Jump to content

piotreek

Stały użytkownik
 • Posts

  1498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

piotreek last won the day on June 28 2012

piotreek had the most liked content!

About piotreek

 • Birthday 07/25/1988

Contact Methods

 • GG
  2400454

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Opole

Recent Profile Visitors

8754 profile views

piotreek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

113

Reputation

 1. Ja się zgadzam w 100% z tym. Lubiłem VW do roku 1998, od tego czasu go znienawidziłem i tak trwa to do dzisiaj i odbija się w sumie na wszystkie auta niemieckie, nawet lambordżini :D Ta moja sympatia do znaczka nie jest ślepa, zawsze szukam jakichś innych opcji, bo wiadomo jakość i cena to najważniejsze parametry, ale jeśli mam firmę A i firmę B której produkty kosztują podobnie i zadowolenie z danego produktu będzie podobne, to wybiorę markę którą lubię, bo znaczek to +1 do zadowolenia.
 2. Dobra dobra :D No co ja mogę, że jakoś te firmy lubię bez żadnych racjonalnych powodów, a znów takie najgorsze to nie są.
 3. Pirelli strzeliło? Kurde, moja ulubiona marka opon, nawet od nich wezmę do motocykla na wiosnę. W aucie ojciec ma pirelli p7 cinturato i są to świetne oponki, przetrwały niemieckie poginanie po autostradach, alpejskie serpentyny typu Stelvio, Rumuńskie serpentyny typu Transfogaraska i Transalpina, no i ichnie dziury i drogi szutrowe.
 4. A ja byłem na złombolu wynalazkiem ze zdjęcia. Fajnie było :D Aha, jak chcesz wymienić serwomechanizm na nowy a stary działa, to tego nie rób - nowy sam hamował kiedy chciał, wrzuciłem na campingu stary i bez problemów Jak ci się zacięła raz stacyjka to ją wymień od razu, a nie na serbskiej stacji paliw w środku nocy pełnej "niemców" z ciemną karnacją :D No i padł wieloklin na cięgnach od pedału gazu do gaźnika (ruscy nie przewidzieli linki od pedału gazu), 230 km na trytytkach przez okno kierowcy spowodowało ładny odcisk palca, a precyzja dodawania gazu 2/10
 5. a sprawdź z zewnętrznej sieci, np. z komórki po lte. Miałem kiedyś taki przypadek, że udostępnianie po publicznym ip nie działało łącząc się z tego ip, czyli wszystko było ok, ale z poza mojej sieci domowej.
 6. A musi to działaś w jednej sieci? Bo jak nie, to postaw ten sprzęt jako router i powinno banglać
 7. dokładnie, im człowiek bogatszy, tym każdą złotówkę ogląda więcej razy
 8. po wifi w ac spokojnie ogarniesz setki megabitów.
 9. To ktoś fajnie Ci zrobił instalację, która się do niczego nie nadaje
 10. to wychodzi na jedno. Zrób jak w poradniku i pamiętaj, żeby kabel był w porcie lan
 11. wyłącz dhcp w asusie a kabel ze ściany daj do portu lan Albo ustaw asusa w tryb nie routera, a punktu dostępowego, czy jakoś tak. Teraz masz dwie osobne sieci w domu
 12. Tak stabilny, że po niespełna 2 tygodniach go oddałem, bo jak się nie zresetował przez 5 godzin, to był cud.
 13. Koła sobie zmienię, to jest pewne, tylko teraz nie miałem jak. Słabo by było, jak bym na L4 zmieniał koła a kontrola z pracy/zus by mnie odwiedziła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.