Jump to content

maczeta10

Stały użytkownik
 • Posts

  361
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maczeta10

 1. maczeta10

  ATI Radeon 9500

  Witam Panowie czo to może być kupiłem ostatnio radka9500 na świeżej kopi systemu xp + sp2 winda zainstalowała standardowe sterowniki ale nie można wgrać normalnych sterów ze strony ati. Instalator pisze że nie widzi sprzętu do zainstalowania ? :-) Nie wiem czy kartę odsyłać do sprzedawcy czy co zrobić :-)
 2. ^goku^ No to mi rozszyfruj hehe teraz wiem że to za kartę :-)
 3. Kurcze to dlatego te 99gr mi zakopali z konta a ja się tak długo zastanawiałem o co chodzi :-) hehehe ale 99gr za prowadzenie konta to mogę przeżyć !
 4. Po co tak generalizowac CeleronyM ale te nowe są bardzo chłodne :-)
 5. Firekage Mam dokładnie odwrotne zdanie co ty. Co do jakości asusów są naprawdę dobrze wykonane jedyne minusy to faktycznie słaby servis oraz w zależności od modelu średnie matryce. Polecam F2HF 5A016H ostatnio mój znajomy wachał się między HP a właśnie tym Asusem i wybrał asusa po prostu sprzęcik godny uwagi a servis w końcu się poprawi mam taką nadzieję :-) Mój ostatnio przeszedł trzydniowy test wytrzymałości w rękach dwu latka jednym słowem masakra z nim się działa, ale test przeszedł w 100% :-)
 6. Rooz Ma to wielkie znaczenie Nie uważasz że laptopów firmy dell jest bardzo dużo rodzajów i typów? podaj dokładne parametry inaczej nikt nie bedzię odpowiadał i wróżył z fusów :-)
 7. Daj tylko później znać za ile ci się udało go sprzedać :-)
 8. No naprawdę nic wielkiego za niego nie złapiesz niestety już do netu powoli staje się za słaby :( Nadaje się tylko jako maszyna do pisania wiec wielkiej kasy nie można za to wziąć według mnie coś koło 300zł :-)
 9. I bardzo dobrze im więcej tym lepiej zawsze będzie można wybrać do kogo wysłać :-)
 10. Dlatego kupując trzeba zakładać że sprzęt pochodzi ładnych parę lat podchodzić optymistycznie do sytuacji a jak padnie no to cóż tylko iść się powiesić nic więcej :_)
 11. Oczywiście że można mam identyczny czytnik tylko że w asusie teraz z niego nie korzystam minimalnie zabiera ramu a na to się nie mogę zgodzić. Co do oprogramowania na pewno jest coś ale dokładnie napisze ci jak się skontaktuje ze szwagrem mam ibm i czytnik też :-)
 12. A nie mówiłem że będą zmiany miejmy nadzieję że na lepsze odemnie do wawki tylko 80km zawsze to mniej niż 400 :-D
 13. Niestety poprzednicy nie mają racji w tym przypadku to celina będzie szybsza ale niewiele Pentawka za to ma speedstepa i tylko dlatego bym go wybrał.Pamętajcie że to już ten nowy Celeron jest są szykie zimne to nie celiny z poprzednim rdzeniem. Ogólnie bież LG dłużej na baterii popracujesz.
 14. Tak jest temat wielokrotnie wałkowany niestety rezultaty dalekie od oczekiwanych. :(
 15. Wystarczyły by google a byś wiedział że w celeronie nie uświadczysz płynnej zmiany częstotliwości. Musisz radzić sobie tak jak teraz.
 16. No nie wiem może servis się poprawił ale moja negatywna opinia do tej marki wynikła z takich o to zdarzeń w ciągu ostatniego miesiąca miałem 7 acerów do roboty ( soft ) i co w każdym oczywiście coś było dupnięte po prostu nie nie wiem co o tym sądzić najlepszy przykład był taki acerek mniej więcej 3 miesięczny bardzo rzadko wynoszony z domu ale mogłem palca włożyć między tft a obudowę wyświetlacza w tym samym sprzęcie klawiatura wpadała do środka porozwarstwiane boczki i poodklejana taka maskownica przy głośnikach O:o Ja pamiętam jeszcze czasy jak acer robił dobre laptopy i naprawdę po tym co ostatnio zobaczyłem wiem czemu wszyscy tak psioczą na tę markę :-)
 17. cybermar oj kupują bo co któryś jest w miarę dobry ...
 18. U mnie w mieście jest EDGE zarówno w plusie jak i w orage miałem obydwa do testów i stwierdzam że iplus znacznie lepiej sobie radził to raz pojechałem też na wioski i do lasu zobaczyć jak sobie będą radzić i nadal iplus lepszy :-)
 19. No przecież że nie ma speedstepa ale można ustawiać na sztywno częstotliwość taktowania co dużo pomaga w porównaniu z poprzednikami ! heheheheeeeeee po prostu nie ma płynnej zmiany. Od razu widać że nie miałeś takiej celinki w rękach tylko sugerujesz się tym co celeron prezentował wcześniej :-D nowe celinki to naprawdę zupełnie inne procesory :-) No i ma jedno jajko :P
 20. Totalna bzdura!!! nowe celinki można zmieniać na baterii u mnie w pięciu skokach od 458-1860 i co najlepsze te procki są zimne i nawet szybkie :-)
 21. TeQuila SunRise przecież kupił benq-a :-) A co do acerów niedawno miałem takiego jednego hehehe trzy miesięcznego mogłem palca włożyć pomiędzy matrycę a obudowę co nie wspomnę o poodklejanych częściach rozwarstwionych plastikach czy uginającej się klawiaturze :-) Ale właściciel i tak był zadowolony i o to przecież chodzi :-D
 22. NO to gratulacje życzę długiej bezproblemowej eksplatacji :-)
×
×
 • Create New...