Jump to content

Leaderboard

 1. jonas

  jonas

  Stały użytkownik


  • Points

   420

  • Content Count

   6696


 2. KAX_

  KAX_

  Stały użytkownik


  • Points

   171

  • Content Count

   3729


 3. radiergummi

  radiergummi

  Moderator


  • Points

   156

  • Content Count

   7043


 4. Devil

  Devil

  Stały użytkownik


  • Points

   121

  • Content Count

   12185Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/27/17 in all areas

 1. 4 points
  tylko debile nie potrafią czytać ze zrozumieniem. amd mnie nie interesuje. proszę @Admin o usunięcie tego i powyższego postu, gdyż nie wnosi nic wartościowego do wątku.
 2. 3 points
  Nie rozumiem tego płaczu, config w podpisie sobie świetnie radzi z WQHD. Nikt z czystym sumieniem nie poleci ci 1080p do 27" bo to jest nieporozumienie. Dużo szybciej zmienisz kartę graficzną za dopłatą w przyszłości, niż kupisz nowy monitor.
 3. 3 points
  Miałem podobny problem "Mini-ITX z M.2 na plecach" wystarczy ze dasz termopad pomiędzy dyskiem a płytą "aby się do nie przytulił" i to załatwiło sprawę. Wcześniej próbowałem w drugą stronę czyli temopad/y a tył obudowy ale musiałby być za gruby i efekt przeciwny do zamierzonego.
 4. 2 points
  Jego zdanie ma znaczenie tak długo jak temat jest widoczny dla ogółu. Zadając pytanie na forum jest to pytanie publiczne i w każdej chwili ktoś z podobnym pytaniem może do niego zajrzeć i uzyskać odpowiedź bez angażowania kogokolwiek. Pisanie "ok, do zamknięcia" to też bezsens. Nikt nie odpisuje przez dwa tygodnie, więc nikt już raczej nie odpisze(nawet jeśli odpisze to co z tego?), a wtedy wyskakujesz z "do zamknięcia" i dodajesz roboty moderatorom, i podbijasz pozycje swojego tematu co powoduje zaburzenie kolejności tematów i uzyskujesz kolejną odpowiedź tylko dlatego, że sztucznie podbiłeś temat. Gdybyś niepotrzebnie nie smarował posta to temat by gnił gdzieś głęboko w zapomnieniu i nie sprawiał problemów.
 5. 2 points
  Sprzedajesz CPU i GPU. Kupujesz i7-3770 za 500zł do dostania bez łaski Palit dual GTX 1070 1800zł Po sprzedaży swojego powinno się udać ;) Oczywiście taki zestaw w dół będzie ciągnął RAM. Twoja płyta łyknie nawet 2400MHz, no ale 2x8GB DDR3 2400MHz to kolejne 500zł+ Taka zmiana to by było jednak na bank w FHD każda gra na MAX.
 6. 2 points
  Jakiego i5? W tej cenie, no nie żartuje. Lista procesorów mobilnych Intel - 3/4 letnie "MQ/HQ" to tak. Ale chcesz chińską tandetę, która może (ale nie musi) się rozlecieć przed końcem gwarancji?
 7. 2 points
 8. 2 points
  Możliwe. Widzę, że niewiele masz tego miejsca. Zainstaluj najlepiej uszczuploną wersje bez zbędnych dodatków LINK (chyba, że używasz sklepu windows) Możesz ograniczyć przywracanie systemu na 1% do jednego stabilnego punktu przywracania Zmniejszyć plik wymiany do 4GB Włączyć systemowe oczyszczanie dysku z uprawnieniami admina Wyłączyć plik hibernacji, chociaż on na laptopie jest przydatny
 9. 2 points
  Jak masz dostęp do internetu to nie masz wymówki żeby samemu nie złożyć zestawu. Na youtubie są tysiące poradników po polsku czy angielsku, zaoszczędzisz sporo kasy i jeszcze się czegoś nauczysz.
 10. 2 points
  Z tych 2 to bym brał Della , lepsze wykonanie i lepsze CPU , dobra matryca i ciche chłodzenie , choć całość potrafi się grzać - szczególnie jak ma I7 na pokładzie . PS. Nie ten dział
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.