Skocz do zawartości

.iNsAnE.

Stały użytkownik
  • Postów

    25
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez .iNsAnE.

  1. imho z tego co mi wiadomo nieeewazne jaki semp 2600 czy 2800 oba sie dobrze kreca ale najlepiej w okolicach 32 tygodnia 2005 ;] ja sam czekam na kaske i kupuje sempka 2800 i dfi i reszte .... mam nadzieje ze baaaardzo zadowalacja wydajnosc ;] szczerze ? po miesiacu czytania testow itd wybralem i mam juz dosc wybierania :D

     

    btw. nie zapomnijcie obnizyc htt jak wam dalej nie leci :P

  2. Witam spróbuj dołączyć FDD i zbędne napędy np.wypalarka DVD,u mnie na starym codegenie 350W miałem HDD 160,wypalrę,DVD,512 ramu w dwóch kościach,9800se musiałem odłączyć FDD bo komp nie odpalał śię.Codegen to straszny shit zmień zasilacz i napewno się poprawi.

    1562336[/snapback]

    Myslalem tak na poczatku juz przy robieniu fromata odlaczale cdromy i fdd zeby moc swoj dysk odlaczyc :D:D:D wypas codegen :D najlepszy motyw jest taki ze wczoraj jestes na dworze i na chwile kolo do domu poszedl patrzy a tu jego mlodszy brat napiera w medala :|:|:| mnie to wyglada albo na przegrzanie albo wlasnie przez ten zasilacz! pare razy bylo tak ze kabel od wiatraka byl podalczaony ale byl napis connect poewr to your radeon blbalbla.;] zobacze jeszcze dzisiaj. na msi kt333 2000+ 40gb i r9800se fortron 350 nie bedzie mial problemow raczej ;] chyba ze polecicie cos innego taniego :)

     

    edit; sory za te bledy ale jeszcze spie =]

  3. Witam!

    A jaki ma zasilacz? Możliwe że po zmodowaniu karta bardziej się nagrzewała i się przegrzała. Ewentualnie może niech spróbuje innych sterów, np. ja używam NGO driver - moim zdaniem lepsze i też jest funkcja odblokowania.

    1561308[/snapback]

    no zasilacz porazka codegen 300W ale przeciez by sie krzaczylo na wszystkim a to krzaczy sie na medalu na wolfie dziala zaraz sprawdze ta fife 2005 zoabczymy

  4. otoz chopaki jest motyw.

    qmpel ma radka 9800 se ikspert wiżyn :D czytaj palit

     

    zawsze kiedy robilem formata instalowalem omegi (8 potokow dzialalo bylo ok)

    wszystko dzialalo do czasu ?!

    zrobilem ostatnio formata ktorego musialem powtorzyc 3 razy z racji smieci :D

    whateva.

    problem zaczal pojawiac sie w grach

    na czpoatku CoD united offensive - w pewnym momencie porpostu zwiecha i koniec. zainstalowalem inne omegi patrze dziala.... potem znowu nie dzialalo.

    fifa 2005 dzialala mu elgancko:|:|:|:|

    zainstalowal mohaa pacifica no i tutaj jazda bez trrezymanki.

    wlaczam patrze podkladam bombe bach zwiecha gudbaj czarli. mysle sobie moze stery. sciagnalem org od ati.com zainstalowalem (4 potoki) i w momencie zaczecia gry leci minute animacja blablabla i nagle bach monitor off .... zaraz sie wlacza ale glos tylko bez obrazu patrze a tutaj kropki paski ww indzie a dzwiek caly czas a gra sie krzaczy obrazu nie mA.

    dodatkowo co chwila widze jak migaja kolory w windzie w sensie barw rozowo zielony zaraz zolto jakis tam mi to wyglada jakby sie grafa krzaczyla czy co najlepsze jest to ze wlacze rtcw i dziala dobrze nei wime help ja nie mam juz glowy do tego czy to grafa juz widzi biale swiatlo w tunelu czy co ? odp baaaardzo szybko potrzebna :0 licze na was

  5. Jakoś dziwnie wysokie u was te temperatury.. u mnie na wykręconym sempie na 2000MHz tem. w stresie nie przekracza 50*C (a jak jest nie tak gorąco na zewnątrz to mam 42*C) w spoczynku mam około 35*C...

    Podobno jednak temp. podawane przez programy należy traktować z przymrużeniem oka...

    adrian3dfx - a jakął masz płytę główną - bo np. gigabyte zazwyczaj ostro zawyżają temperaturę

    pozdro

    1469880[/snapback]

    hehe ja tez mam niskie temp mam mojego wr4 wypucowanego na lusterko ocz5+ i na 2100 mhz 1.7vcore ( w windzie pokazuje 1.78 :D) mam MAX w stresie 44 wiecej nie widzialem a wprzewaznie 36-40 a mod na mobilka mi nie chcial wyjsc olowkiem nie wiem czemu narazie sobie geile zamowilem 1gb :P to bedze fajnie bo i tak 2100mhz sempron ma juz spooooko wydajnosc A64 mi narazie nie potrzebne :]

     

    edit: zapomialem powiedziec ze to sempek 2400+ :]

  6. heh facet ja uzywam firefoxa od jego poczatku kompik jest swiezo po formacie a fsb obnizalem wczesniej gralem w csa nonstop 7 godzin na 210x10 i byl git wszystko ok tylko wczoraj wrocilem patrze jakos jakby lagowalo ale patrze ze sa zamuly :/ hmmm no nie wiem zrobie skana i chyba jak sie wkurze to formata jesio raz bede musial puscic a kurna mam zone alarm wiec to raczej wirek nie jest nie wiem kurde :] sory za pisownie wczoraj bo juz spalem praktycznie sytrany i sie spieszylem zreszta tak jak teraz bo mnie to wybitnie denerwuje takze jak ktos bedzie mial jeszcze jakiej pomysly to dajcie znac bo kurna w csa nie moge pograc =] :(( :mur:

     

    edit

     

    hmmm chyba wiem co sproboje zrobic bo teraz jakos jakby tego nie bylo zmienie stery spowrotem na omegi bo dalem DNA a do nich nigdy nie mialem zaufania =] moze te ustawienia super extra wypas high fps cos pieprza nie wime zobacze :) ale w kazdym razie jak patrze ciagle to uzycie proca tak juz ni skacz e a alwansie i pamieci zzera wam ten proces? vsmon.exe? aha no i robilem 4 razy adawarem cos tam usuwalo

  7. kurde chlopaki mam kolejyn problem tym razem powazniejszy mamte go sempka pusczonego 210x10 zawsze bylo stable i ta k dalej ale dzisja che chce pograc a tu chod chwile dobrz ei zmula i tak w kolko co chwila jest zmual nic nie moge zorbic nawet pograc kurde co robic format byl ciekawy mnie tylko czemu vsmon.exe w procesach tyle pamieci z zera i strasznie skacze wykorzystanie procesora :/ kurdeee nooooo heeeelp

  8. Ba i bedzie pokazywac bo nie masz zainstalowaych Hyperionow. A jeszcze dodatkowym objawem jest niemozliwosc uruchomienia 3Dmarka

     

    odinstaluj sterownik od grafy uruchom ponownie zainstaluj Hyperiony uruchom ponownie i zainstaluj stery od grafy uruchom ponownie i juz sobie mozesz grac:)

    1383857[/snapback]

    3dmarki dzialaja :D leje na to :P i tak formata zrobie ale nurtuje mnie jedna rzecz ktory bios jest najlepszy dla ramu itd bo widzialem ze rozne ludzie odczyty mieli na roznych biosach wiec ?!

  9. siema mam zamiar kupic tego asusa narazie po moich przezyciach i np 2400+ sempka zeby zrobic mdoa oloweczkiem na mobilka ALE:

     

    czytalem w roznych sklepach i mam watpliwosci:

     

    kurde napiszcie mi raz a ostatni czy mam sie obawiac o szybkosc pci? jest blokada wkoncu czy jej nie ma jedni mowia ze jest inni ze nie TO WKONCU JAK JEST?!?!?!

     

    a dwa to na pcprojekcie przeczytalem ze ma vdimm 3v :| tez bym tak chcial to jakie jest real? a moze cos po zmianie biosu? a moze ta blokada tez po zmianie? jaki bios najlepiej zapodac do krecenia tego sempka??? doradzcie mi bo juz zygam tymi wszystkimi literkami =]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...