Jump to content

siwy05

Stały użytkownik
 • Posts

  1096
 • Joined

 • Last visited

About siwy05

 • Birthday 01/21/1985

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  3644964

Profile Information

 • Skąd
  Stse'tsin

siwy05's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. 1,6 jak chcesz sie przemieszczac z punktu A do B. Jeśli chcesz jeździć to 1,8 minimum, swoją drogą pali ciut wiecej niż 1,6. Różnica kraj-zagranica jest zwykle w ilości rdzy i stopniu zużycia zawiasu (wielowahacz). Można znaleźć egzemplarz do użytku, ale większość swoje już przeżyła.
 2. Ulżyj mi i zastrzel mnie też, bo jutro muszę dotrzeć do pracy, a w weekend pokonać 500km :/
 3. A w Afryce nie mają za co jeść - cieszmy się :) Równanie w dół jest bardzo budujące...
 4. Prosto do Podjuch na A6, później na S3, za Gorzowem trochę trzeba się wlec jednopasmówką, no i na A2 (ewentualnie ze skwierzyny starą drogą jak ma być taniej).
 5. Z ciekawości policzyłem i pakiet Casco 921zł :D z jakimś super hiper assistance 100zł więcej.
 6. I tak oto znaleźliśmy jeden z niewielu plusów pogody jaką teraz mamy. Chwilowo wyjechanie z osiedla nie graniczy z cudem, a średnia prędkość wzrosła z 15km/h do magicznych 22km/h, liczby która jeszcze niedawno wydawała się nieosiągalna nawet w okresie wakacyjnym, w którym z dróg znikają mamusie i tatusie dowożące swoje pociechy do szkół. PS. Dbanie o auto to podstawa, moje 9-letnie turboklekoczące padło odpala, gdzie na osiedlu polegli nawet właściciele 5-letnich aut, dla których póki auto jeździ jest OK. PS2. Pozdrawiam wszystkich właścicieli niezniszczalnych TDI co leją i jeżdżą, znaczy jeżdzili, bo teraz nie mają jak uruchomić swoich sztrucli.
 7. Czy wy też macie wrażenie, że odkąd mamy mrozy jest jakoś mniej samochodów na ulichach? :D
 8. Dlatego już jakiś czas temu zainwestowałem w kamerkę nagrywającą na okrągło sytuacje przed autem - koszt z kartą 8GB 230zł, ewentualne korzyści z posiadania mogą być warte dużo więcej. \ Znajomy też tak mówił, że oszczędza górę pieniędzy, aż padł mu rozrusznik, a później turbina... Już nie oszczędza... PS. Zgaśnięta kontrolka świec żarowych, w wielu autach wcale nie oznacza, że świece się już zagrzały.
 9. W firmach współpracujących z nami jeżdżą generalnie na tomtomie, innych nawigacji raczej nie widuję.
 10. siwy05

  Prawo Jazdy

  Kierowcy zawodowi robią to co 5lat, a ci starzy wiekiem co 2,5roku i muszą zrobić szkolenie okresowe, badania lekarskie i psychotesty i do tego nowy plastik. Więc raz na 10 lat nie jest źle :D
 11. Można jak się jedzie ~100km, a nie jak się ma do pokonania całą polskę i trzeba dojechać tego samego dnia, albo o określonej porze...
 12. Dobrze, że mam klekota, reszta stwierdzeń - true, a najlepsze są rozmowy o takie treści Co ty tam masz za silnik? Diesel Ile to to ma kuni? 90? Fabryka dała 100, na hamowni wyszło 107, po zmianie kompa i chipie wypluł 147 i 348Nm... Poj%#@ cię? :P Drugi typ rozmowy: Duże masz te koła... 17" Przecież na tym nie da się jeździć! (Rozmowa zwykle z właścicielem opon jak balon z felgami o rozmiarze nie większym niż 15", chyba że mniejsze nie weszły) Da, a do tego jak można w zakrętach zasuwać... Wariat z ciebie! Dla mnie największym problemem nie są ci co jadą 110-120/90 na naszych krajówkach, ale ci co jadą 70, bo trzeba ich wyprzedzić, a to jak wiadomo jeden z bardziej niebezpiecznych manewrów. Drugim problemem są ograniczenie rodem z PRL-u, bo jak wytłumaczyć ograniczenie na zakręcie do 40, gdzie nawet tico przelatuje go mając 70 na budziku bez żadnych problemów, juz nie wspominając o autach, których zawias pozwala przelecieć zakręt z ponad 100?
 13. Niezupełnie, ubezpieczyciel napewno będzie się domagał zwrotu pieniędzy :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.