Skocz do zawartości
Sfx

inteligo

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z tym zalozeniem przez neta jest jak sprawdzaja czy dane sa wlasciwe jak jest z zabezpieczeniami hasla jakies kody jak to wyglada, zeby nie byo tak ze ktos poda moje imie nazwisko adres zamieszkania i mu dadza dostep do konta jak to podobno stalo sie w voldzwagen bank polska jakiemus kolesiowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wycieku danych - nie ma takiej możliwości - kod przychodzi ci kurierem zapieczętowany do domu i tylko ty go znasz - nikomu nie podajesz tylko na necie przy logowaniu - kod karty tez sam ustalasz przez telefon z automatem nie z konsultantem jedynie naciskajac klawisze telefonu. pozatym każda transakcja przez net musi być potwerdzona specjalnym kodem z karty kodów (taka karta z 40 kodami pod zdrapka, za każdym razem inny kod). moim zdaniem profesjonalnie zabezpieczone transakcje. przy zakładaniu konta musisz podać pełne dane i hasło które powtórzysz jak konsultant do cibie oddzwoni aby je potwierdzic i sfinalizowac otwarcie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polecam, 0 zł opłat za prowadzenie konta, niezłe procenty, tanie przelewy (99 gr.) i jak wyżej wspomniane największa sieć bankomatów w kraju.

0zł?

Ja płacę 10zł

5zł za SMSy na komórkę i 5zł za prowadzenie

Ogólnie jestem zadowolony, szczególnie za SMSy ze stanem konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie czy po zalozeniu konta przez jakis czas nnie bedzie na nim kasy gdyz niedlugo ciotka kase bedzie mi wplacala ale konto chialem wczesniej zalozyc nie skasuja go albo nie dzadza zadnych kar konto z saldem powyzej 100 zeta jest bezplatne czy to oznacza ze w miesiacu musze miec na nim 100 zeta ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sama procedura zakladania konta, wypelnie formularz na stronie inteligo i co potem? Jak to wyglada w praktyce, kiedy wplace kase na konto, kiedy karte dostane, kiedy rozmawial bede z konsultantem itp. ? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje znajdziesz na www.inteligo.pl.

 

Powiem tylko tyle, ze dzis wypełnilem formularz na stronie i po 2 godzinach

już do mnie dzwonili w celu potwierdzenia danych, niestety nie miałęm

przy sobie dowodu więc trochę się to odwlecze, mają dzwonic ponownie

po 20. :)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniasz formularz na stronce INTELIGO

Następnie dzwonią do Ciebie aby zweryfikować dane.

Następnie czekasz na kuriera nawet do 3 tygodni.

W przesyłce jest karta płatnicza, karta z kodami i kilka innych papierków.

Jak masz już przesyłkę to dzwonisz do INTELIGO w celu aktywacji konta.

Po telefonie masz od ręki aktywowane konto.

Cała operacja powinna zamknąć się do 3 tygodni.

Czasami jest to wcześniej czasami dłużej wszystko zależy od ilości zgłoszeń.

 

Dla mnie największym plusem jest obsługa swojego konta przez net.

Siedzę sobie w domku i mogę sprawdzić ile mam kaski lub przelać ją gdzie tylko mi się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanko, poniewaz juz zlozylem zamowienie na inteligo a wiem ze za niecaly miesiac bede zmienial numer telefonu, wiec w jaki sposob bede mogl zmienic numer telefonu kontaktowego w inteligo?. Czy poprzez www sekcja "moje dane" czy tylko dzwoniac do konsultanta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer musisz podac konsultatowi. Mam ten sam problem , od 4 miesiecy ktos dostaje moje sms bo pomylilem sie przy zakaladniu konta a teraz nie mam czasu tego zminiec :].

A co do inteligo to lipa jest jest jeszcze z wyplacaniem z bankomatu , za kazdym razem 4,50 pln w plecy. Niby malo ale mi tak miesiecznie 30-50 pln schodzi :/

Ale generanie konto fajne, chociaz mbank chyba lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...