Jump to content

Szymon-web

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Szymon-web

 • Rank
  Newbie
 1. Potrzebuje na następujących skrptów(chodzi mi o takie które moge dodac do panelu administratora): 1.Skrypt Newsów(do panelu admina tak aby sie nie łączyć z FTP) 2.Skrypt dodawania plików z adresu url 3.Skrypt dodawania artykólów 4.Dodawania turiali 5.Zmiana koloru w panelu admina 6.Zmiana loga 7.Skrypt logowania połączony z phpbb by przemo 1.8 tak aby można było siagac pliki tylko wówczas gdy sie zaloguje oraz dodawac artykóly tylko ze zezwoleniem 8.Dodawanie modółow(i dodawanie zezwoleń do każdego z nich) Zgóry dziękuje!!
 2. Mam zainstalowany win xp :excl: Ale jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa wyskakuje mi cos takiego: ,,Boot Failure Reboot And Select Proper Boot devince press and key when redy" Wtedy musze włożyć płytkę xp-eka i uruchomić konsole odzyskiwanie wpisać fixboot oraz exit :( :( Myślałem ż to coś w ustawieniech biosu ale jak wchodze do biosu i ustawienie rozruchu ale bios mi nie wykrywa dysku kiedyś wszystko chodziło dobrze minie 10 minut za nim włoncze kompa może wy coś poradzicie
 3. Posiadałem windows xp i zainstalowalem jako nowy system win ME ale win me nie wykrywa mi partycji windowsa xp i nie moge go uruchomić(przy starcie nie pojawia mi się wybór systemów)próbowałem na dyskietce startowej me uaktyuwnic partycje windowsa xp ale nic!!Prosze pomóżcie!!
 4. No to bodaj linka do stronki z której mogę sciągnąć :angry:
 5. Poszukuje programu(po polsku)do podkręcenia radeona 9000!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.