Skocz do zawartości
Gość -=uri=-

Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -=uri=-

Czy ktos ta gre majac winXP probowal uruchomic i owa proba zakonczyla sie sukcesem :?: :wink: Wczoraj przegladajac plytki i szukajac czegos Driver mi w dlonie wpadl i postanowilem go zainstalowac i sie powoli przygotowac do nadchodzacej 3jki :wink: . Niestety nie udalo mi sie jej odpalic ani w zgodnosci z innymi systemami ani z patchami do gry.Konfiguracja niby ok sejvuje a pozniej po uruchomieniu game.exe czarny ekranik na 2 sekundy i windows. Jakby ktos kiedys gral w Drajverka 1dynke pod XP'kiem to prosze dac znac jak to uczynil :D ...pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

zainstaluj najnowszego pacza a gra bedzie ci chodzic bez najwiekszego problemu

Probowalem mam wersje 2.0 i niestety nie dzial mi gra.Nic bede dalej walczyl.

P.S O jakiej wersji mowisz ze jest najnowasza na stronie Atari znalazlem chyba wlasnei ta 2.0!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszystko pieknie panowie ale jest jeden "maly" problem...zainstalowalem tego patcha 2.1 ale teraz znowu wola ode mnie plyte drivera choc plytka jest w srodku cd romu.. :/ ... poje...tegowane konkretnie i co teraz mam zrobic by odpalic giere na xp bo jak zgrywam cracka to znowu wyskakuje blad i sie gra nie uruchamia :/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw patciach!esz potem zgrywasz crrr...crrr...crrrracka???!!! edytuj posta zanim modek to zobaczy!!! Byś się wstydził, tylko nie mów że 20zł za TAK wspaniałą gierkę to dla ciebie majątek ;)

A gra u mnie pod xp hula doskonale i mimo że mineło sześć latek od premiery z miodności nic nie straciła, ostatnio przechodziłem ją poraz 134 z okazji premiery niesławnego DRIV3RA, tak na pocieszenie :)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy mi to może ktoś dokładnie wytłumaczyć, bo mi sie nie udaje uruchomic tej gry. Prosze o pomoc

Jakiego masz kompa i jaki system??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

może pogadamy na gg? gg:6596784

Boze drogi - czy pytanie o system to takie trudne pytanie?

Obstawiam, ze masz kradziejska wersje, w zwiazku z czym patch Ci odwala szopki bo nie rozpoznaje pirackiej plyty w CD-ROMie, a Ty probujesz od kogos wyludzic sposob na ominiecie tego. Jak ktos wyzej napisal: szkoda Ci 20 PLN na oryginal?? A ktos w watku o piratach pisal, ze jak gry beda po 20 PLN to piractwo zniknie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że odgrzewam kotleta sprzed roku ale z drugiej strony to niesmiertelna gra :P

Również wygrzebałem driverka, tyle, że mam 160fpsów ;D ustawiłem ograniczenie i jest okey. Problem w tym, że klawiatura reaguje z opóźnieniem :/ w menu jakieś 2sek. a podczas gry >5sek!!

co poradzić?(ofkors winda xp z sp2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalna polska wersje drivera kupiona wczoraj

System to win XP - oryginalny

karta ATI mobile x600

1 GB ramu

2 GB procek

 

Gra nie dziala, widze loga producentow slysze intro i na tym sie konczy, czarny ekran

Zainstalowale gre na starym kompie gdzie jest jakas nvidia i tam dziala.

 

Ma ktos pomysl jak zrobic zebym mogl sobie spokojnie pograc.

 

Dodam ze zainstalowalem nowe sterowniki do karty i nic to nie pomoglo.

 

Na stronie atari nie moge znalezc niczego dotyczacego drivera. Chyba juz zupelnie osleplem.

 

Pomozcie, prosze bo ta gra to piekne wposmnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że masz 160fpsów? To niby źle? Po co jakieś ograniczenie dawałeś?

Widać, że nie grałeś w stare gry na nowym PC'ie :) Otóż ta gra w 160 FPS'ach chodzi jakieś 6x szybciej niż w 30 ;) I to zauważalnie 6x szybciej ;]] To tak jakbyś dał gaz i zaraz był na drzewie. Dlatego trzeba ograniczyć FPS. A co do problemu to nie mam pojęcia jak to rozwiązać [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to coś jest nie tak z grą, bo na przykład NFS1, który mi chodzi pewnie kila tysięcy klatek na sekundę :wink: jakoś chodzi z normalną szybkością... Zresztą w wielu grach mam 160 fps i wszystko jest ok. Przecież to by było idiotyczne, że im ktoś ma mocniejszego kompa, tym szybciej gra chodzi (zamiast PŁYNNIEJ) :lol: Programiści musieli coś spieprzyć i tu raczej nie chodzi o same fpsy, tylko o nowe karty graficzne i ich komatybilność z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie spieprzyli tylko DRIVER jest grą jeszcze z ubiegłego wieku, więc i tak cud że jeszcze chodzi, wiele nowszych gier np. screemer 4x4 po dobroci już się nie uruchamia (trzeba użyć emulatora 3dfx, bo od premiery Dx9c zwyczajnie nie działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@q b a bez komentarza ehh Chemiczny Ali ma chyba kolejnego miszcza ;]

Ale o co Ci chodzi? Bo jak piszesz "bez komentarza", to nie przemawia do mnie jakoś treść Twoich "argumentów" :) Ja tylko pisałem, że to, że ekran w grze odświerza się z szybkością 160 razy na sekundę wcale nie oznacza, że gra działa w "przyspieszonym tempie". Powód tego musi być jakiś inny. Przecież jak gra Ci chodzi 20fps, odpalisz ją na lepszym kompie i będziesz miał 60fps, to gra będzie chodzić płynniej, ale jeśli to jest na przykład samochodówka, to w minute przejedziesz taki sam odcinek drogi jak na wolniejszym kompie :wink: Dlatego to, że gra działa w przyspieszonym tempie, jest wina czegoś innego, błędów związanych z brakiem prawidłowej "obsługi" przez nią nowoczesnych kart.

 

Wiem, że nie potrzebnie drąże temat, ale tak tylko napisałem, bo wkurza mnie jak ktoś pisze "bez komentarza" o moim poscie bez żadnego zdania wyjaśnienia. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nie rozumiem czemu obwiniasz twórców za to, że gra nie była optymalizowana pod system który jeszcze nie istniał i na karty graficzne i procesory o jakich nie śnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek, ależ ja nie obwiniam! Kurde Driver to była super gra, ja tylko piszę, że to nie jest spowodowane za dużą ilością fpsów - potem jeszcze ktoś to przeczyta i będzie myślał, żeby sobie za dobrego komputera nie kupić bo mu Crysis albo TDU będzie w przyspieszonym tempie chodzić :lol: Już nic nie można napisać, bo się od razu ktoś rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...