Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/26/18 in all areas

 1. 1 point
  Jak zostaje ram to do wyboru tylko max. Haswell'e. 500zł to i5-4670+B85+ GTX 1060 3GB niestety. Kolejność: Zasilacz, karta, procesor+płyta.
 2. 1 point
  Jak kupowałes przez internet na odległość to masz prawo do zwrotu. Przy obecnych cenach nowych HDD nie ma co oszczędzać i jeszcze do tego z takiej firmy jak Seagate. Ja nie wiem czy nawet za darmo bym je wziął. Może i przesadzam, ale dla mnie trwałość i bezawaryjność nie kojarzy się z tą firmą. Oddaj i kup nówki od WD lub Toshiby.
 3. 1 point
  Można wziąć zestaw z dodatkowym chłodzeniem, procesorem i7, 16GB pamięci i 256GB dyskiem SSD M.2. Integra obsłuży dwa wyświetlacze (pytanie tylko czy monitory mają wyjście HDM/DVI). https://www.x-kom.pl/lista/bepzyhes7
 4. -1 points
  Nie ma niezniszczalnych telefonów ale Hammery są mocne z kumplem robiliśmy w budowlance majster sobie zabetonował hammera xD wydostali go po 3 dniach działał!
 5. -1 points
  Podobno będą możliwe 4 różne zakończenia i żadne nie będzie dobre. Nie wiem, czy już coś takiego było wcześniej w jakiejś grze, że na podstawie wyborów gracza może to wszystko się skończyć naprawdę bardzo źle albo tylko źle :D
 6. -1 points
  dlaczego twierdzisz że mugen 5 jest słaby?
 7. -1 points
  a inne testy mówią cos innego i bądź tu mądry
 8. -1 points
  czyzby lipton zalewał? bo jakoś inne testy raczej pozytywnie wypadaja
 9. -1 points
  z 2018 to też nie widze wszystko jak wszedł do sprzedaży
 10. -1 points
  ciekawostka że lipton jako chyba jedyny robił test na amd
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.