Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/17/18 in all areas

 1. 1 point
  standardowy pociąg z bydłem 1. kurs rosnie - za rok BEDZIE PO MILIONIE 2. kurs spada - to juz jest koniec bedzie po 0 - piramida
 2. 1 point
  https://www.x-kom.pl/lista/xbk6aosfy Może coś takiego, kartę wolałbym tomahawka, ale jest niedostępny, albo extreme 4 ale jego cena za bardzo poszła w górę, obudowa to kwestia subiektywna, możesz dołożyć do RTX 2080, wtedy cena zestawu idzie 1k w górę, ewentualnie jakieś bardziej markowe chłodzenie, bo chyba za słaby taki fortis na ten zestaw, 100 zł więcej jest dark rock 4 i chyba byłby lepszy do tego zestawu, może nawet wodne dla lepszego OC. Ogólnie nie jestem pewny tych płyt na z390, mało o nich wiem, a nie wiem czy jest jakakolwiek różnica jak się 9 generację uruchomi na z370, za cenę tego gaming plus jest z370 extreme 4 z o wiele lepsza sekcją do OC. Ps. No z tym fortisem to chyba lipa przy tej cenie, zdecydowanie jakiś dark rock 4 albo coś innego za około 250 zł.
 3. 1 point
  Full Throttle Remastered za free na gog.com
 4. 1 point
  LEGO The Hobbit na Humble Bundle za free
 5. 1 point
  Subnautica will be free on the Epic Store for a limited time https://www.pcgamer.com/subnautica-is-free-on-the-epic-store-and-its-one-of-our-favorite-games-of-the-year/
 6. 1 point
  Witam, Bierz 1050ti, przy tym i3 będzie to lepszy wybór- mniejszy narzut sterownika na CPU. Jeżeli odłączysz pci-e 6/8 pin od karty to nie będzie działała. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 7. 1 point
  Okazyjnie to można kupić dom od znajomego, a nie od pośrednika, który ma setki klientów. Wbrew temu co się mówi, nie brakuje ludzi z pieniędzmi, a każdy chciałby kupować tanio i sprzedawać drogo. Potem wychodzą takie kwiatki ... i dotyczy to w zasadzie wszystkiego, a nie tylko domów. Zaakceptuj to co oferuje rynek, albo wyłóż więcej pieniędzy, lub wybuduj dom sam, o ile masz czas by się tym zająć i przypilnować budowy.
 8. -1 points
  A przypadkiem tak nie jest? Gdyby nie wybywanie polagów za granicę to przecież mielibyśmy tutaj stan jak po 2WŚ, dokwaterowania i inne ciekawe rzeczy (zwane dzisiaj popularnie i dla zamydlenia oczu - mieszkaniem ze współlokatorami/sharing mieszkań).
 9. -1 points
  Europa kończy się za Odrą i jej dorzeczami, reszta to barbaria i chamstwo.
 10. -1 points
  Jonas Jak dalej kurs ETH będzie spadać to wyłanczam sprzęt , jak trudność spadnie po kilku dniach przelicze opłacalność i włącze na kilka dni. Dziś takie czasy że kopanie krypto na dołku to jak hazard w kasynie.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.