Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/26/20 in Posts

 1. 1 point
  Ja to bym tylko dodał TEN link podsumowujący działalność Pana Przemysława Pasieko.
 2. 1 point
  Te 1000zł to za 2x8GB? I to ma być interesujące? Rozumiem, że się dopłaca za opóźnienia, ale bez przesady - na zwykłych Ballistixach 3000CL15 robię 3800 16-18-16-16-36-52-..., więc ciut gorzej, ale za 1/3 ceny 😉
 3. 1 point
  Problemem jest ustawienie w bios / uefi csm. Ty pewnie masz uefi, a do starszych urządzeń trzeba csm. Starsze płyty miały ustawienie uefi legacy i na ty ustawieniu działało ok.
 4. 1 point
  Wszystko gra. Każdy procesor tak ma.
 5. 1 point
  Ryzeny tak działają, nagle się rdzenie wybudzają i podnoszą takty wtedy tem idzie szybko w górę i znowu zasypiają, to ma jakiś związek z oszczędzaniem energii. Jedyne wyjście to zmiana chłodzenia bo serio na boxowymnie jest ani cicho ani chłodno specialnie. Ustawianie krzywej obrotów to jedno ale tutaj chodzi o opuźnienie rozkręcania wentylatora dzięki temu przy nagłym skoku temperatury nie wbija nagle 100% żeby zaraz spaść na przykładowo 30% Na screenie co pokazałeś zobacz te inne opcje do wyboru co tam jest Co do ARGB to nie odpowiem bo mam inną płytę i u mnie trzyma ustawienia Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 6. 1 point
  To jest normalne, ustaw w biosie opóźnienie dla wentylatorów żeby tak nie wachlowało obrotami i radziłbym wymienić boxa na coś innego bo cicho nie będzie.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.