Jump to content

cyrkiel

Stały użytkownik
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About cyrkiel

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 08/25/1987

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Na spontana zrobiłem koledze antenę z... samego kabla antenowego, czyli na końcu odsłonięty drut wystawiony na balkon. Mieszkanie na parterze, z którego widać inny blok. Odległość do mux2 - 29km, mux3 - 2,5km. Podpięte to pod jakiś tv 19" znalazło ~20 kanałów, z czego tylko hd czasami tną.
 2. Też mam 722, w wersji c50+6250+2g i jest dokładnie to samo, imo za wolny procek ;)
 3. Jaki znowu mandat (karny)? To jest bilet opłaty opłaty dodatkowej i przewoźnik ma rok na ściągnięcie tego. Po roku, jeśli nie skierują sprawy do sądu lub nie wyślą upomnienia listem poleconym, sprawa się przedawnia.
 4. Aukcja, gdzie opis jest obrazkiem od razu śmierdzi... Niestety foty na 'prywatnych' serwerach można zmieniać. Inna sprawa, Alledrogo usuwa aukcje z treścią np. "cena do negocjacji", powołując się na "możliwym kontaktem ze sprzedającym przed sprzedażą". Pała siada... Wczoraj mi aukcję wywalili.
 5. Od czasu gdy ukryli nick kupującego, jest to niemożliwe.
 6. Chcieli wziąć pożyczkę, sprzedali dom - Wideo - portal TVN24.pl - 06.10.2011
 7. Znajomi mieli taki przypadek, nie przyjęcie mandatów, później kilka wizyt w sądzie, policjanci nie pamiętali zdarzenia i obyło się bez żadnej zapłaty.
 8. Tak, ale dotyczy to zakupu od firmy, a nie osoby prywatnej. Każdy zakupiony towar, który zostanie do Ciebie wysłany, ale nie dotyczy to licytacji. Przy takim zwrocie płacisz za przesyłkę, a sprzedawca zwraca Ci pieniądze tylko za przedmiot, wysyłkę nie. Towar powinien zostać zwrócony w stanie nienaruszonym. dodatkowo: "Dodatkowo jeżeli przedsiębiorca nie poinformował o możliwości zwrotu termin wydłuża się do max 3 m-cy." http://www.goldenline.pl/forum/1235388/mozliwosc-zwrotu-zakupionego-towaru-na-allegro/s/1#26310544
 9. Dałeś - za przeproszeniem - dupska. Gościu na aukcji napisał: To chyba powinno dać do zrozumienia, że karta jest na śmietnik :cry: Naprawdę, sam się sparzyłem wiele razy na podobnych aukcjach, większość sprzętu rzekomo tylko w małym stopniu uszkodzonego, jest do utylizacji. XFX Radeon 5870 1gb (1762628603) - Aukcje internetowe Allegro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.