Skocz do zawartości
teuton

Jaka najcichsza myszka optyczna?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

poszukuje dobrej optycznej myszki do gier, która spełnia podstawowy warunek: klik jest niesłyszalny, ewentualnie ledwie słyszalny. Poza tym zależy mi tylko na dwóch klawiszach, bez zbędnych scrolli, przycisków, guziczków itp. Jeśli ktos widział coś takiego to zgóry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei bezgłosnej myszki.

Chodzi mi o to, że w bardzo wielu grach przydaje się trzeci przycisk lub rolka. Skoro napisał że ta myszka ma byc do gier to ja też Was nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde ludzie nie maja co robic...

 

wracajac do tematu:

PO CO CI BEZGLOSNA PRACA PRZYCISKOW??

sadze ze raczej trudno ci bedzie taka myche znalezc...

albo kup jakis badziew za 9 zlotych i zuzyj ja!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam Microsofta Inteli Mouse Optical. Dobra jakość wykonania, nic nie skrzypi (jak się ściśnie mychę!), przyciski nie latają i klik jest w miarę cichy, a na pewno sporo cichszy od A4. No i ta cena - na Allegro od ~40zł (3 przyciski + scroll) do 60zł (5 przycisków i skrol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak na przyklad dzielisz z kims pokoj i ten ktos idzie spac a Ty grasz to takie klikanie ciągłe to troche wnerwiające jest :P

Ja tam mam mx700 na icemat'cie i mouse skatez i mi odglos wcale nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei bezgłosnej myszki.

Chodzi mi o to, że w bardzo wielu grach przydaje się trzeci przycisk lub rolka. Skoro napisał że ta myszka ma byc do gier to ja też Was nie rozumiem.

1. Bezgłośna myszka jest mi potrzebna, ponieważ mam jednopokojowe mieszkanie i gdy w nocy sobie gram, to przeszkadzam klikaniem drugiej osobie, która sobie śpi, tzn. mojej żonie.

 

2. Gram w strategie i strzelanki i jak dotąd dwa przyciski myszki i klika klawiszy na klawiaturze mi wystarczało, więc nie rozumiem dlaczego się tak dziwisz. Jeśli lubisz grać dziesiącioma przyciskami na myszy, a nie na klawiaturze to kwestia gustu.

 

3. Dziękuje innym za wszystkie dotychczasowe konkretne porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...