Skocz do zawartości

bindo

Stały użytkownik
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    1971319

Osiągnięcia bindo

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Czy jesli bez problemu przeszedlem 3Dmark2003 to znaczy ze z kartą graficzna wporzadku? 3500pkt. i karta Radeon 9550xt.
  2. Ale ja juz takie rzeczy robilem, i sterowniki do radka dawalem rozne stare catalisty, nowe catalisty, omegi rozne, format byl juz w miedzy czasie kilka razy robiony. z tym biosem mam jedynie problemy:( ale dzieki dzieki
  3. Pisalem na poczatku, ze sprawdzalem, nawet reklamowalem i dzialo sie to samo jak mi nową przysłano, nie rozumiuem jeszcze tego, ze np teraz w Quake 4 gram sobie spokojnie, tak samo przeszedlem Splinter Cella czy np. Chronicles of Ridick. Przeszedlem je bez zająkniecia, ale kiedy wlaczam duzo innych gier, to sie to dzieje.
  4. nie, nie przegrzewa sie :( mam nowy wiatrak i nic:( co moze byc przyczyną? wieszanie sie w grach, obraz robi sie czarny i potem głosy słychac ale obraz nie wraca, wracam do wina i znow do gry to dziala i znow sie wiesza i tak 3 no czasem 4 razy i wtedy juz trzeba resetować. Pliz niech ktos wie co zrobic:( bo ja juz nie wiem :)
  5. Witam ponownie, pisze bo niestety ni pomogło to co Miodek proponowal, ma kos jeszcze jakies pomysly? Zwisy najczesciej "dzieją się" w grach. Zastrzegam ze to nie karta bo dzialo sie to na 2 innych:) probowalem...
  6. Yyyy.. nie??? a skad je wziac? Zainstalowałem teraz nowe Omegi do karty. Ktos proponowal kiedys by zmienic w biosie na AGP 4x bo mam 8x ale w biosie nei widze takich ustawien, tylko przy ustawieniach karty. A co z tym mostkiem AGP? Mozesz jasniej mowic? Sorki ale jesli chodzi o wnetrze kompa to jestem laikiem (znaczy wiem gdzie co:) ale co i jak to juz nie:):) )
  7. zmienilem na 133, w sumie myslalem ze pomoglo, ale w grach znow mi sie dzieje to, ze co jakis czas obraz na chwile staje i potem robi sie czarny ekran, odglosy slychac ale nie widac obrazu. Gdy zrobie alt+tab wychodze do wina i powracam do gry i jest ql, az do ponownego takiego zwisu obrazu, karta graf. to raczej nie jest (radek 9550xt) poniewaz byla reklamowana i przy starej sie to dzialo i przy tej i przy pozyczonej od kumpla. Cóż to może być? co mam sprawdzić?
  8. fakt dzieki, sorki na stykach mi cos w mozgu nie zaiskrzyło zdarza sie
  9. co to manual? albo nie zaskoczylem albo nie wiem co...:)
  10. czy to milczenie znaczy, ze zadałem głupie pytanie? czy nikt nie zna odpowiedzi???
  11. no ale kiedys dzialal normalnie, w opcjach mojego komputera wykrywa normalnie ze jest to athlon xp 2000+
  12. Witam, pisze z takim pytaniem, poniewaz mam problem. Otóz pojawia się on w taki sposob, że: czesto przy normalnej pracy typu zapuszczony azureus, winamp, tlen komputer sam sie resetuje, zdarza sie to mniej wiecej raz na dzien. Czesto dzieje sie tez tak, ze komp po normalnym odpaleniu (nie jakies awaryjne i nie po resecie) tylko przy normalnej pracy, np przy wlaczeniu winampa pokazuje ze brak sterownikow do odtwarzania dzwieku, innym razem program antywirusowy (kaspersky) pokazuje ze nie moze sie uruchomic ponowna instalacje nap[rawi problem, tak albi i podobnie dzialo sie juz z tlenem, i roznyi aplikacjami. Mam zasilacz Modecom 350W, plyte glowna msi KT4AV , procesor athlon 2000xp+ o wazne tez jest to ze moj procek ma poczatkowo po zamontowaniu 1250mgh i w biosie trzeba bylo poprostu podkrecic go do 1669mgh tymczasem, teraz gdy to zrobie komp juz się nie wlączy tylko czeka za wyjme bateryjke z biosa i go zresetuje. W czym moze byc problem? Pisze tutaj bo slyszalem, ze to moze byc cos z plyta glowna, prosze o pomoc:)
  13. bindo

    Problemik

    Karta nie byla podkrecana, nic nie podkrecalem... ale czy to mozliwe by cos dzialo sie z plyta glowna? ech nie mam pomyslow... :cry:
  14. jest jeszcze jedna sprawa, jak chcesz zostac grafikiem to photoshop nie styka calkowicie, opznawaj grafike wektorowa. Przeciez to jest bardzo wazne, W ogole czy zastanawiales sie kiedys, ze duzo firm nie posiada photoshopa? Wybieraja Corel draw poniewaz jest tanszy i jest bardziej lakomym kaskiem. Ucz sie tez wykorzxystania grafiki w internecie, bo grafik juz teraz bardziej opiera sie na stworzeniu czegos m.in do sieci, wiec musi to malo wazyc a takze musi to sie jakos prezentowac i szybko ladowac
  15. bindo

    Problemik

    Wyczuwam ironie...no ale dzieki, a co do tematu, owszem zakladalem takowy temat (jakis czas temu) ale nikt nie potrafil pomoc, dlatego pomyslalem, ze moze ktos ma cos do powiedzenia odnośnie mojego problemu, wyskakiwanie w grach..owszem jest potwornie irytujace, ale jeszcze brardziej dla mnie irytujace jest to, ze nie wiem co to za przyczyna. :cry: no ale dzieki. Moze ktos jeszcze ma cos do powiedzenia. Szukalem w historii (pobierznie) i nie znalazlem by komus sie tak działo... :mad:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...