Skocz do zawartości
*DeAtH*

Szczyty szczytów głupoty w grach multiplayer.

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł żeby w tym topicu wypisywać sytuacje w multiplayer po którye uważacie za szczególnie głupie.

 

 

ja dam jedną na początek.

 

Niedawno grając w UO zobaczyłem szczyt głupoty mianowicie.

Wszyscy Axis(wraz ze mną)byli martwi oprócz jednego kolesia który stał na respie nie miał 999 ale odszedł na chwile od kompa i on został na 3 brytyjczyków to więc poszedł vote aby go kopnąć po czym jeden brytyjczyk rzucił granata rozwalając siebie i dwóch kolegów i ten kolo którego nie było wygrał wszyscy zaczeli sie brechtać myślałem ż z krzes ła spadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cs'ie zostalo 2 CT w tym ja na 3 Terro. T podlozyli bombe robimy wiazd na BS zdobywamy zostal 1 terro nie widac go to rozbrajam bombe (bylo malo czasu) przybiegl ten jeden zaczol do mnie strzelac ja odskoczylem odpowiedzialem ogniem ( :) ) zabil go kolega z teamu i zaczolem rozbrajac od poczatku jeszcze 3-4 sec i bym rozbrojil podbiega koles z teamu lub kulke mi w leb zamiast powiedziec przez mikrofon ze ma defuser's kit'a bomba wybuchla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to sie kwalifikuje, ale za czasów CS'a 1.6 pojechałem całe terro jedną ręką :lol:

przychodze ze szkoły, odpalam cs'a i wbijam bodajże na poligon. gram gram , średnie statsy. przyszła starsza i wcisneła mi do jedzenia bułke słodką. no to stoje na respie w ct i jem bułke;] po chwili wpada jeden terro w poszukiwaniu freefragów, niechcący machnąłem ręką i wpakowałem mu heada :lol: potem jeszcze wpadło 4 terro po kolei dostali to na co czekali.

 

a potem na aztecu koleś z terro który wykosił całe CT w pierwszej rundzie skoczył sobie z mostku i nie trafił w wode;] a że zostało mu mało hp.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapie Hurtgen w CoD, przy broni ograniczonej do rifle/sniper, przeciwnicy (czterech czy pieciu) ulozyli sie jeden obok drugiego ze snajperkami wzdluz szczytu jednego ze wzgorz i przez lunetki obserwowali przeciwlegle wzgorze. Poszedlem tam ze zwyklym karabinem i po kolei zaczalem ich wybijac z odleglosci kilku metrow. Nie spieszylem sie, bo pozostali w ogole nie zwracali uwagi na to, ze ich towarzysze gina jeden za drugim. To dopiero szczyt glupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoHaa --> Gramy klanowke YaKuZa vs @ctive :] Kolesie dostaja lomot i na Brige koles pisze, ze w zasadach EURO jest napisane, ze mozna grac tylko jednym sniperem :lol: :lol: Na drugi dzien MaTT potwierdza walkowera na nasza korzysc, a koles zostaje wyrzucony z @ctive :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD UE, mapa italy, capture the flag i wszyscy leca do naszej bazy po czolgi, pierwszy koles dobiega do czolgu wsiada wyjezdza, zatrzymuje sie przed kolesiem ktory tez chce wsiasc... ale tego nie zrobil bo tamten go rozjechal i przy okazji 3 kolejnych, ja biegnac jako ostatni zaczalem uciekac ale dostalem w plecy:P kolo wysiada z czolgu wbiega do bazy do pokoju rzuca pod siebie granaty, zabija sie i wychodzi z serwa :P czyli to co tygryski lubia najbardziej (poza kampami) czyli TK :)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yahwe. Gram i dentycznie...ale na zagranicznych serwach... Wszyscy sie czają a ja całą plansze przeszłem i nich wszystkich od tyłu wykonczyłem. Tak sie da robic dosłownie na każdej planszy....tylko nie z polakami bo oni też ciągle gonią :)

Za to kocham CoD`a!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS.Taki sobie sparing z jakimis niemcami,wszysycy z mojego timu siedzmy na team speaku,mapa d2 my bodajrze w terro wynik 8:2 dla nas,kazdy sie przekrzykuje,(1typ)-idziemy 3/2,albo nie rash na B,albo fejka srodkiem-w koncu zraszowalsmy dułga,(2 typ) gib,gib on jest na lewo na lewo- ale tak sie stało,ze przeciwnik zabił mnie ze strony prawej,(3 typ) ponoć cały czas do nas gadał w czasie meczu,ale jak sie pozniej okazało nie podlaczyl wtyczki od majka Oo.Oj dułgo by tu opowiadac czesci mega bekowych opcji nie pamietam-najwieciej takich było na ffa tutaj mozna wspomiec chcociazby o pewnej sytlacji kiedy to stajac sobie na respie ct(prodek) z usp,60hp i he w zanadrzu;uslyszalem ze biegna terro dułga rzucialem od niechcenia tym he i tak los chcial ze pojechalem 3,a 4 razem z moim tp dobilsmy z usp ;].A zawsze najwieciej smiechu mam albo ze zle podliczonych pkt. podczas cw w cwiartkach i przenoszeniu sie np przy wynki 8:3,badz 7:4 ,lub podczas pisania nie zawsze wcisne "y" i pisze pisze pisze i nagle bach jestem w przeciwnej druzynie w połowie klanowki.To tyle,moze sie to nie wydawac smieszne jak sie czyta ale poprostu trza byc i uczestnic i wtedy jest bekon:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...