Skocz do zawartości
ixl

ecs k7vza + athlon 2000

Rekomendowane odpowiedzi

witka wiem ze juz bylo, mobo ma zworki na 133 mam mozliwosc kupna athlona 2000 za male pienaidze nie iwem czy tylko pojdzie na tej plytce i to jest jedyny moj problem :( nei mam nowego biosa bo jak byl nwoy to sie robily jaja typu zwisy itp

 

wiem ze juz bylo ale nie byl dokladnie o 2000 tylko o 1800 i niektoryz pisali ze dziala a jak to jest z 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie lajtowo u mnie śmigał Thorton 2200+ teraz śmiga Athlon 2400+ zmień tylko te zworki na 133 FSB ;)

 

P.S. Czasami wyskakuje mi napis [bardzo bardzo rzadko] Unknown Type Of CPU chociaż mam zmieniony Bios na Ver. 3.7 ale wtedy wyłączam kompa na 10 - 20 sek włączam i zawsze jest już ok... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ur8an, a próbowałeś obsadzić wszystkie trzy sloty pamięci? Bo ja niestety mam tak, że muszę (2x128, 1x256) i niestety wtedy w windzie świruje. Natomiast jak proc działa na fsb 100 to pamięci także same ustawiają się na 100 (pomimo ustawienia 133 w biosie). Dziwne :roll: , dlatego narazie działam na dwóch kostkach (128 i 256).

 

PS. pamięci mam 100% ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jaka masz ver sje mobo i potem sprawdz na stronie ecs tam gdziesz jest tabelka supportu pyt [ciach!]ych bo wiem ze starsze wersje tego mobo nie przyjmowaly proców (athlony) na jadrach nowszych niz palaminio - bo tak go sie wlasnie pozbylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ur8an, a próbowałeś obsadzić wszystkie trzy sloty pamięci? Bo ja niestety mam tak, że muszę (2x128, 1x256) i niestety wtedy w windzie świruje. Natomiast jak proc działa na fsb 100 to pamięci także same ustawiają się na 100 (pomimo ustawienia 133 w biosie). Dziwne :roll: , dlatego narazie działam na dwóch kostkach (128 i 256).

 

PS. pamięci mam 100% ok.

Ja mam 2 sloty zajete... :roll: nigdy nie mialem obsadzonych 3 slotow naraz... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...moja plyta na szczescie sie kiedys spalilia i wymienili rev1 na rev 3:D

 

no ja mam 2x128 + 256 i dziala bezproblemowo

 

ALE kiedys kumpel dal mi do sprawdzenia pamiec (juz nie pamietam jaka i ile), ktora nie dzialala na jego starym kompie (w nowym dzialala) i u mnie tez dzialay sie dziwne rzeczy:

ta jego pamiec sama u mnie dzialala ale razemz moimi kostakami system w czasie ladowania sie wywalal (XP i mandrake)

 

btw: a czy wasza plyta nie piszczy przypadkiem gdy procoesor cos mocno liczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 2x128 + 256 i dziala bezproblemowo

Czyli masz tak jak ja, też mam oczywiście ver. 3.0

Nic nie piszczy czałe szczęście :)

W takim razie muszę sprawdzić lepszy zasilacz (naraze mam tylko 250W) i ew. inne kostki. THX za odpowiedz.

 

PS. Jakiego biosa używasz, ja miałem 3.6a i teraz 3.7 ale różnic wiele nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. heh... nie piszczy albo nie slyszysz, ze piszczy:P

 

ja po wlozeniu cichych wiatrakow i zmianie dysku na chciego samsunga zaczalem slyszec piski z plyty glownej. nawet podczas przewijania zawrosci stron:)

 

2. taz kiedys mialem taki zasilacz i komp dzialal z pol goiga ramu.

ALE narywarka + dvd (w spoczynku) + 2 dyski == muka; z 1 dyskiem pociagnal

 

3. bios tez mam 3.7

 

ehh gdyby nie bylo szkoda pamieci to bym zmienil plyte;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...