Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/29/20 in all areas

 1. Te 1000zł to za 2x8GB? I to ma być interesujące? Rozumiem, że się dopłaca za opóźnienia, ale bez przesady - na zwykłych Ballistixach 3000CL15 robię 3800 16-18-16-16-36-52-..., więc ciut gorzej, ale za 1/3 ceny ?
  2 points
 2. Nieprawda, tylko wersja premierowa tego wymagała. Każda kolejna przyjmowała bezpośrednio klucz od 7/8/8.1.
  1 point
 3. Jak zależy Tobie na temperaturach i przewiewie w obudowie. Pax idzie do wymiany. Serio. Żadne wentylatory nie uratują tej budy. Arcitci serii P są spoko. Też dobrze działają na aio. Więc nie ma potrzeby ich wymieniać. Tak na prawdę nie ma sensu przepłacać za inne.
  1 point
 4. ustaw na rdzeniu 133Mhz więcej a na pamięci 233Mhz więcej w afterburner i wiatraczki ustaw na 90 procent . Zpisz profil i potestuj , jak złapiesz wysypkę zmień termopady i pastę jak wyżej blackops napisał. Pozdro .
  1 point
 5. Moim zdaniem nie powinieneś kręcić karty która ma tyle lat do max stabilności. Jednak jeśli już zależy Tobie bardzo na tym, to zacznij od zmiany pasty termoprzewodzącej + termopadów. Wyczyść dokładnie chłodzenie z kurzu i zainteresuj się tematem zmodyfikowanego biosu do Twojej karty Karta swoje lata ma i żyłowanie jest moim zdaniem pozbawione sensu. No chyba, że masz pieniądze na nową, a z doświadczenia wiem, że żyłowanie kart które mają tyle lat nie jest dobrym pomysłem.
  1 point
 6. A ja odpowiem trochę inaczej. Karta nie jest nowa, prawdopodobnie jak wykręcisz na maksa to będziesz miał jakiś tam przyrost klatek, ale niestety zwiększa się prawdopodobieństwo zniszczenia karty(prawdopodobnie nie zmieniałeś pasty pod radiatorami, termopadów na sekcji zasilania etc). Na moje warto się zastanowić czy dla 5-6 klatek warto stracić te 4-5 stówek za ewentualne zepsucie karty(najwyżej Forest będzie miał co robić:) ).
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.