Jump to content

Leaderboard

 1. jonas

  jonas

  Stały użytkownik


  • Points

   136

  • Content Count

   6760


 2. reyden

  reyden

  Stały użytkownik


  • Points

   98

  • Content Count

   11781


 3. Firedash

  Firedash

  Stały użytkownik


  • Points

   75

  • Content Count

   626


 4. Michikun

  Michikun

  Stały użytkownik


  • Points

   68

  • Content Count

   699Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/26/18 in all areas

 1. 3 points
  Nie rozumiem tego płaczu, config w podpisie sobie świetnie radzi z WQHD. Nikt z czystym sumieniem nie poleci ci 1080p do 27" bo to jest nieporozumienie. Dużo szybciej zmienisz kartę graficzną za dopłatą w przyszłości, niż kupisz nowy monitor.
 2. 3 points
  Pytasz o drogie i dobre auto, ktoś ci proponuje mercedesa, a ty odpisujesz, że wolisz coś sprawdzonego i znanego, jakiej reakcji się spodziewałeś? Zresztą nie wiem po co odpisuję, bo wyczuwam trolla.
 3. 3 points
  Ewidentnie autor "wie" najlepiej, które zasilacze są najlepsze.
 4. 2 points
  Ten Crucial odpada to padaka na kościach QLC , A-Data jest na sporo lepszych kościach 3D TLC i to sprawdzony dysk . Zresztą w X-kom ( nie wiem jak w innych sklepach ) A-Data jest tylko minimalnie droższa , z tanich dysków NVMe można jeszcze rozważyć Patriota Scorch albo A-Data SX6000 tyle że mają zauważalnie mniejsze transfery niż SX8200 .
 5. 2 points
  Jego zdanie ma znaczenie tak długo jak temat jest widoczny dla ogółu. Zadając pytanie na forum jest to pytanie publiczne i w każdej chwili ktoś z podobnym pytaniem może do niego zajrzeć i uzyskać odpowiedź bez angażowania kogokolwiek. Pisanie "ok, do zamknięcia" to też bezsens. Nikt nie odpisuje przez dwa tygodnie, więc nikt już raczej nie odpisze(nawet jeśli odpisze to co z tego?), a wtedy wyskakujesz z "do zamknięcia" i dodajesz roboty moderatorom, i podbijasz pozycje swojego tematu co powoduje zaburzenie kolejności tematów i uzyskujesz kolejną odpowiedź tylko dlatego, że sztucznie podbiłeś temat. Gdybyś niepotrzebnie nie smarował posta to temat by gnił gdzieś głęboko w zapomnieniu i nie sprawiał problemów.
 6. 2 points
  Sprzedajesz CPU i GPU. Kupujesz i7-3770 za 500zł do dostania bez łaski Palit dual GTX 1070 1800zł Po sprzedaży swojego powinno się udać ;) Oczywiście taki zestaw w dół będzie ciągnął RAM. Twoja płyta łyknie nawet 2400MHz, no ale 2x8GB DDR3 2400MHz to kolejne 500zł+ Taka zmiana to by było jednak na bank w FHD każda gra na MAX.
 7. 2 points
 8. 1 point
  Nie, wgraj na czysto bez addware od Lenovo.
 9. 1 point
  @Shunner i @Gosu - gdy już skonfigurujecie zestaw wrzućcie specyfikacje, link lub zdjęcia. Przypuszczam, że nie tylko ja jestem ciekaw :)
 10. 1 point
  Mój blok jest z 2001r. Niestety nie podpowiem Ci jak to zadziała na starszej instalacji. Jak kupisz zestaw w sieci, to zawsze możesz zwrócić w 2tygodnie (odstąpienie). Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.