Jump to content

Leaderboard

 1. jonas

  jonas

  Stały użytkownik


  • Points

   453

  • Content Count

   6760


 2. KAX_

  KAX_

  Stały użytkownik


  • Points

   171

  • Content Count

   3729


 3. radiergummi

  radiergummi

  Moderator


  • Points

   157

  • Content Count

   7062


 4. reyden

  reyden

  Stały użytkownik


  • Points

   142

  • Content Count

   11781Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/27/17 in all areas

 1. 4 points
  tylko debile nie potrafią czytać ze zrozumieniem. amd mnie nie interesuje. proszę @Admin o usunięcie tego i powyższego postu, gdyż nie wnosi nic wartościowego do wątku.
 2. 3 points
  Nie rozumiem tego płaczu, config w podpisie sobie świetnie radzi z WQHD. Nikt z czystym sumieniem nie poleci ci 1080p do 27" bo to jest nieporozumienie. Dużo szybciej zmienisz kartę graficzną za dopłatą w przyszłości, niż kupisz nowy monitor.
 3. 3 points
  Pytasz o drogie i dobre auto, ktoś ci proponuje mercedesa, a ty odpisujesz, że wolisz coś sprawdzonego i znanego, jakiej reakcji się spodziewałeś? Zresztą nie wiem po co odpisuję, bo wyczuwam trolla.
 4. 3 points
  Ewidentnie autor "wie" najlepiej, które zasilacze są najlepsze.
 5. 3 points
  szczyt lenistwa czy jeszcze lepszy się znajdzie?? Myszka z katarem jako bonus...
 6. 3 points
  Miałem podobny problem "Mini-ITX z M.2 na plecach" wystarczy ze dasz termopad pomiędzy dyskiem a płytą "aby się do nie przytulił" i to załatwiło sprawę. Wcześniej próbowałem w drugą stronę czyli temopad/y a tył obudowy ale musiałby być za gruby i efekt przeciwny do zamierzonego.
 7. 2 points
  Ten Crucial odpada to padaka na kościach QLC , A-Data jest na sporo lepszych kościach 3D TLC i to sprawdzony dysk . Zresztą w X-kom ( nie wiem jak w innych sklepach ) A-Data jest tylko minimalnie droższa , z tanich dysków NVMe można jeszcze rozważyć Patriota Scorch albo A-Data SX6000 tyle że mają zauważalnie mniejsze transfery niż SX8200 .
 8. 2 points
  Jego zdanie ma znaczenie tak długo jak temat jest widoczny dla ogółu. Zadając pytanie na forum jest to pytanie publiczne i w każdej chwili ktoś z podobnym pytaniem może do niego zajrzeć i uzyskać odpowiedź bez angażowania kogokolwiek. Pisanie "ok, do zamknięcia" to też bezsens. Nikt nie odpisuje przez dwa tygodnie, więc nikt już raczej nie odpisze(nawet jeśli odpisze to co z tego?), a wtedy wyskakujesz z "do zamknięcia" i dodajesz roboty moderatorom, i podbijasz pozycje swojego tematu co powoduje zaburzenie kolejności tematów i uzyskujesz kolejną odpowiedź tylko dlatego, że sztucznie podbiłeś temat. Gdybyś niepotrzebnie nie smarował posta to temat by gnił gdzieś głęboko w zapomnieniu i nie sprawiał problemów.
 9. 2 points
  Możliwe. Widzę, że niewiele masz tego miejsca. Zainstaluj najlepiej uszczuploną wersje bez zbędnych dodatków LINK (chyba, że używasz sklepu windows) Możesz ograniczyć przywracanie systemu na 1% do jednego stabilnego punktu przywracania Zmniejszyć plik wymiany do 4GB Włączyć systemowe oczyszczanie dysku z uprawnieniami admina Wyłączyć plik hibernacji, chociaż on na laptopie jest przydatny
 10. 2 points
  Z tych 2 to bym brał Della , lepsze wykonanie i lepsze CPU , dobra matryca i ciche chłodzenie , choć całość potrafi się grzać - szczególnie jak ma I7 na pokładzie . PS. Nie ten dział
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.