Jump to content

Grzechu_1990

Stały użytkownik
 • Posts

  7996
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Grzechu_1990

 1. Jak już wymieniać to wszystko na AM2 albo 775.
 2. No to zamiast Delt i Fortronów są Modecomy MC/GTF.
 3. Nie wiem czy zasłużenie czy nie ale frekwencja (i pewnie doping) robiły wrażenie. Dobrze że miasto i policja zgodziły sie na mecz na Śląskim, widowisko było [; Sprawiedliwy byłby raczej remis bo to ani porażka jednej ani zwycięztwo drugiej :P
 4. Ale to jest zaleta-nie widać jak kurz osiada ;)
 5. Jestem zdecydowanie za Seagatem, mam i nie zawiodłem sie jeszcze na żadnym. EDIT: Devilku moje akurat nie są głośne, mam oba zamontowane w kompie i nie słysze ich. Może raz na jakiś czas coś chrupnie ale jest to bardzo rzadko.
 6. Przejściówka na ATA-SATA albo dotadkowy kontroler na PCI. EDIT: Znowu sie spóźniłem [;
 7. http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...awa_Gratis.html http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu...9_SM_940FN.html http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu..._19_FP93GP.html Słabo szukasz ;) Powiem Ci że mam FS i jeżeli grasz i/lub siedzisz w necie to jest bardzo dobry, jeżeli piszesz dokumenty to pivot sie przydaje.
 8. Lepiej zacznij teraz zbierać na nowego kompa niż inwestować w to muzeum. Zmiana z 333 na 400 (ramu) jest bez sensu bo wzrostu wydajności nie zobaczysz.
 9. Źle bo płyta Ci nie wejdzie. Bierz Cooler Master Elite 33X.
 10. Modecom=Amacrox. Amacrox=Modecom. Z tym że Amacrox może być troszkę cichszy i nie daj sobie wcisnąć FEEL'A. EDIT: Sie spóźniłem [;
 11. Wydaje mi sie że najpierw trzeba to rozpakować a potem kliknąć 2x na setup :unsure:
 12. 230V to napięcie w gniazdku, nas interesują WATY i MARKA/MODEL.
 13. Benq FP93GP, FujitsuSiemens P19-2 (koniecznie ten a nie P19-2P), Samsung 940FN.
 14. Jako kierowca czy pasażer? ;) Jako kierowca jeździłem ale po lesie [; Ale wydaje mi sie że 1.9 TDI (czyli tam 90 czy 100 koni) na dość dużą Octavię to trochę za mało jednak.
 15. Spróbuj wejść w tryb awaryjny i zobacz czy dzieje sie to samo.
 16. Dual nie zrekompensuje Ci 0.5gb ramu, więcej znaczy lepiej. Bierz też 400 ale zastanów sie czy warto inwestować w DDR.
 17. http://wiadomosci.onet.pl/78654,21,0,pokaz.html Zdjęcia z huraganu. EDIT: Poprawiony link.
 18. Wszystkie to zasilaczpodobne produkty i nie bierz ich za żadną cene.
 19. Jak w 10, o czym Ty mówisz? :blink: Pierwsza połowa to żal słow! W drugiej już lepiej, dobrze że mamy chorego na serce Chinyame. EDIT: Kurde, nie widziałem za co była ta czerwona kartka O_o
 20. bARtOMi to tak jak z codegenem, jeden pochodzi dłużej drugi krócej.
×
×
 • Create New...