Skocz do zawartości

Patriota

Stały użytkownik
  • Postów

    11
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Patriota

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Czesc. mam male pytanie co do tej płyty, dlatego postanowiłem umieścić posta również tutaj, pomimo iż na glównej się znajduje, no ale wiadomo.....nie kazdy czyta ;]
  2. acha, czyli 3 rzeczy: - cardsplitter - twin - tuner
  3. Sprawa wygląda tak. Kupilem sobie telewizor LCD ktory ma możliwość bezpośredniego podlączenia do kompa. Chce to użytkować podczas oglądania filmów. Tylko za każdym razem musze odlączyć monitor od grafy i połączyć kabel od telewizora. I tu mam pytanie. czy jest może jakiś rozgałęziacz lub inna możliwość, aby televizor i monitor był cały czas połączony? a ja bym mogl jednocześnie tu i tu ogądać?
  4. Witam, chce rozdzielić Cyfre + na 2 TV. Co do tego potrzebuje i gdzie to tostane? Wiem ze chodzi o jakiś przełącznik.
  5. na początku 2.5 a teraz dalem na auto
  6. zasilacz -> Codegen 300W ramy moge montować w 1 i 3, lub 2 i 3 (według instrukcji) próbowalem i zawsze taki sam problemik.
  7. nikt sie nie orientuje?
  8. Czy TwinMOS pod dualem chodzi na NVIDIA nForce K7N2 Delta? bo wszytko jest ok, RAMy dobre komp też. No ale jak wkladam 2x512 pod dualem to mi sie komp restartuje podczas ładowania Windowsa! Moze jakieś ustawienia w biosie trzeba ustawić lub przemienic?
  9. megastacja.net tez ejst dobra.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...