Skocz do zawartości
spavatch

"Stare" gry (czyli te z lat 1997-2000)

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, moze mial ktos z Was ochote pograc w jakas stara ale jara gierke a tu d... zimna, nie ma serwerow ani wsparcia ze strony producenta :?: :( Mnie nie raz taka chec nachodzila, wiec moze raz na jakis czas ustalimy sobie IP i czas zeby sobie zbiorowo pograc? Moznaby utworzyc jakies ligi, na www prowadzic tabele rozgrywek i wynikow... jednym slowem moznaby ozywic te gierki, wrocic im dawna chwale!

 

Proponowane gry:

- TOCA: Touring Car Championship

- Colil McRae Rally

- Motorhead

- Need For Speed 2SE/3/HS

- Viper Racing

- GTA

- Hard Truck 2

- Apache vs. Havoc/Commanche vs. Hokum

- F/A-18 Hornet 3.0

- WW2 Fighters

- Western Front

- Total Annihilation

- Warcraft 2

- FIFA 99

- ...

 

Sam zaproponuj jakis tytul jesli Cie to interesuje :)

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha haaa, tym lepiej ;) Sprowadz gosci do tego posta, niech przeczytaja ;) Tylko wiesz, patrz na sigi, jak ktos ma Athlona 2000+ i GF3 to raczej nie bedzie chcial grac w GTA1 albo NFS2 ;)

 

Pozdr...

Czy ja wiem? Chodzą mi wszystkie części Heroes of Might&Magic a gram jeszcze czasem tylko w II, mogę grać we wszystkie części The Settlers, a gram tylko w którą? PIERWSZĄ :D Ma ona z 9 lat już, ale moim zdaniem jest najlepszą częścia tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, sa wyjatki od reguly... ale o ile Twoj sig jest prawdziwy... to nie masz Athlona 2000+ ;). Ja tez preferuje The Settlers cz. 1, tak samo Syndicate i Might and Magic (kurcze, mam oryginal cz. 1 :mrgreen: ).

No ale moze jednak ktos jeszcze sie tu pojawi, osobiscie chcialbym ozywic Motorhead'a, bo niedawno umarlo jego community (razem z site'm: www.motorhead.org :( ).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Motorheada bardzo chętnie bym popykał - fajowa giera. Niestety na moim GeForce2 lekko się kaszani (nie ma żadnych napisów na ekranie itp.) więc na razie odpadam. Ale jak uporam się z tym problemem to dam znać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wprost uwielbiałem Syndicate Wars. Ta gierka w 1996 roku miała super grafikę- 3D!!! No i ten klimacik.....ech...pod XP zawiesza mi system.... :cry: A Windowsa 98 nawet nie chcę tknąć palcem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Motorheada bardzo chętnie bym popykał - fajowa giera. Niestety na moim GeForce2 lekko się kaszani (nie ma żadnych napisów na ekranie itp.) więc na razie odpadam. Ale jak uporam się z tym problemem to dam znać  :lol:

Przeciez wyszedl GeForce patch i to daaawno temu :P

 

A ja wprost uwielbiałem Syndicate Wars. Ta gierka w 1996 roku miała super grafikę- 3D!!! No i ten klimacik.....ech...

Hmm, wiesz, wiekszosc preferuje pierwszego Syndicate'a... ;) Ale mozemy rozpatrzyc Twoj glos :)

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze a gral ktos w "Outcast" ???

Heh .......... podobala mi sie giera zaje 8O scie, ale pozyczylem qmplowi, no i ...................... szukam teraz ludzika ktory to posiada i chce sie pozbyc, lub wymienic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras, mysle ze Star sie tu nie nadaje a to z tego wzgledu ze ona caly czas zyje, przynajmniej teoretycznie. Zyskala miano gry kultowej (ja tam sie z tym nie zgodze ale co tam...) i nadal sa serwery, battle.net'y i inne cuda. Natomiast Total Annihilation jest niegorszy od Stara podczas gdy jego "community" jest bardzo rozbita i niezorganizowana (entropia totalna ;)). To samo z Motorhead'em i innymi grami wymienionymi powyzej. Trzeba dzialac zeby nadal zyly podczas gdy Star radzi sobie sam...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze mial ktos z Was ochote pograc w jakas stara ale jara gierke a tu d... zimna, nie ma serwerow ani wsparcia ze strony producenta :?: :( Mnie nie raz taka chec nachodzila, wiec moze raz na jakis czas ustalimy sobie IP i czas zeby sobie zbiorowo pograc? Moznaby utworzyc jakies ligi, na www prowadzic tabele rozgrywek i wynikow... jednym slowem moznaby ozywic te gierki, wrocic im dawna chwale!

 

Proponowane gry:

- TOCA: Touring Car Championship

- Colil McRae Rally

- Motorhead

- Need For Speed 2SE/3/HS

- Viper Racing

- GTA

- Hard Truck 2

- Apache vs. Havoc/Commanche vs. Hokum

- F/A-18 Hornet 3.0

- WW2 Fighters

- Western Front

- Total Annihilation

- Warcraft 2

- FIFA 99

- ...

 

Sam zaproponuj jakis tytul jesli Cie to interesuje :)

 

Pozdr...

 

Z tymi starymi grami to jest tak:Niektorzy chca w nie grac bo na nawe gry i sprzetu nie starczy :)Po drugie gdy chcemy zdobyc i zagrac w gre z przed 4 lat to wydaje nam sie jaka ona byla super zarabista wtedy tak super sie gralo w nia i gdy juz zalatwimy sobie ta gre pogramy kilka minut do kilku godzin to mowimy eeee no fajne ale juz sie mi znudzilo dawniej to jakos ta gra wydawala sie fajniejsza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master of orion - transport tycoon - ale to chyba za stare gry:)))

ale niesmiertelene

W Tycoona jeszcze bym baaaaardzo chętnie pograł. Pozarywałem pare nocy przed tą grą jeszcze na 386 :D Ale ma multiplayera tylko przez comy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha haaa, tym lepiej ;) Sprowadz gosci do tego posta, niech przeczytaja ;) Tylko wiesz, patrz na sigi, jak ktos ma Athlona 2000+ i GF3 to raczej nie bedzie chcial grac w GTA1 albo NFS2 ;)

 

Pozdr...

Z tym Athlonem i GF3 to trafiłeś 12x140=2000+ oraz GF3Ti200 :) :) Ale gram czasami w N4Speed2 SE i bardzo często w Starcrafta (w LAN często, na Netcrafcie żadko). Teraz to zachęcam wszystkich do gry w Live for Speed - rewelacyjna gra !! (tylko że ma też odpowiednie wymagania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...