Jump to content

kuruś

Stały użytkownik
 • Posts

  1714
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kuruś

 1. W opcjach dysku jest taka opcja: "'Kompresuj ten dysk, aby zaoszczędzić miejsce na dysku" czy po zaznaczeniu jej dysk będzie pracował wolniej?
 2. kuruś

  Euro 2008

  Co jest jakieś problemy z emisją :/ Co za polsyf :/
 3. @Mardok Jak to zrobiłeś???? Mam jeszcze problem ze zmniejszeniem partycji systemowej. Ma ona rozmiar 150gb a czego jest zajęte jakieś 30gb, czyli wolnego jest 120gb. Tym windowsowym menadżerem mogę ta partycje pomniejszyć o jakieś 60gb dlaczego tylko o tyle? Istnieje jakiś inny lepszy darmowy program?
 4. Czy to normalne???? Że tyle zajmuje folder windows???? Vista Home SP1 od HP + wszystkie aktualizacje na dzień dzisiejszy.
 5. To jak np. za pomocą msconfig, usług wyłączyć Application Compatibility Assistant, ograniczenie przepustowości łącza??
 6. Mam Viste Home i nie działają mi polecenia: gpedit.msc, secpol.msc itp. przez co nie mogę wyłączyć UAC, application compatibility assistant itp. Jest jakaś alternatywa? Czy po prostu się nie da?
 7. Witam! Przymierzam się do zakupu takiego autka 1.4, 2.0hdi bądź 1.9tdi do 15k max. 2 drzwi. Zależy mi na tym by paliło możliwie jak najmniej. A dlaczego Peugeot? Bo strasznie mi się podoba :) ten ich przód :))) Ojciec ma ale benzynę. Co myślicie o takim wyborze? Może co innego?
 8. Ile macie punktów w marku 03? U mnie ~4580 2gb ram, xpsp3 Czym podkręcić tą grafikę?
 9. Dzięki!!! @EDIT Tak znalazłem :) :) :)
 10. Jestem po instalacji SP3 i mam taki problem. Komputer stoi swobodnie i włącza się wygaszacz ekranu. Po ruszeniu myszka ukazuje się ekran logowania a nie pulpit jak to było wcześniej. Jak to zmienić?
 11. Mam takie pytanie. Szkołę zacząłem w październiku 07 i od razu wziąłem zaświadczenie że się uczę. Teraz tzn. w styczniu 08 dostałem wezwanie do czynnej służby... I teraz pytanie czy to zaświadczenie ma jakiś termin ważności?? Dodam że na zaświadczeniu niema nic o terminie ważności... jest tylko że uczę się w danej szkole i czas trwania nauki 2 lata... Jest na nim data kiedy zostało wystawione. Pytam dlatego że słyszałem dzisiaj od kumpla że takie zaświadczenie ma tam jakąś ważność... a jutro idę na to wku i nie dam rady na jutro sobie załatwić świeżego. Jeśli tak jest to czy będę musiał wziąć ze szkoły ponownie takie zaświadczenie??
 12. No i już zamówiłem dv6640ew :) Tak się jeszcze zastanawiam czy nie wsadzić do niego ramu 2x1gb??
 13. Co do gier to tak od czasu do czasu lubię w coś zagrać. c2d będzie wydajniejszy ale czy ta wydajność będzie o tyle większa żeby dokładać tyle kasy?
 14. Cześć, Który byście wybrali: http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Com...pelny,id,46166/ http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Com...pelny,id,46167/ Któregoś z tych biorę na 99% tylko którego? Czy warto dopłacać do tego z c2d??
 15. Odroczenie od woja mam do końca sierpnia. Skończyłem szkołę i teraz idę dalej się uczyć. Czy zaświadczenie ze szkoły muszę dostarczyć przed końcem sierpnia czy dopiero jak mi przyślą zawiadomienie? I wtedy idę ze zaświadczeniem ze szkoły?
 16. Wywal dwie karty sieciowe i wstaw switha, a nie kombionwać z jakimiś mostkami... To że masz teraz 3 karty sieciowe jest bez sensu kto widział coś takiego?... Do wznawiania połączenia tak jak piszesz Autoconnect. A co do zawieszania podczas kopiowania dużych plików to sprawdź czy masz włączone DMA dla dysku.
 17. -t powoduje to że pingi idą cały czas. :) Ale pingi masz naprawdę słabe. Przy wolnym łącze je puszczałeś? Zobacz u mnie wzorowe pingi też neo 1mb.
 18. Jak najmniejsze jakie tam idzie ustawić. Chyba 2-2-4... ale już nie pamiętam dokładnie...
 19. Pokaż pingi bo piszesz że wysłałeś 4 a 2 odebrano. Zrób tak w cmd wpisz ping wp.pl -t Zrób to przy całkowicie wolnym łączu. Pokaż na forum wynik ile strat.
 20. A ja mam czerwone i mam 0%. Będę miał 100% to będą niebieskie? Coś nie tak...
 21. Wpisz sobie np. ping wp.pl -t Wtedy polecą cały czas a nie tylko 4 pingi. Kończysz ctrl + c. Pingujcie wp zawsze najmniejsze. :wink:
 22. Ale lol haha mi co chwile wibrowała. :P Tylko koleś mówił że jak komuś zadzwoni to on wylatuje ale nie wszyscy...
×
×
 • Create New...