Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/16/18 in all areas

 1. 1 point
  Mi bardziej chodzi o to, że np. mój TV - sharp lc-42ld265e - odpowiadał mi bardzo pod względem jakości obrazu - porównywałem kilkadziesiąt modeli organoleptycznie i nawet przy budżecie x2 ciężko było mi znaleźć coś, co pasowało mi równie bardzo. Ale dźwięk wydobywający się z wciśniętych gdzieś na tył obudowy 8W głośniczków szerokopasmowych za < dolara jest straszliwy - brak niskich, brak wysokich - program dajmy na to na Discovery o życiu na sawannie prawie jak kino nieme, bo słychać co prawda lektora, ale 75% odgłosów tejże sawanny zlewa się w szum. Poprzedni TV miał po bokach 2-drożne głośniki 25W z bass reflexami i tego się dało słuchać - ale to już nie te czasy, teraz już nie budują TV w ten sposób. Dźwięku słuchać się nie da, ale nie odrzucę TV z tego powodu - kupię SB... Jeżeli TV ktoś chce mieć, ale nie jest dla niego bogiem, to zazwyczaj w cenie do 2.5K można znaleźć model ~42-50", na który da się patrzeć - ale głośniki praktycznie wszystkie będą miały podłe i to powoli standard. Nie mówiąc o TV za 1600zł. Soundbar nawet za 600zł poprawi jakość dźwięku o wiele - zaś jak te same 600zł dorzucę do ceny TV, to dostanę więcej cali, lepszą matrycę, więcej funkcji smart etc - ale poprawa jakości dźwięku nawet, jeżeli będzie, to na pewno nie tyle, ile zapewni nawet tańszy soundbar. Którego nie kupiłem, bo mam KD - w zamian za to oglą i mam mega kablologie, bo ampli nie ma ani pół HDMI.dam TV słuchając go na frontach z przetwornikami 3x8" i pewnie żre to prądu więcej, niż TV, do tego musiałem kupić pilota uniwersalnego z makrami, żeby bez żąglerki pilotami obsługiwać TV+STB+ampli. 4K za sounbara to IMO bezsens - muzyki na tym nie posłucham, a jeżeli chodzi o TV, to jak patrzę - w czwartym multipleksie większość kanałów ma audio MPEG-1 (mp3) 165 Kb/s więc... osobiście wolałbym nie wiem - Magnaty Shadow 207, yamahę A-S501 i najtańszy dac do podłaczenia TV toslinkiem, to przynajmniej muzyki można posłuchać.
 2. 1 point
  Jeżeli masz dwie partycje, to lokalizację Pulpitu i innych folderów, typu Zdjęcia albo Muzyka można przenieść na partycję inną, niż systemowa. Po formacie partycji systemowej i zainstalowaniu nowego systemu wystarczy ponownie podać poprzednią lokalizację (czyli de facto zrobić ponowne przeniesienie) tych folderów, aby ich zawartość ponownie pojawiła się na właściwym miejscu. Wielokrotnie testowane na samym sobie.
 3. -1 points
  a brałeś pod uwagę pancerniaki taki jak Hammer Energy?
 4. -1 points
  Mają kilka ciekawych modeli, na pewno plusem jest to że nie przepłaca się za "logo"
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.