Omen")

-3 pomarańcze

-cukrowego Mikołaja

-Mikołaja z Czekolady

i brata, który mnie obudził z rana(ma już 4 lata)... Tesz Mikołaj 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje brata. Moja siostra [ 7 lat ] obudzila mnie o 7 :P [ coz za zbieg okolicznosci ].

 

Ja mialem swoj prezent pod lozkiem 8O 8O

 

A w srodku:

- 200 zl [ do "Radeonka" do kompka - dobra Mikolaj, dolozyl sie do grafy :D]

- i mnooooostwo slodyczy. Bede to jadl chyba z pol roku.

- A i bym zapomnial, taki fajny pluszaczek :D Bede mial z kim spac 8)

 

P.S. Gdzie znalezliscie swoje prezenty :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj terz byl pod lozkiem a tam bylo ptasie mleczko+50zl(jeszcze w szkole zamowilem sobie mate szklana zeby sobie przedni panel zrobic :) ) moj dziadek podobno go zlapal i wydusil jeszcze prezentuf teraz czekam az je przywiezie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dostalem troszku inny prezent :D ,wczoraj caly dzien trulem staruszkowi zeby sie dolozyl do monitorka nowego ,a dzis rano tekst....."co ty znowu chcesz wladowac w ten swoj zlom i ile mnie to bedzie kosztowalo" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boro No to masz całkiem doże szanse , jak to wszystko zrobisz że twoje złe uczynki śię zrównoważą z dobrymi ,a nawet masz szanse że będziesz miał 1 uczynek dobry więcej a wtedy to na 100% do ciebie przyjdzie.

 

A wiecie czemu Mikołaja nigdy nie widać 

Pitbull82 eeeee tam Mata , mata ,mata :D Po co te wyliczenia. Po prostu Św. Mikołaja nie widać ponieważ on chce być anonimowy i zawsze przychodzi jak wszyscy śpią. :D

 

Lisek napisał

Święty Mikołaj nie istnieje!

Nie ładnie , nie ładie , no ale każdy kiedyś schodzi na złą droge. Mam nadzieje że się szybko nawrócisz to może jeszcze do ciebie dziś zajrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zeta Dołączona grafika

 

i przy okazji że widziałem się z "dziadkiem mrozeeem" [wiecie ten od ciekłego azotu Dołączona grafika buhehehe...dżołk] to złożyłem zamówienie na "uderzenie główne" [czyt. 24grudnia Dołączona grafika ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...