Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 19.01.2019 w Posty

 1. 2 punkty
  https://www.purepc.pl/zasilacze/premierowy_test_zasilacza_silentiumpc_supremo_fm2_gold_650w?page=0,3 Nie można powiedzieć żeby to była tania chińszczyzna.
 2. 2 punkty
  https://www.fractal-design.com/home/product/water-cooling/celsius-s36 Fractal Design Celsius S36 (FD-WCU-CELSIUS-S36-BK) - 569zł
 3. 1 punkt
  Uczulę, że ta karta ma też wersję GDDR5. To wnosi sporo z perspektywy wydajności. To w razie gdyby ktoś szukał jakiś testów. Trzeba na to zwrócić uwagę. Generalnie wersja DDR3 jest słaba, i jakby kupować osobno, to się nie opłaca, i 2GB nic tu nie wnosi. Jakbyś szukał ktoś jakiś tańszych jeszcze umiarkowanie wydajnych kart: https://goo.gl/3Tewg6
 4. 1 punkt
  Pamiętaj, że to jest mniejsza wersja płyty głównej, jeśli Ci to nie będzie przeszkadzało, to ok, ale upewniam się, że wybrałeś ją świadomie.
 5. 1 punkt
  @Raul Nie tyle dostępność co wybór modeli, Przedtem od razu było kilkadziesiąt pozycji do wyboru, a teraz kilkanaście modeli, często nie więcej niż 10 w jednym sklepie. Czekam cały czas na JetStream od Palita.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Na początek proponuję naukę poprawnej obsługi forum bo twoje posty to jeden wielki chaos i krzyk . Adobe to firma , jaki program masz konkretnie - Photoshop , Lightroom , Premiere , Ilustrator czy jeszcze co innego ? W którym momencie pojawia się info o błędzie - jak program otwiera plik , w trakcie jakieś operacji czy przy zapisywaniu pliku / plików wynikowych ? Te 60% zajątości ramu masz cały czas czy tylko jak pojawia się błąd ? Windows masz w wersji 32-bit czy 64-bit ? Daj też screena z zacządzania dyskami / partycjami ( klikasz 2 przyciskiem myszki na ikonę mój komputer > Zarządzanie komputerem > Magazyn > zarządzanie dyskami ) .
 8. 0 punktów
  Na stronie Gigabyte są podane pamięci współpracujące z tą płytą. Tam szukać co działa. Jest też tam adnotacja, że powyżej 3200mhz wszystko zależy od stabilności procesora. Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka
 9. 0 punktów
 10. -1 punktów
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00

Aktualności

Artykuły×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.