Skocz do zawartości
fipa

8 marca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam specyficzne pytanie, ale chyba jest na czasie teraz. Chodzę do klasy pierwszej LO w mojej małej miejscowości. Zbliża się dzień kobiet i z kumplami nie wiemy co kupić. Sprawa byłaby prosta, gdyby nie pewien malutki szczegół. Chłopaków jest 5, a dziewczyn 25... złozyliśmy się po 15 zł ale niestety nie wiemy co kupic. Za takie pieniądze raczej nic wielkiego się nie kupi, więc co poradzicie taniego, niepospolitego i fajnego. Może coś samemu zrobić? Myśleliśmy nad wydrukowaniem jakichś śmiesznych laurek (to nic nie kosztuje), ale nie wiemy co na nich napisać. Poprostu piszcie wszystkie ciekawe pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chce do takiej klasy :]

Ja też miałem taką klasę :)

A do samego topicu i 8III to imho takie święta to pozostałości po komunie wtedy to wymyślano różne durne święta/ dni kobiet, mężczyzn, górników, hutników, leśników, radiotechników, urzędników ect, ect. Rada dla ciebie jest taka, bądzie dobrzy dla koleżanek/ dziewczyn/ kobiet cały rok a nie zawracajcie [gluteus maximus] laurkami w jeden dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moej klasie jest 8 chłopaków i 24 dziewczyny :D z czego 1 jest moją dziewczyna i tylko jej cos kupie, reszta niech sie.... niech poczeka na dzień dziecka :lol: Zbyt dziecinne te moje koleżanki a to 4 klasa liceum heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym normalnie mógł sie rok dłuzej uczyc ale zeby w klasie gdzie by było 25 panienek. U mnie sa 2 i na dodatek maja takie piersi ze nie mozemy z nimi wyrobić w szkole jest z 10 panienek u nas w klasie 2 to i tak cud ale mieć 25 panienek to normalnie pogratulowa szczęścia.

Ja bym powiedział ze idziemy na miasto i kazda ma małę piwo zebaczcie liczac ze piwo 3zł to jest was 5 to kazdy moze postawić 5 piwek a ze kazdy 5 jest was pieciu to macie 25 i sie klasa od razu zintegruje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mi pomogliście :? Napisałem, że nie może to być coś pospolitego, więc tulipany odpadają. Podpasek też nie kupimy, bo to jest troche obleśne. A nie darujemy sobie święta, bo lubimy nasze koleżanki. Połowa z Was zaczęła się rozpisywać po ile macie dziweczyn w klasie, a to nie o to przecież chodzi. Pytam jeszcze raz - znacie może jakieś fajne, żartobliwe tekściki na życzenia dla koleżanek, które nie koniecznie muszą być do recytacji (chociaż takie też mogą być):?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem :)

 

http://www.lo2.opole.pl/~walentynka/glowna.htm

 

Poszukaj na tej stronie :) Są wiersze... itd.... większość o miłość, ale zdarzają śię i śmieszne :wink:

Może akurat a coś się przyda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>lić dzień kobiet :/ W dzień chłopca ;]] nic nie dostałem, więc teraz niech <span style="color:red;">[ciach!]</span>y nie myślą że im coś kupie. Moje zdanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bylem w I klasie LO TO bylem sam jeden i 36 dziewczyn (loll -klasa humanistyczna) to mialem niezlego LOLa w dzien Kobiet

 

wybulilem sam ponad 60zl a dziewczyny dostaly "tylko" po Prince-Polo+czekoladka Mon Cheri (oczywiscie ladnie zapakowane)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bylem w I klasie LO TO bylem sam jeden i 36 dziewczyn (loll -klasa humanistyczna) to mialem niezlego LOLa w dzien Kobiet

 

wybulilem sam ponad 60zl a dziewczyny dostaly "tylko" po Prince-Polo+czekoladka Mon Cheri (oczywiscie ladnie zapakowane)

:)

Tylko pozazdrościć :lol:

 

P.S. Widzę, że kupiłeś/naprawiłeś klawe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh u mnie to samo 8 chlopa ( 2 1 klasie 7 nas bylo ) i ponad 20 dziewczyn, ale w takich sprawach liczy sie inwencja 8) w tym roku wpadlem na pomysl, zeby nakreic dla nich film no i chlopaki sie zgodzili ( klasa hum-art :D, wiec luz ) bedzie bk juz mamy pare pomyslow hehe i takie cos jest najlepsze, bo co im po kwiatku, ktory po tygodniu 3ba bedzie wyrzucic ;) tak bedzie pamiatka fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

A wiesz czemu? One sobie ubzdurają tak, że we wrześniu mówią, że Dzień Chłopaka jest w marcu, a w marcu, że we wrześniu i tak wychodzisz bez niczego :x

My się w tym roku odwdzięczymy za wrzesień i poprzedni rok. 0 - tyle dostaną :evil: skoro one nie pamiętają o naszym święcie...

8 marca będzie tylko dla tej jednej jedynej, a reszta, no cóż ... 8)

 

fipa15 - kupcie im po Prezerwatywce/tamponie i już ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chce do takiej klasy :]

qrde :P w jednej klasie jest tak duza przewaga dziewczyn a ja nie mam u siebie zadnej :P ja sie tak nie bawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem, u mnie jest przewaga chlopakow, ostatnio ktos tam sie zbieral na prezenty, ale ja sciemnilem ze kasy nie mam phii :P, nie bede durnym baba kupowal podpasek czy innych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l.

Ja nie pamietam zebym odtsal cos na dzien chlopaka :|, a jakby tak kupily po 0,25l to bylboy ciekawie, u mnie nie wszyscy w klasie pija to... :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...