Skocz do zawartości
Mikelos

Problem z monitorem IBM P70

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z monitorkiem ibm p70, oto pare dni temu zakupilem nowa skrzyneczke (barton 2500+, epox 8rda+, kingmax 2x256/400 na dualu, r9800se, itd...). problem w tym ze moj monitorek pracuje tylko na 60Hz niezaleznie od rozdzielczosci (na starym kompie wyciagal 1024/768 przy 100Hz)... i brak mi pomyslow co z tym zrobic, nie moge znalezc zadnych driverow... nie bardzo moge go wymienic bo kase puscilem na skrzynke wiec moze ktos mnie poratuje (zwlaszcza moje oczy)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odp ale dalej mam problem

po pierwsze jak juz pobiore ten ster z linku od foresta i zainstaluje to nadal jest to samo... (drugi link nie dziala)

a po drugie to co to jest to DCC bo za cholere nie moge sie domyslic... moze ktos mi podpowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś mógł to niech da screena gdzie to jest może mu to pomoże ja juz od roku nie mam radka i wiem ze to jest w zawansowanych ustawieniach .

 

Reszty grzechów nie pamiętam... :)

 

TU Finger miał ten sam problem ale z eizo :

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=957...7&highlight=bnc

 

W koncu jedno i drugie to japonia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff dziala... udalo sie, dzieki wielkie Kwazor ;-) a gdyby ktos mial jeszcze podobny problem to proponuje szukac DDC (a nie DCC:-)) a jest to dokladnie w: pulpit/ustawienia-zaawansowane/ekrany nast nalezy kliknac aktywny ekran i deaktywowac "uzyj informacji DDC" oraz ustawic max czest odsiez wg uznania - that's all ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...