Skocz do zawartości
-mess-

Warsaw game show

Rekomendowane odpowiedzi

rewelacja- turniej dooma3 bedzie rozgrywany na xklocu.... lol

nie prawda, obydwa turnieje doom3 beda rozgrywane na pc :twisted:

no to sie troche zmienilo od srod bo jak patrzylem w srode na oficjalna strone to jak byk pisalo ze jeden turniej jest na xboxie, czy 2 mial byc na xklocu to niewiem, patrzylem tylko na 1 dzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TEŻ JADĘ. NA BANK.

myślę, że się tam spotkamy podobnie zresztą jak i na Poznań Game Arena 2005.

To kolejna, z pozoru podobna, choć zupełnie inna, impreza rozrywkowa w Polsce.

 

Podczas PGA 2005 stworzymy 6 aren, każda w innej hali:

Tournament Arena (PC, PS2)

Fantasy Arena (gry figurowe i karciane)

Mobile Arena (telefony komórkowe)

Skate Arena (skate park)

Moto Arena (gokarty, skutery)

Paintball Arena (turnieje, konkursy i pokazy gry w paintball).

 

Całość dopełni wielki koncert hiphopowy na otwarcie imprezy oraz czteromięsięczny Turniej dla Szkół, z główną nagrodą w postaci pracowni informatycznej.

 

Dodatkowo będzie hala na nocleg.

 

Jeśli macie jakieś pytania piszcie na adres: pga2005@mtp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Painkiller - takie rozmowy już zaczęliśmy, żeby twórców gry sciągnąć na PGA. Chcemy abyście nie tylko mogli w nią pograć, ale i dowiedzieć się jak powstała. To nie będzie dotyczyło tylko tej gry. Wstępnie rozmawialiśmy już z Techlandem, aby pojawili się twórcy Xpand Rally. I według ich słów tak będzie. No i jeszcze sam CD Projekt zaproponował przyjazd twórców S.T.A.L.K.E.R.A.

Jeśli chcecie jeszcze kogoś (w grę wchodzą przede wszystkim gry z naszej części Europy i z Polski) to piszcie tutaj lub na adres pga2005@mtp.pl.

Pozdrawiam

8O Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mamy bawić się w specyfikacje, to też się pochwalę. Tak wygląda komputer prezentacyjny PGA i zarazem mój w pracy - do worda i testowania gierek :)

P4 3.2-800 / P4C800 / 2 x 512 MB / 80GB - 7200 / GF 6800 Ultra 128 MB :)

pozdr

Rafał 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez najprawdopodobniej zjawie sie na Game Show. Mimo odleglsoci mnie dzielacej(320km) postarm sie zjawic z kilkoma przyjaciolmi. Jest tylko jeden problem, otoz nie znam zbytnio W-awy dlatego zwracam sie do Was o pomoc. Jesli moglbym prosic o jakas mape z droga dojazdow z dworcow PKP w W-awie na wystawe. Interesuje mnie glownie dojazd od dworca w czesci zachodniej jak i rowniez z centrum. Bardzo prosilbym o pomoc gdyz bardzo mi na tym zalezy. Obilo mi sie rowniez o uszy takie info ze po jakis ulicach(nie wiem jakich :wink: ) beda kursowac autobusy ktore beda podwozic na miejsce wystawy. Czy mozeciez potwierdzic to info ?

 

pozdrawiam

 

PS: To moj pierwszy post, witam serdecznie wszystkich forumowiczow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dworca Zachodniego to praktycznie 10 minut na piechote, przez tory albo lekko na okolo pod torami. ;) Z Dworca Centralnego polecam dotrzec do ulicy Swietokrzyskiej wsiasc do 506 i wysiasc na przystanku PKP Kasprzaka i dalej pytac o droge do Hali Expo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać na Giełdzie, że nagrody na turnieju D3 były obfite. :>

 

Szkoda, że nie wszędzie - zwycięzców CoD: UO nagrodzono Joystikami :lol:

 

Ale za to słyszałem, że nasz (UF) człowiek - protoss wypadł b. dobrze na platformie D3. :]

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...