Skocz do zawartości
Camis

Prezent na 18 urodziny ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

 

Mam maly problem :? Niewiem dokladnie co kupic mojej ukochaniej dziewczynie na 18 urodziny :? Co proponujecie ? Ona jest dla mnie wyjatkowa osoba :oops:

 

:twisted:

 

 

Tylko bez zadnych perwersow :twisted: :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojej na 19tke dalem zloty lancuszek z serduszkiem z wygrawerowana literka R

moze tez pomysl nad jakas fajna blyskotka

a co do bielizny, to raczej na jakies "mniejsze" okazje

Bielizne mozna ale z czyms jeszcze...jakas branzoletka..itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojej na 19tke dalem zloty lancuszek z serduszkiem z wygrawerowana literka R

moze tez pomysl nad jakas fajna blyskotka

a co do bielizny, to raczej na jakies "mniejsze" okazje

Bielizne mozna ale z czyms jeszcze...jakas branzoletka..itp

nono ;] chodzilo mi o to ze sama bielizna to za skromnie :] w polaczeniu ofkorz ze moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z bielizny? Nie ma problemu ;]

 

Dołączona grafika

mialo to byc bez perwersow :P :lol:

 

dobra pogadamy pozniej jak otrzezwieje dopiero wrocilem z popijawy :twisted: troche jestem pod wpylwem % :roll: :wink:

 

 

ps. troszke nie teteges ale mam zciach!** humor :x bo wyszlo tak ze trosze sie poklucilismy i... ehh szkoda slow na to jak teraz sie czuje... :( ale wiecej nie pisze bo wkoncu to nie brawo.pl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze lancuszek bedzie OK.

Zawsze bedzie go nosila puki bedziecie sie kochac ;)

A mozesz rowniez sobie zrobic jakis maly prezent i wlasnie od tego jest seksowna bielizna dla niej ;)

ja proponowałbym cos lekkiego, zeby w razie jakies kłótni nie dostać tym w twarz... bo gdybys dostal np. łancuszkiem, albo gaciami od paranoika... to mogłoby zaboleć....

 

a tak na serio to moze jakiś ciuch, woda toaletowa, biżuteria.... co do dziewczyn masz spore pole do popisu, gorzej zawsze jest z prezentami dla chłopaków :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa.. tylko co do bielizny to wez dokladne wymiary, kumpel kiedys kupil lasce jakas niezla bielizne tyle ze stanik mial te tam.. miseczki (?) chyba ze 2 rozmiary za duze i w ogole bylo za duze :lol: potem mial awanture(coooo to ty myslisz ze ja taka gruuubaaa jesteeeeeemmm!!!! :lol: ) i miesiac "cichych dni", nie mowiac o ogladaniu czy zdejmowaniu tej bielizny (laska wymienila ja na wlasciwy rozmiar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo staniki to najlepiej kupować z dziewczyną a nie bez. Przecież stanik musi dobrze leżeć, musi być wygodny, i cycuszki nie mogą wystawać z niego :wink: Dlatego jeśli bielizna, to tylko majteczki albo stringi. Stanik to za duże ryzyko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bez perwersji, to tylko GeForce 6800 ;)

Buahahaha... Paranoik dobrze pojechał, ale Ty nie jesteś dużo gorszy :lol: :lol: :lol: :wink:

 

 

Myślę, że oprócz kwiatka ;)

 

Można kupić jakieś świecidełko... A prezent dać na jakiejś fajnej kolacji... Nie wiem, musisz wymyślić coś oryginalnego... Miejsce, w którym nigdy nie byliście :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze ci kupic perfumy( Halloween - J.del Pozo / Summer - Gabriela Sabatini /Eau De Dali - Salvador Dali), albo bizuterie (serce ocenau :wink: ), albo bielizne, no moze tez byc wycieczka do okola swiata, skok na bungee, bmw z3, willa z basenem i widokiem na OCEAN, sprzet do bdsm :lol: itp :P heh nie wazne jaki bedzie prezent ale czy bedzie on szczery i z "uczuciem" ;)

pzdr.

:twisted: :twisted:

 

 

Juz ze mna raz skoczyla na 'bungee' :) Bylo fajnie 8O szczegolnie lot glowa w dól i zblizajaca sie ziemie :twisted:

Niezapomniane przezycie :D

 

sprzet do bdsm

:lol: :lol: :o :o :lol: :lol:

 

A czytalas dokladnie ? 8) mialo byc bez perwersow :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh perwers to by byl gdyby ona chciala uzyc tego sprzetu :wink:  :lol:  a kupic zawsze mozesz  8)  

btw.  jak sie ta kula krecila w gorze tez bylo ok  :twisted:  8)  8)  8)

Ja wiem ze by chciala tego uzyc :twisted: :lol: :twisted:

 

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...